wmaraci reklam

Etkili Seo Paketlerinde Kampanya

2 Mesajlar 556 Okunma
wmaraci reklam

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)

# 23.01.2018 # PAKETLER GÜNCELLENDİ - GÜNCELLENEN PAKETLERDE İLK 10 KİŞİYE %25 İNDİRİM.

Merhaba arkadaşlar,
R10 'da yıllardır satışta olan backlink paketlerini takip edip,analizini yapıyorum.Kendi siteme de bu kriterlere göre backlink sağlıyorum.

İlk olarak şunları söyleyebilirim sitenizi spama sokmamak için kesinlikle tertemiz sitelerden backlink alarak site otoritenizi yükseltmeyi ve aynı zamanda dönemin en etkin dış seo kriterlerinden biri olan sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanarak sitenizin DA-PA oranlarını ve bununla beraber ziyaretçi sayısını arttırmayı amaçladık.
*Alexa ilk 500 sitelerden kalıcı tanıtımlarınızı yayınlayarak sitenizide ki etkileşimi arttırmayı ve az ama öz backlink almanızı sağlıyoruz.

EĞER BU KAZANÇLARI SAĞLAYABİLİYORSAK DEMEK Kİ BİLDİĞİMİZ BİR ŞEYLER VAR.

Sizce gerçekten spam siteler ve çöp çalışmalar ile sitesi destekleyen birisi bu ziyaretçiye ve aylık gelire ulaşabilir mi ?

VE SIRADA PAKETLERİMİZ ;

Bazı müşterilerimizin yorumları ;

By_HaKaN adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile ilk defa çalışmama rağmen çok memnun kaldım . İşi ile çok ilgili ve aşırı yardımcı oluyor. Tekrar çalışmak dileğiyle . Çok teşekkür ederim.

ozderem adlı üyeden alıntı

Arkadaş işini oldukça titiz yaptı, kendisine emekleri için tesekkür ediyorum. Raporu da oldukça detaylı. Memnun kalacaksınız kesin..

Cappystarj0e adlı üyeden alıntı

Arkadaş özenli bir çalışma yaptı,
ayrıca seoya yönelik tavsiyeler de hazırlıyor.
Full döküman bir pdf gönderdi bana, teşekkür ediyorum.

Hostunya adlı üyeden alıntı

Kendisinden paket alımı yaptım , gönderdiği güzel bilgiler içeren rapor üzerine sitemi daha detaylı kontrol etmeye başladığımda sosyal ağlardan gelen ziyaretçi sayısı arttıgını gördüm. Yaptığı işlem yeni olmasına rağmen ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış sağlandı ve daha çok ziyaretçi gelmesi ümidiyle diğer sitelerim için de paket siparişi geçmeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim hocam.

NaTioNaL adlı üyeden alıntı

Düzenli çalışmak üzere anlaşıldı hayırlı olsun. İlgili bir arkadaş tavsiye ederim.

LeloucH adlı üyeden alıntı

İstediğim çalışmayı süresinde gerçekleştirdi. Raporu açıklamalarıyla aldım. Teşekkürler, kolay gelsin.

vetfak adlı üyeden alıntı

faydalı bır paket olarak gozukuyor kısa zamanda bır adet calısma yaptırmayı dusnuyorum

CyBeRPrenS adlı üyeden alıntı

rapor alındı güzel bir çalışma olmuş ve extradan faydalı bilgiler içeren rapor düzenlenmiş iyi çalışmalar diliyorum.

izmirtabela adlı üyeden alıntı

Çok detaylı ayrıntılı rapor veren bu arkadaşa teşekkür ederim eline emeğine sağlık. Forumda güvenilir iş yapanlardan birisi olarak ekledim. Başarılar dilerim.

sabrican adlı üyeden alıntı

11 adet site için sipariş verilmiştir.

DeplasmanRehber adlı üyeden alıntı

1 site için çalışıp memnun kaldım, gerçekten etkisini hemen gösteren bir çalışma yürütüyor arkadaş. Şimdi 2 site için daha anlaşma sağlandı.

RaLLpH adlı üyeden alıntı

1 adet paket siparişi verildi arkadaşı eskidende tanırım zaten, skype'dende çok ilgilendi tüm sorularıma yanıt verdi ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

jacksons adlı üyeden alıntı

Valla ben çalışmayı beğendim teşekkürler.

barisadas adlı üyeden alıntı

1 Adet Gold Paket Siparişi verilmiştir. Teşekkür ederim. Emeğinize Sağlık Şimdiden...

omertarik96 adlı üyeden alıntı

Calismaya basladik. Arkadas cok ilgili. Calismalar son hiziyla devam ediyor. Tesekkurler her sey icin!

tavhane adlı üyeden alıntı

platin paket hizmeti alınmış ve rapor teslim alınmıştır, işinde iyi bir arkadaş.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
Konunuza kimse yazmamış acaba bu alıntıları neye göre aldınız ? Son tradenizde bir kişi çalışmayı alamadığını ve ücret iadesi yapmadığınızı belirtmiş ?

youtube bayi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al