wmaraci reklam

Garantili Seo Hizmetleri

4 Mesajlar 918 Okunma
wmaraci reklam

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Seo Hizmetinin Paketi Olmaz Her Paket Backlink Diger Sitelerde Kullanilmaz Yararindan Cok Zararriniza Olmaktadir Anlik 3 Gunluk Birinci Siraya Cikip Diger Zamanlarda ilk 500de Bile Olmazsiniz Sitenizin İc seo Ayari guvenlik Ayarlari Yapilmadan Backlink Gibi yuzde 5lik kisimla maximum 1 haftalik anasayfada durmaniz zararli olup spama girme riskiniz yuzde 99 olmaktadir simdi Gelelim Konuya Benim Calisma Mantigim Farklidir Sitenizin Linkini Gondermenizi ister Tam Kampsamli Analiz Eder artilari eksilerini Size Rapor Atarim Benim Fiyatim Biraz Pahali Gelebilir Cunku Gercek Seo Fiyatina Gore Fiyatlarla Seo Yapiyorum 5tl 10tl 15 tl degil fiyatlar seoda sitenizin linkini gonderdiginiz takdirde maximum 6 saatte kapsamli analiz raporu hatalari metinli ve gorsel Olarak verdiginiz mail adresine atarim ve calismak istemeniz sirasinda sozlesme atar maddelerde anlasirsak ön kapora alinip islemlere baslar diger ödeme ise calismanin meyvesini alindigi zaman alinmaktadir raporlamalar 2haftada bir olmaktadir sizde sitenizdeki hatalarini analiz yaptirmak ve calismak isterseniz pmden mail adresinizi ve site adresinizi gondermeniz yeterli olmaktadir analizler raporlama ucretsiz olup daha iyi anlamaniz icindir tekrar diyorum seonun paketi olmaz hersitenin calismasi farklidir sitenize dogal seo ile kalici olarak yerinizde durmak isterseniz ulasabilirsiniz anlastigimiz takdirde sitenize calismalara baslanip 2 haftada bir rapor atilacaktir referanslarimi musterilerimin gizliligi ve izni olmadan koymuyorum 650 adetten fazla yuksek kelimede ilk sayfada en asaga 1 yildir olan musterilerim mevcuttur dilerseniz ozelden gorusturme sansim mevcuttur herkese hayirli forumlar

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
is alimi aktiftir

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
OKUYAMAYANLAR İÇİN ÇEVİRDİM

Seo hizmetinin paketi olmaz. Her paket veya backlink diğer sitelerde kullanılmaz ayrıca yararından çok zararı olmaktadır. Anlık veya üç günlük birinci sıralara çıkıp diğer zamanlarda ise ilk 500 'de bile olmazsınız. Sitenizin iç seo ayarı ve güvenlik ayarları yapılmadan backlink gibi %5'lik kısım ile en fazla 1 haftalık anasayfada durmanız zararlı olup, spama girme riskiniz %99 olmaktadır.

Şimdi gelelim konuya. Benim çalışma mantığım farklıdır. Sitenizin linkini göndermenizi talep ederim ve tam kapsamlı analiz ederek, artılarınızı ve eksilerinizi size rapor ederim. Benim fiyatım biraz pahalı gelebilir çünkü gerçek seo fiyatına göre işlem yapıyorum. 5-10-15 TL çalışmıyorum. Sitenizin adresini gönderdiğiniz takdirde en fazla 6 saat içerisinde kapsamlı analiz raporu, site hatalarını vesaire metin ve görsel olarak e posta adresinize gönderiyorum. Çalışmayı kabul ettiğinizde sözleşmemizi atarım ve maddelerde anlaşırsak ön kapora alıp işlemlere başlarım.

Diğer ödeme ise, yaptığım çalışma meyvesini vermeye başladığı zaman alınmaktadır. Raporlamalar iki haftada bir olmaktadır. Sitenizde ki hataları analiz yaptırmak ve çalışmak isterseniz özel mesaj yoluyla e posta adresinizi ve site adresinizi göndermeniz yeterli olacaktır. Analizler ve raporlama ücretsizdir. Tekrardan söylüyorum, seonun paketi olmaz, her sitenin çalışması farklıdır. Sitenize doğal seo yaptırarak üst sıralarda durmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Anlaşırsak çalışmalara başlar ve iki haftada bir rapor atarım. Referanslarımı ise müşterilerimin gizliliğinden ötürü koymuyorum. 650 'den fazla rekabetli kelimede ilk sayfada referanslarım var ve müşterilerim oldukça memnun. Dilerseniz özelden görüştürme şansım vardır. Herkese iyi forumlar.
Michel

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

• Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Eyvallah hocam

Dorebar adlı üyeden alıntı

OKUYAMAYANLAR İÇİN ÇEVİRDİM

Seo hizmetinin paketi olmaz. Her paket veya backlink diğer sitelerde kullanılmaz ayrıca yararından çok zararı olmaktadır. Anlık veya üç günlük birinci sıralara çıkıp diğer zamanlarda ise ilk 500 'de bile olmazsınız. Sitenizin iç seo ayarı ve güvenlik ayarları yapılmadan backlink gibi %5'lik kısım ile en fazla 1 haftalık anasayfada durmanız zararlı olup, spama girme riskiniz %99 olmaktadır.

Şimdi gelelim konuya. Benim çalışma mantığım farklıdır. Sitenizin linkini göndermenizi talep ederim ve tam kapsamlı analiz ederek, artılarınızı ve eksilerinizi size rapor ederim. Benim fiyatım biraz pahalı gelebilir çünkü gerçek seo fiyatına göre işlem yapıyorum. 5-10-15 TL çalışmıyorum. Sitenizin adresini gönderdiğiniz takdirde en fazla 6 saat içerisinde kapsamlı analiz raporu, site hatalarını vesaire metin ve görsel olarak e posta adresinize gönderiyorum. Çalışmayı kabul ettiğinizde sözleşmemizi atarım ve maddelerde anlaşırsak ön kapora alıp işlemlere başlarım.

Diğer ödeme ise, yaptığım çalışma meyvesini vermeye başladığı zaman alınmaktadır. Raporlamalar iki haftada bir olmaktadır. Sitenizde ki hataları analiz yaptırmak ve çalışmak isterseniz özel mesaj yoluyla e posta adresinizi ve site adresinizi göndermeniz yeterli olacaktır. Analizler ve raporlama ücretsizdir. Tekrardan söylüyorum, seonun paketi olmaz, her sitenin çalışması farklıdır. Sitenize doğal seo yaptırarak üst sıralarda durmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Anlaşırsak çalışmalara başlar ve iki haftada bir rapor atarım. Referanslarımı ise müşterilerimin gizliliğinden ötürü koymuyorum. 650 'den fazla rekabetli kelimede ilk sayfada referanslarım var ve müşterilerim oldukça memnun. Dilerseniz özelden görüştürme şansım vardır. Herkese iyi forumlar.

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al