wmaraci reklam

-HEDİYELİ SEO KAMPANYASI V.İ.P SEO DANIŞMANLIĞI >>> **V.İ.P SEO HİZMETİ** / ++>> Türkiye'de İlk ve Tek Bir Çok Çalışma!

486 Mesajlar 117.271 Okunma
wmaraci reklam

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

KONU TEKRAR GÜNCELDİR. İŞ ALIMI AKTİF

SEO'DA BAHAR KAMPANYASI! #Evdekal

- 20 Nisan 2020 tarihine kadar"SEO DANIŞMANLIĞI" hizmetimizden faydalanan herkese 600 kelimelik hata raporu paketi ücretsiz! Web sitenizin onlarca eksiğini ve eksiklerini gidermeniz için paylaşılan yöntemleri içeren normal şartlarda 100 TL'ye sağladığımız bu hizmeti kısa süreliğine hediye ediyoruz!

NOT: SEO DANIŞMANLIĞI HİZMETİ AYLIK SADECE 5 KİŞİYE SAĞLANACAKTIR. MAKSİMUM PERFORMANS İÇİN STOK SAYISI ARTMAYACAKTIR.

------------------------

[B]ÖZEL DERS GİBİ SEO ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

[/B]

Telefon: (0850) 885 00 18

Ne Yapıyoruz?

-Aylık SEO Danışmanlığı ile web sitenizin hak ettiği değere ulaşmasını sağlıyoruz
-Aylık SEO Danışmanlığı ile web sitenizde bulunan hataları tespit ediyoruz
-Aylık SEO Danışmanlığı ile web sitenizin hit,sıralama,kelime analizini yapıyoruz.
-Aylık SEO Danışmanlığı ile web siteniz için uygun olabilecek anahtar kelimeleri ve rekabet durumlarını inceliyoruz
-Aylık SEO Danışmanlığı ile iç optimizasyon çalışmaları ve tavsiyeleri veriyoruz.
...

DAHA FAZLA DETAY VE ÜCRET BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

TÜRKİYE'DE İLK VE TAMAMEN ÜCRETSİZ 200'Ü AŞAN WEB SİTESİ İNCELEME HİZMETLERİMİZ VE RAKİPSİZ REFERANSLARIMIZ;

BAĞIMSIZ DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ :)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

İlk defa böyle bir analiz yaptırdım ve memnun kaldım. İlgili bir arkadaş.
Rapor hemen geldi. Teşekkürler.

Tunahan adlı üyeden alıntı

İnceleme raporu hemen geldi. Daha sonra da aklıma takılanları sordum ve sorularımın da karşılığını aldım. Gerçekten ilgili bir arkadaş. Teşekkürler...

Morbid adlı üyeden alıntı

Teşekkürler.Çok faydalı yazmışsınız.Çok çok teşekkür ederim. :)

NoNe adlı üyeden alıntı

siyahh ilgili bir arkadaş.. ücretli işlerde de tavsiye ederim

supheli adlı üyeden alıntı

Detaylı rapor için çok teşekkürler. Ücretsiz bir hizmet; ama arkadaş ücretliymiş gibi değer vererek özenerek yapmış işini. Helal olsun tekrardan teşekkürler.

Zagry adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı. Gerçekten çok iyi hazırlanmış. Teşekkür ederim :)

Ghost adlı üyeden alıntı

Sitem incelendi. Ve ayrıntılı bir şekilde rapor pm ile iletildi. Gerçekten hizmetleri çok güzel.

Buguludusler adlı üyeden alıntı

Gerçekten özene bezene erinmeden bir rapor sundu arkadaş.Ellerine sağlık.Ve yaptığı değerlendirme çok mantıklı.
Teşekkürler. Çıktığınız yolda başarılar dilerim ..

Metin2Turkey Forumu adlı üyeden alıntı

İşini layığıyla yapan biri.
Ücretsiz hizmeti bu şekildeyse ücretlisini gerçekten tahmin edemiyorum :)
İlk defa böyle bir rapor hazırlatmama rağmen gerçekten çok beğendim.
Umarım ileride birlikte birşeyler yaparız :)

erkut adlı üyeden alıntı

rapor alındı. Raporu yollayan arkadaşa çok teşekkür ederim gayet güzel anlatım yapılmış.

phatgit adlı üyeden alıntı

Rapor detaylı bir şekilde ulaştırıldı, çok iyi bir inceleme olmuş. Dediklerinizi dikkate alacağım çok çok teşekkürler.

ozeldersin adlı üyeden alıntı

Hocam detaylı raporunuz alınmıştır.Özenli çalışmanız için teşekkür ediyorum

MehmetCelik adlı üyeden alıntı

Gerçekten verdiğimden 1-2 saat sonra detaylı bir şekilde raporu verdiler gerçekten çok hızlı yapıyorlar ve layığıyla yapıyor ben çok beğendim açıkcası çalışmanızı.

memory adlı üyeden alıntı

Hocam çok teşekkürler analiz çok iyi olmuş. Arkadaşı herkese öneriyorum işini iyi yapıyor. Şartlar uyarsa bende kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyarım.

kultigin adlı üyeden alıntı

Güzel bir çalışma olmuş teşekkür ediyorum.

storybaron adlı üyeden alıntı

Raporlarınız için teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.

Dup adlı üyeden alıntı

Yoğunluğa rağmen, sanki sadece tek site inceleniyormuş gibi titiz, bir sürü detay ve çok değerli tavsiyelerle dolu bir rapor az önce elime ulaştı, teşekkür ederim :)

TurkayNet adlı üyeden alıntı

Brova hocam. sitemi ayrıntısına kadar incelemişsiniz ve yapılası gerekenleri yazmışsınız. Site sizin elinziden gçince sankimucize oldu da geri listeli olarak indekslenmeye başladı.

cagatayyersel adlı üyeden alıntı

oncelikle verdiğin raporlar için teşekkür ederim. teknovalf.com.tr adresi ile ws seo yarısmasına katıldım ve derece aldım ıncelemenızı gercekten dogru buldum. tekrar teşekkür ederim. saol

May adlı üyeden alıntı

Arkadaş inceleme yaptı. Çok teşekkür ederim

mstfturk adlı üyeden alıntı

teşekkür ederim güzel bir analiz yapıldı

yugocu adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı ayrıntılı bir rapor geldi. Elinize sağlık teşekkür ederim :)

nuri adlı üyeden alıntı

www.enessu.com için gönderdiğiniz inceleme gerçekten bir harika, eksiklikleri gözden geçireceğim. Ve ilerideki seo paketlerinizi bekliyorum. Tekrar teşekkürler.

sanalbeyin adlı üyeden alıntı

Gerçekten harika bir iş çıkartıyorlar, sitem hakkında gerekli olumlu olumsuz yönlerini neyi düzltmem gerektiğini neler yapıp yapmamam gerektiğini yani nasıl desem siteninizin a'dan z'ye uzmanından sorunlarını ve neler yapılıp yapılmaması gerektiğini söylüyor.Çok tavsiye ederim, ileride kendisiyle tekrar çalışacağımdan şüphe olmasın.

GsliKahraman adlı üyeden alıntı

Arkadaş söz verdiği gibi inceleme yapıp ayrıntılı bir rapor sunmuş..
Gerçekten ücretli hizmet gibi özenli bir şekilde anlatım yapmış..
Çok teşekkürler,iyi çalışmalar diliyorum kendisine..

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Siyahh arkadaşımız kesinle çok güzel ve özenle bir rapor hazırladı.Bundan sonra ücretli bile olsa herkesin almasını tavsiye ederim.

Meriç adlı üyeden alıntı

Siyahh harika bir rapor hazırladı.. İlerde tekrar çalışmayı düşünüyorum :)

ErenKeskin adlı üyeden alıntı

Ayrıntılı bir şekilde rapor hazırladığınız için teşekkür ederim.

colic adlı üyeden alıntı

arkadaş gerçekten uğraşıp incelemiş ve raporu gönderdi, kendi adıma çok faydalanacağım bilgiler vermiş.
zaman ayırıp ilgilendiği için teşekkür ediyorum ilerde birlikte çalışabileceğim bir arkadaş kesinlikle.

Bipixel adlı üyeden alıntı

teşekkürler gerçekten de benim için yararlı bilgiler sundular.

corpixx adlı üyeden alıntı

çok detaylı bir inceleme olmuş gerçekten teşşekür ederim.

FriedeKind adlı üyeden alıntı

çok detaylı bir inceleme olmuş teşekkür ederim umarım paketleriniz çok uygun fiyatlı olur

Karyotip adlı üyeden alıntı

İnceleme raporunu aldım biraz önce.
Eksiklerimi ve yaptığım yanlışları görmemde büyük yardımcı oldu.Teşekkürler.

Oğulcan Turhanlar adlı üyeden alıntı

siyahh'dan raporları dün akşam aldım.

Yaptığı bilgilendirme raporunda, yaptığım kişisel eklentileri değerlendirip nasıl daha fazla geliştirebileceğimi bana bildirmiş.

Sitem yeni açıldığı için pek bir yorum şansı olmamasına rağmen, yazılarımın daha hızlı indexlenmesi adına neler yapabilirim, bu konuda bana yeterli bir bilgi sağlamış.

Kendisine teşekkür ediyorum.

isousluer adlı üyeden alıntı

Raporu aldım.

Profesyonelce bilgilendirme yapmış arkadaş. Teşekkür ederim.

denizci88 adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Rapor için ben de çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık, emek sarf etmişsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

Bipixel adlı üyeden alıntı

Rapor alındı arkadaş sayesinde sitemin hiti 2 günde +300 Arttı :).

ahmettalut adlı üyeden alıntı

Sıra bana geldiği ve harika bir analiz raporu gönderildi. Gerçekten çok başarılı analiz yapılmış. Teşekkürler. Sitemde paylaşıyorum :)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Benim kide incelendi teşekkürler.

TheIce adlı üyeden alıntı

İlk defa yaptırdım ama bedava olmasına rağmen özenli ve düzenli bir rapor verdiler teşekkürler.

ers0be adlı üyeden alıntı

arkadaş incelemeyi gönderdi, saolsun birkaç eksiğimizi belirtmiş açık açık. ücretli paketleri çıktığın da almayı düşünüyorum.

Selim Atalay adlı üyeden alıntı

Sağolsun arkadaşlar detaylı bir rapor sundular. Raporlar doğruntusunda siteme daha iyi yükseltebileceğim. Bu arada raporda harbi sağlam :)

StRonK adlı üyeden alıntı

Öncelikle merhaba siyahh kullanıcı adlı arkadaşın adını bilmiyorum o yüzden siyahh diye hitap edeceğim arkadaştan gün içerisinde raporu teslim etti ve açık konuşmak gerekirse koca bir sayfa yazı yazmış hiç sıkılmadan hepsini okudum sitenin temasından logosuna içerikten kodlarına kadar incelemiş ve incelemekle kalmayarak çözümlerini de ayrıntılı şekilde sunmuş ki bu işi yapıp sadece hataları bulup şu paketimizi alın yardımcı olalım diyen insan doluyken çevremiz belki başkalarına göre sıradan olabilir ama benim için önemli bir şey.... kısaca arkadaş işinin hakkını gerçekten veriyor

Serhan adlı üyeden alıntı

Ben bu denli güzel ve detaylı inceleme beklemiyordum elinize sağlık.

hypnosis adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı.İncelediğimde anlatım çok çok iyi.Örnekler vererek akıcı bir anlatım sağlanmış.

Hizmet için teşekkür ediyorum :)

dumanyak adlı üyeden alıntı

Detaylı raporu gönderdi. İlgili arkadaş. Teşekkür ederim.

ApranaX adlı üyeden alıntı

Raporlar Alındı, Sitemin cidi anlamda bir kaç sorunları oldugunu farkettim, onlarıda hallletikten sonra cidi anlamda sitem uöacak umuyorum, bu hizmeti ücretsiz sunduğu için ayrıca teşekürler.

Taygun Kurt adlı üyeden alıntı

Sitem için söylediğiniz güzel sözler ve zamanınızı ayırıp bilgilendirme yaptığınız için size çok çok teşekkür ederim iyi çalışmalar başarılar...

webilgili adlı üyeden alıntı

benimkini incelemişler süper olmuş ellerinize sağlık

arge38 adlı üyeden alıntı

Rapor alindi. Ozenle hazirlanmis bir rapor.

mühendis adlı üyeden alıntı

Detaylı bir rapor yolladı arkadaş. Çok teşekkürler.

tezyazimerkezi adlı üyeden alıntı

kendileri hemen ilgilendiler, yapacakları çalışma için açıklama yapıldı, görüşme devam ediyor, teşekkür ediyorum ilgi ve alakanız için

eroroman adlı üyeden alıntı

Daha öncede danışmanlık hizmeti aldım ama şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirmki işine bu kadar saygı duyan duyarlı kafamda hiçbir soru işereti kalmadı ilgi ve aladan dolayı teşekür ederim muhakka sizinle çalışmak isterim

MustafaAsik adlı üyeden alıntı

İlgili bir arkadaş , detaylı olarak görüştük.
Olumlu yada olumsuz dönüş yapacağım.

eusanmaz adlı üyeden alıntı

Danışmanlık paketi için telefon ile görüşme yapılmıştır. Paket detayları ayrıntılı olarak görüşülmüştür. Paket içerikleri boş vaatler içermiyor. Bir SEO uzmanı ile birlikte öğrenerek birlikte çalışma yapma imkanı arayan arkadaşlar için çok iyi bir hizmet. Sırf ilgi alaka ve samimiyetleri için 1 sitemde farklı bir çalışma yapacağız. Şimdiden teşekkür ederim.

ilyasakkus adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar güzel bir ekip kurmuşlar ve benimle çok iyi ilgilendiler. İş ile ilgili görüşmemiz hala devam ediyor. Ama profesyonel oldukları bir gerçek..

ismeterol adlı üyeden alıntı

Emre beye telefonda vermiş olduğu hizmetden dolayı birkez daha teşekkür ediyorum. Yaptığımız telefon görüşmesinde sorularımı cevapladı ve bana olayın özetini anlattı. Kendisiyle yakın bir zamanda çalışmak isterim.

ismail03 adlı üyeden alıntı

Paket sistemi olması kötü ama iyi kısım baklink paketi saçmalığı yok dedi gerçek bilgi vermeyi herkes yapamıyor ve istemiyor bu konuda tebrik etmeli inşallah olumlu sonuçlar alırsınız çalışmak isterim

Wulcan adlı üyeden alıntı

Biraz önce arkadaş ile telefon üzerinden konuştuk gerçekten çok ilgili işini ciddiye aldığı belli. Konuşma başlangıcında müsait olup olmadığımı 2 kez teyit ettikten sonra sebebini anladım ki seo konusunda neler yapılacak nasıl yapılmalı ve başarı nedir konusunda yaklaşık yarım saatlik bir anlatımı vardı. Ciddi değilseniz arkadaşı yormayın keza bilgi sahibi olmanız ve size yararlı olmak için efor sarf ediyor. Bir çok insan ile çalıştım tek konuşmada işini A+ yapacağına emin olduğum nadir insanlardan oldu. Tebrik ederim. Umarım çalışırız.

musa5734 adlı üyeden alıntı

Telefonda yaklasık 40 dk görüştük, ilgisi samimi bir arkadaş, çalışma şekillerinden bahsetti kısa zamanda inşallah çalısmaya baslarız.

MehmetCeylan adlı üyeden alıntı

Arkadaşla Telefonda Görüşüldü Çok İlgili ve Açık Sözlü Bir Arkadaş , Telefondaki konuşmamız ikna edici ve güven vericiydi. Ufak bir pürüzümüz kaldı ben onu ikna edebilirsem çalışmaya başlayacağız. :) saygılarımla

spooky adlı üyeden alıntı

Kendileriyle konuştuk.Gayet açıklayıcı ve net bilgiler verdiler. Birkaç güne detaylandırıp çalışmaya başlayacağız.

DesignTr adlı üyeden alıntı

O kadar ilgili bir kişi ki sadece bilgilendirme amaçlı bile hiç çekinmeden sanki para ödemişim gibi tüm detayları tüm incelikleri anlattı aklıma takılan tüm soru işaretlerini cevapladı ve çok kaliteli bir süreç olacağından eminim aylık olarak değil yıllık bile anlaşmayı düşündüğüm birisi kısıtlı sayıda hizmet sunması yararlanamayacak olan arkadaşların büyük kaybı. Çalışmaya başlıyoruz.

Kenpachi adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile telefonda bir görüşme gerçekleştirdik. Konuşmasından bu konuda oldukça bilgili birisi olduğu açıkca anlaşılıyor. Sizi telefon ile arayarak paketleri anlatacak, diğer tüm bilgilendirmeleri de telefondan yapacak kadar ilgili birisi. İnşallah çalışacağız.

mayko adlı üyeden alıntı

arkadaşlar size şöyle söyleyebiliriz gerçekten arkadaş çok yardımcı ve bilgili birisidir güvenerek yaptırabilirsiniz şimdi çalışmalara başladık gerçekten siteleriniz için faydasını görücekseniz ve başka siteleriniz varsa arkadaşa tekrar yaptırıcaksınız buna emin olu çok güzel anlatım ve her konuda yardımsever bir arkadaş iyi ki tanışmışı iyikide sitemin seo danışmanlığını yapıyor arkadaşa teşekkür ediyorum başarılar dilerim...

Didimedya adlı üyeden alıntı

1 saatlik telefon görüşmesi sonucu arkadaş ile anlaşma yapılmıştır son kalan paket satın alınmıştır ayın 5'inde çalışmalara başlanacaktır vatana millete hayırlı uğurlu olsun. İlgili ve dürüst arkadaş herkese tavsiye ederim, inşallah ilerleyen zamanlarda faydasını göreceğiz.

systemkruger adlı üyeden alıntı

telefon görüşmesi yaptığımızda ben bu kadar detaylı ve gerçekci bir açıklama yapacağını hiç tahmin etmedim gerçekten. zaten bilgisi dahilinde ki konuşmaları ve konularda gösterdiği yardımlar her şeyi açıklayıcı nitelikte. özellikle seo alanında bu kadar açık konuşan ve olması gerekenleri açık yüreklilikle anlatan kimse çıkmadı daha karşıma. kesinlikle çalışacağım. ben balık istemiyorum, tutmayı öğrenmek istiyroum. gerçekten çok teşekkür ediyorum etkili iletişimi için.

KorAykor adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 25 dk'lık konuşmadan sonra , aklımdaki tum sorulari kesin bir sekilde yanitlayan tek kisidir. Kendisinin özverisi ve disiplini sayesinde başarıya ulaşacaksınızdır. Birlikte çalışacağı arkadaşlara şimdiden imrendigimi söylemem lazım :)

Maxief adlı üyeden alıntı

Anlaşma Sağlanmıştır,Ben bu kadar ilgili bir satıcı görmedim :)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, bugüne kadar görüşme fırsatı bulduğum kişiler arasında en ilgili arkadaş. Yaklaşık hatta net 40 dakika boyunca telefonda yorulmadan, aklımdaki tüm soru işaretlerini silmek için usanmadan konuşarak bilmem gereken her şeyi bir bir anlattı. Görüşme sonucunda anlaşmaya vardık, en kısa zamanda çalışmalara başlayacağız. Güzel bir çalışma olacağına gönülden inanıyorum.

ahmetemre adlı üyeden alıntı

Başarılı bir çalışma, desteği için teşekkür ederim.

erogluefe adlı üyeden alıntı

son yer alındı cok ilgili bir arkadaş amaçlar doğrultusunda cok iyi planları gerçekleştirebiliceğimizi düşünüyorum.

ramazankalkan adlı üyeden alıntı

Emre Bey ile yaklaşık 40 dakika boyunca telefonda enine boyuna seo ile ilgili görüştük, kendisi çok bilgili ve çok da kibar. Gerçekten aydınlandım ve devamını da getiriyoruz inşallah. Bugünden itibaren kendisi ile çalışmaya başladık ikimiz içinde hayırlı uğurlu olsun, güzel başarılar yakalayacağımız şüphesiz!

tufan659 adlı üyeden alıntı

hocamla çalışmalara tam gaz devam ediyoruz.Şuan için 3. ayımıza girecez Allah'a şükür bi sıkıntı yok.İnşallah böyle devam ederiz :)

energy1907 adlı üyeden alıntı

hocamla telefonda uzunca sohbet ettik detaylı bilgileri aldık gerçekten ilgili davrandı çalışmaya başlamadık ama sorularımıza nazikçe cevap verdi.

Gerekli ayarlamaları yapıp kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.En azından çöp bir paket almıyoruz bunun farkındayız :)

Gokhan0719 adlı üyeden alıntı

Emre bey işin bilincinde olan ve seoya hakim bir kişidir gözü kapalı iş verebilirsiniz arkadaşlar.

Kendisiyle aşağı yukarı 1 saat telefonda konuştum. Hiç sıkılmadan sorularıma yanıt verip sitemi en şekilde optimize edip neler yapılabileceğini, profesyonel bir şekilde anlattı.

Siz siz olun iş yaptırmadan önce emre beyle mutlaka görüşün öneri ve tavsiyelerini dinleyip sitenizin seo çalışmaları konusunda öyle karar verin.
d0lunay Engin07 ajanszero

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ahmetidin ahmetidin creative ' Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci, Grafiker
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 11, (%100)
detaylı bir .pm alabilir miyim ? konu linki ile :)

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

ahmetidin adlı üyeden alıntı

detaylı bir .pm alabilir miyim ? konu linki ile :)

Merhaba;

PM Yollanmıştır...

Saygılarımla

tezyazimerkezi tezyazimerkezi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 68 / 37
  • Ticaret 3, (%100)
pm alabilir miyim ?

wmaraci

eroroman eroroman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 30 / 39
  • Ticaret 14, (%93)
Konu linkiyle PM alabilirmiyim

Başarı Tesadüf deyildir ....

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Merhaba;

PM Yollanmıştır...

Saygılarımla

Ek Olarak:

eroroman adlı üyeden alıntı

Konu linkiyle PM alabilirmiyim

Merhaba;

PM Yollanmıştır...

Saygılarımla

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
PM alabilir miyim?

mrtbsn mrtbsn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 2 / 14
  • Ticaret 17, (%100)
Konu linkiyle özel mesaj alabilirmiyim?

https://www.besengumus.com
https://www.besensilver.com
http://www.erkekyuzuk.org

tezyazimerkezi tezyazimerkezi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 68 / 37
  • Ticaret 3, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Merhaba;

PM Yollanmıştır...

Saygılarımla

Ek Olarak:

Merhaba;

PM Yollanmıştır...

Saygılarımla

kendileri hemen ilgilendiler, yapacakları çalışma için açıklama yapıldı, görüşme devam ediyor, teşekkür ediyorum ilgi ve alakanız için

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Merhaba;

Pm Yollanmıştır.

Saygılarımla

mrtbsn adlı üyeden alıntı

Konu linkiyle özel mesaj alabilirmiyim?

Merhaba;

Pm Yollanmıştır.

Saygılarımla

tezyazimerkezi adlı üyeden alıntı

Merhaba;

Değerli görüşleriniz için ben teşekkür ediyorum.

Görüşmeler devam ediyor

Saygılarımla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al