wmaraci reklam

[FORUM ÖZEL İNDİRİMİ] Türkiye'nin SEO Uzmanı - Sabit Fiyat, İlk Sayfa ve Yükselme Garantili

98 Mesajlar 38.914 Okunma
wmaraci reklam

idea idea WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 165 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
Merhaba arkadaşlar. Forum kurulduğundan bu yana WM Aracı'ndayım. Tanıyanlar bilir beni. Ben yine de kısaca kendimden bahsedeyim.

5 yıldır profesyonel olarak kurumsal ve bireysel SEO uzmanı olarak SEO hizmeti ve eğitimi veriyorum.

Freelance olarak yaptığım işler sonucu da kendi şirketimi kurdum ve dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Şu an Amerika, Rusya, Danimarka, Türkiye... gibi dünyanın farklı ülkelerine SEO ve dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Türkiye'nin birçok tanınmış markalarıyla da hem SEO hem de diğer dijital pazarlama konularında çalıştım. Birçok bilişim şirketine de bu konularda danışmanlık yaptım.

Sunacağım bu kaliteli ve profesyonel SEO hizmetinden forum üyelerinin ve takipçilerinin de faydalanmasını istedim. Paket SEO hizmeti vermiyorum. Çünkü her sitenin SEO ihtiyacı farklıdır.

1 anahtar kelime için 1 ay boyunca 500 lira+kdv'den başlayan fiyatlarla profesyonel SEO hizmeti veriyoruz. Sonraki aylarda da yine aynı sabit ücret. İlk sayfaya yada ilk sıralara gelince ek ücretler yok. Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine iş yapıyoruz.

Yıllık sözleşme yapılmaktadır. Ödemeler aylık tahsil edilmektedir.

NOT: SEO Teklifi linkinden bana ulaşırsanız size de yardımcı olmak isterim. Forumları tek tek kontrol etmek zamanımı aldığı için. Forum üzerinden özel mesaj atmak yerine buradaki seo teklifi linkini kullanırsanız daha sağlıklı ve hızlı iletişim sağlarız. Göndereceğiniz mesajda lütfen forumdan olduğunuzu belirtin. Bu fiyat forumlara özel olarak verilmiştir.

Ödeme Yöntemleri:

Banka Havalesi / EFT / Kredi Kartı / Banka Kartı

SEO Teklif Formu: https://seokrali.blogspot.com.tr/p/seo-teklif-formu.html
Lütfen forumdan olduğunuzu belirtin. Ücretimiz foruma özeldir.

Türkiye'nin SEO Uzmanı
SEO Kralı

Lejyoner adlı üyeden alıntı

çalışma tamamlandı,,, hitlerde gözle görülür şekilde artış oldu şahsen bu kadar beklemiyorum. çalışma yaptığımız anahtar kelimeye gelince evet yükselme oldu fakat 1. sıraya çıkamadık çünkü zor bir kelimeden girmiştik 7 sıradan 3 sıraya çıktık buda güzel. şahsen aldığı paranın tamamını hak ettiğini düşünüyorum ilerleyen zamanda yeni bir seo paketi düşünürsem ilk tercihim olur tekrar tşk eder başarılarınızın devamını dilerim.

ceken adlı üyeden alıntı

Merhabalar. Google aramalarinda gorunmeyen anahtar kelimem su anda 16. Sirada. Basarilarinizin evamini diliyorum. Insallah diger anahtar kelimelerde de birlikte calisma firsati buluruz.

idea adlı üyeden alıntı

... İlk 500'de olmayan ve rekabeti yüksek kelimeyi birkaç haftada ekşi sözlük, sahibinden, bilio, morhipo gibi birçok siteyi geçerek 2. sayfaya getirdik. 1. sayfada en iyi konumda olmak için çalışmalara devam ediliyor. ...

TeaM adlı üyeden alıntı

Bugun calismalara basladik, ilgi alakasi on numara bir insan, isininde hakkini vereceginden suphem yok

BingoO adlı üyeden alıntı

Kendileriyle 3 ay dır çalışıyoruz. Belirlenen anahtar kelimede çok iyi ilerleme sağladık. İşlerinde uzmanlar. Herkese tavsiye ederim.

pc332 adlı üyeden alıntı

Kendisiyle herhangi bir sohbetimiz yok fakat verdiği cevaplarda işini bildiğini söyleyebilirim. Forumda "20 liraya backlink paketi" adı altında para verip paranızı çöpe atmayın arkadaşlar.

emekli64 adlı üyeden alıntı

Bir aydır yapılan çalışmalar neticesinde sitemiz güzel bir merhale kaydetti. Önümüzdeki zaman içinde çok daha iyi bir yere geleceğimize inanıyorum. Güvenilir olmasının yanında gerçekçi ve profesyonel yaklaşımı ile de değer vermiş olduğum bir uygulayıcı. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

alejandro23 adlı üyeden alıntı

Mert kardesimle 2 ay ı doldurduk 3. aydayız. İlk 500 de olmayan sitemi 2 ayda ilk 30 a sokmayı basardi. İlk sayfaya gelecegimizden de şüphem yok. Mail olarak ta istedigim an destek alıyorum. Bu fiyata bukadar kaliteli bir is nasil cikariyor cok ilginc, aynı kelimede farklı bir sitem icin kendim calısma yapıyorum ayda 300-350 harcadım Mert hocamın aldığı site benim yönettiğimi geçti. Seoya ihtiyacı olanlar böyle bir fiyata böyle bir profesyoneli kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Serhan AppendiX flashoyun

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

theteos theteos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek yönetici - fiber satış kanal y
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
İletişim bilgilerini pm yollarmısın

• Üyelik 27.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 165 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
@theteos Telefon numaramı gönderdim hocam.

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)
Hocam SEO çalışması Kesinlikle iyi yapıyorsunuzdur eminim Çünkü (REKABET) olan bir sektörde çalışmada sonuç ortada .

Mesela hocam SEO yaptınız 1.sayfaya geldi bundan sonraki çalışma şekliniz nedir ?

Nasıl dönüşüm elde ederiz ?
Ziyaretçi Tutma Yolları ?
Nasıl ürünü Direk Satışa Dönüştürürüz ?

Gibi Unsurların GARANTİSİNİ veriyormusunuz

Çünkü genelde SEO yapıyorlar ama Sadece Yükseltme Garantisi veriyorlar. Ama şöyle bi durumvar sitede girenlerin %80 çıkıyorsa Ozaman SEO yaptın ama birşey elde edememiş oluyorsun

Buna yönelik çalışmalara EK ücret alıyormusunuz ?
Veya böyle çalışmalarınız varmıdır ?

Çalışmanıza Sözüm Yok zor bir kelimede İlk sayfadasınız

İyi çalışmalar dilerim
idea omeraybal emekli64

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 27.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 165 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
Görüşlerin için öncelikle teşekkür ederim @armoniy

Ben tek tek yanıt vereyim. Yine sormak istediğin bir şey olursa ilet. Yardımcı olurum.

Mesela hocam SEO yaptınız 1.sayfaya geldi bundan sonraki çalışma şekliniz nedir ?

1. sayfada olmak yetmiyor. İlk sıralara doğru yönelmek mantıklı olur. Kaynaklara göre kullanıcıların %70'i veya daha üstü ilk sıralarda yer alan linklere daha çok tıklar. Dolayısıyla 1. sayfaya gelen müşterilerimize ilk sıralarda yer alması için hizmet sunmaya devam ediyoruz. Her ay çalışmalarımızı raporluyoruz. Forumda geçerli ücretler dışında ek ücret alınmadan işleme devam ediliyor.

Nasıl dönüşüm elde ederiz ?
Ziyaretçi Tutma Yolları ?
Nasıl ürünü Direk Satışa Dönüştürürüz ?

Bu sorularınız cevabı aslında SEO ile yakından ilgisi olup daha çok "kullanıcı deneyimi" ve "dijital pazarlama" kavramı ile daha çok ilgili. Bunun üzerine yüzlerce sayfa yazı yazılabilir. Bu sorular sizin ürününüzü tüketiciye nasıl sunduğunuz ve nasıl pazarladığınız ile ilgilidir.

Satış ve pazarlama konusunda özellikle Guy Kawasaki'nin kitaplarını okumanızı tavsiye ederim. Satış ve pazarlama konusunda harika deneyimlerini paylaşıyor. Dev şirketleri geçmek için harika ipuçları da veriyor: Rakiplerinizi Çıldırtmanın Yolları kitabını e-kitap olarak indirebilir ve okuyabilirsiniz.

Dönüşüm elde edip, ziyaretçileri tutundurup bunları satışa çevirmek "sadece" SEO uzmanının yapacağı bir şey olsa bugün büyük şirketler bünyelerinde dijital pazarlama, analiz uzmanları, sosyal medya uzmanları vs. almaz. Sadece SEO uzmanı ile bu işlerini devam ettirirdi.

Peki SEO uzmanı ne yapar?

SEO uzmanı sizin arama motorlarında rakiplerinizden daha önde olmanızı ve Google gibi arama motorları üzerinden gelen trafiği artırmakla yükümlüdür. Bugün forumlara baktığımda birçok SEO uzmanının (hepsi değil) "seo ile sitedeki ziyaretçi sayısını artırdım. bakın" diye ekran görüntüsünü paylaştığını görüyorum. Halbuki Google üzerinden gelen trafiği değil size sahte bot ziyaretçiler göndererek bu işlemi yaptığını görüyoruz. Dolayısıyla size uğrayan bir müşteri olmuyor ve satış yapamıyorsunuz. Bu da benden foruma bir bilgi hediyesi olsun. SEO uzmanı ile çalışıyorsanız Analytics ile Google ve diğer arama motorları üzerinden gelen trafiğini artırıp artırmadığına bakabilirsiniz. Direkt yada yönlendirme trafiğine değil.

Analytics verilerinizi incelemeden %80 kullanıcınızın hemen çıktığını anlamak mümkün değil. Bahsettiğim gibi gelen trafik ne kaynaklı, sahte trafik mi gönderilmiş. Hiçbiri değilse sitenizde bir şeyler ters gidiyor demektir. Hemen çıkma oranları yüksek olan sayfaları iyileştirmek gerekli. Bu konuda profesyonel destek sunabilirim.

Ek olarak bu 3 güzel sorunuzun cevaplarını bugün büyük şirketler hala aramaya devam etmekte. Bunlar için yeni stratejler geliştirmekte ve uygulamakta. Direkt şunları yap satışlar artar demek doğru değil. Ancak bu sorularınızın elbette yabancı kaynaklarda tavsiye edilen ve denenmiş uygulamalar bulunmakta. Dijital pazarlama teknikleri üzerine Türkçe kaynakları da takip edebilirsiniz.

SEO dışında ek olarak dijital pazarlama hizmetleri de sunmaktayız. Satış odaklı reklam stratejileri geliştirerek pazarlama bütçeniz dahilinde ürünlerinizi pazarlayabiliyoruz. Detaylar için özelden iletişime geçebilirsiniz.

böyle çalışmalarınız varmıdır ?

Hem SEO alanında hem de satışa yönelik dijital pazarlama hizmetleri olarak hem Türkiye'den hem de Türkiye dışında uluslararası kurumsal referanslarımız var. Müşteri yorumları ve markaların birkaçı da kurumsal sitemizde yer alıyor. Özelden paylaşabilirim.

Sormak istediğiniz sorunuz varsa lütfen iletin.

Selamlarımla.
wmprx emekli64

kişi bu mesajı beğendi.

emekli64 emekli64 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 36 / 14
  • Ticaret 14, (%100)
Özel mesaj atılmıştır.

• Üyelik 27.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 165 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
Bilgi verildi. Anlaşma sağlandı.
emekli64

kişi bu mesajı beğendi.

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

idea adlı üyeden alıntı

Görüşlerin için öncelikle teşekkür ederim @armoniy

Ben tek tek yanıt vereyim. Yine sormak istediğin bir şey olursa ilet. Yardımcı olurum.

1. sayfada olmak yetmiyor. İlk sıralara doğru yönelmek mantıklı olur. Kaynaklara göre kullanıcıların %70'i veya daha üstü ilk sıralarda yer alan linklere daha çok tıklar. Dolayısıyla 1. sayfaya gelen müşterilerimize ilk sıralarda yer alması için hizmet sunmaya devam ediyoruz. Her ay çalışmalarımızı raporluyoruz. Forumda geçerli ücretler dışında ek ücret alınmadan işleme devam ediliyor.

Bu sorularınız cevabı aslında SEO ile yakından ilgisi olup daha çok "kullanıcı deneyimi" ve "dijital pazarlama" kavramı ile daha çok ilgili. Bunun üzerine yüzlerce sayfa yazı yazılabilir. Bu sorular sizin ürününüzü tüketiciye nasıl sunduğunuz ve nasıl pazarladığınız ile ilgilidir.

Satış ve pazarlama konusunda özellikle Guy Kawasaki'nin kitaplarını okumanızı tavsiye ederim. Satış ve pazarlama konusunda harika deneyimlerini paylaşıyor. Dev şirketleri geçmek için harika ipuçları da veriyor: Rakiplerinizi Çıldırtmanın Yolları kitabını e-kitap olarak indirebilir ve okuyabilirsiniz.

Dönüşüm elde edip, ziyaretçileri tutundurup bunları satışa çevirmek "sadece" SEO uzmanının yapacağı bir şey olsa bugün büyük şirketler bünyelerinde dijital pazarlama, analiz uzmanları, sosyal medya uzmanları vs. almaz. Sadece SEO uzmanı ile bu işlerini devam ettirirdi.

Peki SEO uzmanı ne yapar?

SEO uzmanı sizin arama motorlarında rakiplerinizden daha önde olmanızı ve Google gibi arama motorları üzerinden gelen trafiği artırmakla yükümlüdür. Bugün forumlara baktığımda birçok SEO uzmanının (hepsi değil) "seo ile sitedeki ziyaretçi sayısını artırdım. bakın" diye ekran görüntüsünü paylaştığını görüyorum. Halbuki Google üzerinden gelen trafiği değil size sahte bot ziyaretçiler göndererek bu işlemi yaptığını görüyoruz. Dolayısıyla size uğrayan bir müşteri olmuyor ve satış yapamıyorsunuz. Bu da benden foruma bir bilgi hediyesi olsun. SEO uzmanı ile çalışıyorsanız Analytics ile Google ve diğer arama motorları üzerinden gelen trafiğini artırıp artırmadığına bakabilirsiniz. Direkt yada yönlendirme trafiğine değil.

Analytics verilerinizi incelemeden %80 kullanıcınızın hemen çıktığını anlamak mümkün değil. Bahsettiğim gibi gelen trafik ne kaynaklı, sahte trafik mi gönderilmiş. Hiçbiri değilse sitenizde bir şeyler ters gidiyor demektir. Hemen çıkma oranları yüksek olan sayfaları iyileştirmek gerekli. Bu konuda profesyonel destek sunabilirim.

Ek olarak bu 3 güzel sorunuzun cevaplarını bugün büyük şirketler hala aramaya devam etmekte. Bunlar için yeni stratejler geliştirmekte ve uygulamakta. Direkt şunları yap satışlar artar demek doğru değil. Ancak bu sorularınızın elbette yabancı kaynaklarda tavsiye edilen ve denenmiş uygulamalar bulunmakta. Dijital pazarlama teknikleri üzerine Türkçe kaynakları da takip edebilirsiniz.

SEO dışında ek olarak dijital pazarlama hizmetleri de sunmaktayız. Satış odaklı reklam stratejileri geliştirerek pazarlama bütçeniz dahilinde ürünlerinizi pazarlayabiliyoruz. Detaylar için özelden iletişime geçebilirsiniz.

Hem SEO alanında hem de satışa yönelik dijital pazarlama hizmetleri olarak hem Türkiye'den hem de Türkiye dışında uluslararası kurumsal referanslarımız var. Müşteri yorumları ve markaların birkaçı da kurumsal sitemizde yer alıyor. Özelden paylaşabilirim.

Sormak istediğiniz sorunuz varsa lütfen iletin.

Selamlarımla.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürlerimi sunarım "Forumlardaki paketlerin" boş birşey olduğunu düşünmekteyim . Adam site içi seosu varmı yokmu bakmadan diker çalışma yapıyor bide "forumlardan baclink" alarak seo uzmanı olunmaz zamana,rekabete,sektörün getirdiklerine verilen cevaplar ve alınan sonuçlara göre olunur diye düşünüyorum .

İşinize tek kelime etmem yanlış anlamayın yaptığınız iş ortada bunları kendi çalıştığım yerdede uyguladığım için sordum forumdan saysan adam akıllı 3-5 Kişi seo yapar.

iyi çalışmalar
idea

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 165 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
rica ederim @armoniy

konuya sorularınla ve yorumlarınla katkıda bulunduğun için ben teşekkür ederim.

selamlarımla.

goldenShot goldenShot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İç Mimar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 5 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Merhabalar iletişim için telefon ve skype adresimi pm olarak ilettim dönüş yapmanızı bekliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al