wmaraci reklam

İleri Düzey İÇ SEO HİZMETİ - ON PAGE SEO! Başarılı Bütçe Dostu SEO Hizmetleri - Zaman, Emek, Tecrübe Sermayemizdir

18 Mesajlar 7.140 Okunma
wmaraci reklam

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
İLETİŞİM BİLGİLERİ

E-posta : seo[at]kalitelibacklink.com
Web Site : BURADAN

Infografik görünmüyorsa burayı tıklayın.

Referanslarımız için eski konumuzu inceleyebilirsiniz.

Her kelimede 1 tane 1. sayfa, 1 tane 1. sıra var. Ve herkes bunların peşinde. Peki düşündünüz mü yıllarca web sitesine kendini adayan birinin konumunu ele geçirmek için ne kadar emeğe ihtiyacınız var? Sihirli bir değnekle birilerinin sizi 1. sayfa veya 1. sıraya yükseltebileceğini inanıyorsanız yanılıyorsunuz. Böyle bir şey yok.

Her şey emek vermekle ilgilidir. Tabi ki doğru teknik ve doğru strateji ile...

Bu hizmet ilanı web sitesine emek vermekten çekinmeyecek kişiler içindir. Web site sahibi ile iş birliği içerisinde adım adım, her bir detayın üzerinden geçerek ve hiçbir şeyi atlamadan çalışıyoruz. "Beni karıştırma, sen yap işte" mantığına sahipseniz bu hizmet size göre değil demektir.

Her web siteyi tek tek inceliyor ve her birine özel çalışma planı içeren teklifler hazırlıyoruz. Eğer çalışma yaptırmaya niyetli değilseniz, sırf meraktan teklif istiyorsanız bu konunun altına yazmayın.

SEO hizmetleri sayfamıza buradan giriş yapabilirsiniz.

[QUOTE=ilydem]Çok başarılı çalışma, kaliteli hizmet backlink çalışması yaptıracaklar gönül rahatlığıyla satın alabilir. görsel[/QUOTE]

[QUOTE=eQuaL]Belirtilen sürede, yapılan çalışma hakkında tarafıma detaylı raporlama ile geri dönüş sağlandı. Kullanılan görsellere kadar hepsini inceleme fırsatım oldu. Verimli bir çalışma olduğuna inanıyorum. görsel[/QUOTE]

[QUOTE=AliTasc1]Arkadaşla çalışma yapılmış ve sonuçlar gününde teslim edilmiştir. Gerçekten ilgili ve çok nazik bir arkadaşımız çalışmaları da bir o kadar kaliteli. Gönül rahatlığı ile çalışma sağlanabilir, teşekkürler :) görsel[/QUOTE]

[QUOTE=EgeBey]Gerçekten tanıtım yazıları olsun vs. her şeyi kaliteli yapmış. Teşekkürler hocam.
Arkadaşı tavsiye ederim :) görsel[/QUOTE]

[QUOTE=ferhatcevik]Kendisiyle 1 saat kadar sohbet ettik sitemin iç seo eksikliklerini iletti sağolsun çok yardımcı oldu o kadar işine saygı duyuyor ki ben istememe rağman backlink çalışmasının şuan için gerekli olmadığını öncelikle iç seomu düzeltmem gerektiğini ve yapmam gerekenleri bir kuruş bile beklenti olmadan iletti. Kendisine tekrar teşekkür ediyor ileride çalışmayı ümit ediyorum. Hayırlı bol kazançları olsun. görsel[/QUOTE]

[QUOTE=deryaerdil]Profesyonel backlink paketinden 1 sitem için aldım.Çalışmanın kısa sürede bitmesi gerekiyordu 3 gün içerisinde bütün çalışmalar eksiksiz olarak teslim edildi.Hediye çalışmalar içinde teşekkür ederim.SeoDaddy ile yeni projelerimde çalışmak isterim.Samimi ve başarılı hizmetiniz için teşekkürler. görsel[/QUOTE]

[QUOTE=Freelance]SeoDaddy kardeşim ile görüştüm kendisi şuana dek gördüğüm işinin ehli , sözünün eri , işinden ödün vermeyen bir kardeşim . İlk başta siteyi ölçer biçer eğer bir faydası olmayacaksa size delikanlı bir şekilde der ki bu site olmaz ve paranızın da boşa gitmemesi için elinden geleni sanki karşıdaki kişi kendisiymiş gibi size söyler Tereddütsüz tavsiye ederim .... Velhasıl-i kelam kendisi çok iyi bir insan Allah yolunu ve bahtını hem dünyada hem ahirette açık eylesin kardeşim benim , bilgilerin için teşekkürler 😊 Allah'a emanet ol . görsel[/QUOTE]

[QUOTE=Holiqan]Hocamdan 1 adet Profesyonel paketi aldım. Gerek ilgisi gerekse verdiği fikirler ile iş başlangıcında dahi siteme birçok şey kattı. Çalışma sonrası da durumun değişmeyeceğini umuyorum.

Şuan için kesinlikle tavsiye ediyorum :) görsel[/QUOTE]

Google içerik politikalarına aykırı ve uygunsuz sitelere çalışma yapılmamaktadır.

SORU SORMAK İÇİN TIKLAYIN!

WEB SİTENİZİ İLETİN

İNCELEYİP ÜCRETSİZ TEKLİF SUNALIM

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

cozummerkezi cozummerkezi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 844
  • Beğeniler 52 / 174
  • Ticaret 178, (%100)
Pm gönderiyorum
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)

ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Detaylı bilgilendirme tarafınıza sağlanacaktır.

marvin marvin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
tanıtım paketi siparişi verdim, sonuçları bekliyorum.

ek: sonuçlar ulaştı. tşkler

wmaraci

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Değerli Arkadaşlar;
SEO Çalışmalarını yürütmekte olduğumuz iptvizlesene.net sitesi "iptv" kelimesinde bugün itibariyle 1.sıraya ulaşmıştır.

SEO demek düzenli çalışmak ve düzenli olarak kaliteli link inşaası yapmak demektir.
Sizlere de ileri düzey içseo çalışmalarımızı ve Backlink paketleri'mizi mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

orophin orophin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
https://www.bilimselveri.com siteyi inceliyip dönüş yapar mısınız? Teşekkür ederim.
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

www.bilimselveri.com

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
orophin Merhaba, dönüş sağlanmıştır

Mursal Mursal Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Linux System Administrator
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba gloriaparfum siteyi inceliyip dönüş yapar mısınız ?

cPanel & WHM Administrator (CWSA-1) Certified

https://university.cpanel.net/user/20014

noppah noppah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Coder Since 1989
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 5 / 69
  • Ticaret 5, (%100)
mrb pm lütfen