wmaraci reklam

Kaliteli SEO Danışmanlık Hizmeti ve SEO Eğitimi

38 Mesajlar 9.288 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Seo Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Öncelikle danışmanlık hizmetini kısaca açıklayayım. Seo hizmeti veren kişiler, web sitelere seoyu kendisi yapabildiği gibi site sahiplerine verdiği tavsiyelerle, önerilerle site sahiplerine de yaptırabilirler. Seo hizmeti veren kişi, bilgi seviyesi ve tecrübesi mukabilinde sitenin eksiklerini çıkarır, gerekli şeyleri belirler, gerekli verileri toplar ve bundan sonra site için yol haritası çıkartır.

Bu yol haritası uygulanırken site sahibi hem seo bilgisi açısından bilgisini çokça arttırır hem de bilgili kişiden sitesi için detaylı bir yol tarifi almış olur.

Kimler Danışmanlık Hizmeti Almalı?

• Hitli bir siteniz varsa fakat sıralamalarından memnun değilsiniz. Sıralamalarınız az biraz artsa hitiniz belki uçacakken yerinizde duruyor ve rakiplerinizi geçmek istiyorsanız.

• Kurumsal bir siteniz varsa birkaç kelimede yükselmek istiyorsunuz. Fakat seo işlerini de kendiniz yapmak istiyor veya backlink paketi almak istemiyorsanız, sitenizle kendi sitesiymiş gibi inceleyecek bir seocundan öneriler alabilirsiniz.

• Yeni açılmış bir siteniz varsa bu siteyle büyük hedefleriniz var ve hemen seo hizmeti almak istiyorsunuz. Site daha bir iki haftalık vs olduğu için backlink paketi veya seo hizmeti alacağınıza danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Siteniz ciddi seo yapılacak seviyeye gelene kadar temel seo'sunu halletmek ve önünüzdeki aylar için öneriler almak için bu hizmeti alabilirsiniz.

Bu 3. durum yüzünden seo hizmeti vermediğim birkaç site olmuştu. Zor kelimelerde yükselmek isteyip de siteniz bir haftalıkken birkaç günlükken ne seo hizmeti almanız ne de backlink paketi almanız size fayda sağlar. Backlink paketi yaş ilerleyince de vereceği fayda tartışılır da neyse.

Yani sitenizin kurulum aşamasında ve kurulduktan sonraki haftalarda Google'a göndereceği ilk sinyallerin çok güzel olmasını istiyorsanız danışmanlık hizmeti tam size göredir.

Birlikte Neler Yapacağız

• İletişimimiz mail ve telefonla olacaktır. Telefonla olduğu durumlar özel konularda veya işin içinden çıkılmayınca olmaktadır.

• İlk günle birlikte sizin ve sitenizin neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek adına sorular sorup planımı yapacağım.

• SEO'nun en temel konularını size detaylı bir şekilde anlatacağım ve her türlü sorunuza açıklayıcı cevaplar vereceğim.

• En temel konular, sektörde çoğunluğun dikkat etmediği ayrıntıları ve taktikleri de içermektedir.

• Danışmanlık süresi boyunca her gün istediğiniz kadar soru sorup yanıtını alabileceksiniz.

Verdiğim Garanti Nedir?

Hangi sektöre girerseniz girin, kaç tane siteniz olursa olsun hepsinde uygulayabileceğiniz ya da geliştirebileceğiniz derin bir SEO eğitimi.

Danışmanlık süresince ve sonrasında yapın dediğim şeyleri düzgünce yaparsanız kesinlikle yükseliş sağlarsınız.

Peki Ücreti Nedir Bu Danışmanlık Hizmetinin?

Bir kaç danışmanlık hizmetimden sonra en çok verimi 2 haftalık süreçte aldığımı gördüm. 2 haftalık 300 liraya artık bu hizmeti sunmaktayım.

Bilgilerin daha detaylı ve çok daha dolu bir eğitim ve danışmanlık için 1 aylık 500 liraya da bu hizmeti sağlayabilirim. Referansları mutlaka okuyun! :)

Notlar

• Size vereceğim tavsiyelere/önerilere uyduğunuz takdirde siteniz daha sağlam, daha iyi sıralamalara sahip ve daha çok hitli olabilir. İşi yapacak siz olduğunuz için ipler sizin elinizde.

• Bilgilerimi sizinle paylaşıyorum, bilginin para ettiği en önemli sektörlerden birisi olduğu için alacağaım ücrete pahalı vs diyorsanız Adwords kampanyalarıyla işinizi yürütmeyi deneyebilirsiniz pekala.

• Size vereceğim yol haritası, hizmetin bitiminden sonraki en az 1-2 ay aralığını kapsamaktadır.

• Sitenize en çok faydayı sağlayabilmem için analitik/wm tools izinlerine ihtiyacım var. Bunları vermeyecekseniz verim düşebilir.

İletişim

Konunun tamamını okuduktan sonra kullanabileceğiniz iletişim kanalları

özel mesaj
mete.suha[@]gmail.com

Konu multidir

Bu Danışmanlık Hizmetini Alanlardan Yorumlar

musfar adlı üyeden alıntı

Süha arkadaşımızı gönül rahatlığı ile size tavsiye ediyorum 3 haftalık çalışmamız sonrası.
Hitim x2 oldu ve anahtar kelimelerim de oldukça yükseldim.Dediklerini harfiyen uygularsanız başarırsınız,herkese kolay gelsin.

*Bilgi seviyesini iyice yükselterek bitirdik, bu saatten sonra seo hizmeti ileride alsa dahi seocusu boş mu dolu mu anlayacak kadar iyi bilgisi var kendilerinin. Diğer müşterilerimde olduğu gibi sizin de hitinizin asıl yükseldiği vakit hizmetin bitiminden sonraki haftalarda ve aylarda olacaktır dediklerimi uygulamaya devam ederseniz. Teşekkürler güzel yorumunuz için.

webmaster1996 adlı üyeden alıntı

Kendisi ile film sitesi danismanlik hizmeti icin anlastik. Bu onunla 2. calismamiz ilk calismamizda bir dizi fan sitesi icin seo danismanlik almistim Suha'nin tavsiyeleri ve yonlendirmeri sayesinde sitem su anda cok iyi yerlerde .

*Hitsiz sıfır bir fan sitesini çok iyi yerlere getirdik kendileriyle ve başka bir danışmanlık hizmetine daha başladık. Konumda da belirttiğim gibi daha özel bir hedef için daha kapsamlı bir anlaşma yaptık.

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

Seo çalışmamız bitti ve sonuçlar gayet güzel :) kelimelerde yükselme ve siteye google dan ziyaretçi gelme bazında %70 arttı. Teşekkürler.

İyi çalışmalar :)

*Sitenin hitinde yükselmesiyle birlikte seo'da ne doğru ne yanlış çoğu şeyi gösterdiğim bir çalışma oldu. Tekrar görüşmek dileğiyle, sağolun güzel yorumunuz için.

neogsray adlı üyeden alıntı

Süha hocamla 1 ay beraber çalıştık, gerek sitenin iyileştirilmesi gerek hit açısından çok katkısı oldu.

*Sitenin hiti yeni 800lere çıkıyordu, oradan alıp 1.5k civarına çıkarttık. Daha önce de dediğim gibi aradan geçen süreyle birlikte uygulanılan şeyler de devam ettikçe bu hit günlük 3-5k aralığına kadar çıktı. İnşallah daha da çok artmıştır hitiniz hocam siz içerik girdikçe, tekrar görüşmek dileğiyle.

d0lunay adlı üyeden alıntı

Süha kardeşimizden danışmanlık hizmeti almaya başladım. Kendisi her konuda yardımcı oluyor ve olmaya çalışıyor.Her türlü soruyu soruyorum şahsen kendisine.Bilmiyorum o benden memnun mu ama ben ondan memnunum :)

Diğer Referanslar ve Yorumlar

ragon adlı üyeden alıntı

Seo yaptırılan film sitesinin sahibi benim. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık. Durumda ortada zaten. Kafasında soru olanlar bana da yazabilir... Güvenilir bir arkadaş...

*Film sitesine 6 aylık çalışmadan çıkan sonuçlar diğer seo konumdaki referanslar bölümündedir, bakmanızı tavsiye ederim.

isousluer adlı üyeden alıntı

Süha çok sevdiğim bir kardeşim aynı zamanda bu sektördeki kaliteli insanlardan biri. Vermiş olduğu bilgiler sayesinde kısa sürede hedeflediğim kelimede hedeflediğim sırayı gördüm. Alacağı parayı sonuna kadar hak ediyor.

KraL41 adlı üyeden alıntı

Süha Mete hocam ile çalışıldı, gerçekten herşeye ciddiyetle cevap veren ve hangi gün nerede ne yapılması gerektiğini iyi bilen birisi.

Çalışılması gerekli bir insan.

rkorkmaz adlı üyeden alıntı

Arkadaş hertürlü yardımcı oluyor hizmet almadığım halde güzel tavsiyelerini eksik etmedi sağolsun.

*Hizmette anlaşamasak bile illaki sitenizin seo'su hakkında tavsiyelerimi vermekteyim.

ridvanfb25 adlı üyeden alıntı

Tavsiyeler için teşekkürler süha bey sağolsun her soruma cevaplar ve ilerlemem için yol gösterici ip uçları verdi

WebDost adlı üyeden alıntı

Forumda sürekli gördüğüm mülayim kişilerden biridir kendileri. Referanslarını eklemiş + %70 geri iade yapıyor bence denemekten zarar çıkmaz. Eminim en iyi şekilde işini yapacaktır.

MertKoseoglu adlı üyeden alıntı

Süha'yi cok uzun yillardir tanirim. Kendisine alaninda gonul rahatligiyla referans olabilirim. Isine gosterdigi disiplin ve profesyonelligin yani sira cok delikanli adamdir.

Zen adlı üyeden alıntı

Pek fazla kimseye güvenmeyen biri olarak tavsiye edebileceğim biridir.

drumpoll adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun hocam. Bir zamanlar baya bir yardımcı olmuştun sitelerimle alakalı sıkıntılar için. Bilgi ve birikimi çok fazla bir arkadaşımızdır.

Jengawer adlı üyeden alıntı

Benim de güvendiğim bir arkadaşımızdır. Tavsiye ederim.

MGurkan adlı üyeden alıntı

Hocam hakkını vereceğinize inanıyorum hayırlı satışlar

wmaraci
reklam

iso iso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Bilgisayar hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben ilk olabilirim

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

iso adlı üyeden alıntı

Ben ilk olabilirim

Pm atıldı.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Hocam ameliyat bitti :). İyiyim çok şükür. Bizim işlem hala geçerli değil mi? 100-100-100-100-50 şeklinde 5-6 aylık bir çalışma yapacaktık. Bu konu dolayısı ile bir indirim de yapar mıyız :D?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)
Süha Mete hocam ile çalışıldı, gerçekten herşeye ciddiyetle cevap veren ve hangi gün nerede ne yapılması gerektiğini iyi bilen birisi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

minecraftpanelim adlı üyeden alıntı

Hocam ameliyat bitti :). İyiyim çok şükür. Bizim işlem hala geçerli değil mi? 100-100-100-100-50 şeklinde 5-6 aylık bir çalışma yapacaktık. Bu konu dolayısı ile bir indirim de yapar mıyız :D?

Bu konu danışmanlık sadece hocam, işleri site sahibi yapıyor :D özelden devam edelim hocam, sevindim iyileşmenize geçmiş olsun tekrardan.

KraL41 adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için çok teşekkürler hocam, sağolun.

shubuo1012 shubuo1012 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek BİLGİ İŞLEM
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
iletişim pm alabilirmiyim

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Pm'ler atıldı. Seo'da nasıl bir yol izlenmesi gerekli bilmiyorsanız yardımcı olabilirim.

AlfaTeam AlfaTeam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 69 / 49
  • Ticaret 2, (%50)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Pm'ler atıldı. Seo'da nasıl bir yol izlenmesi gerekli bilmiyorsanız yardımcı olabilirim.

Konuları pm atabilir misiniz acaba nelerden bahsettiğinizi. Ben de seo ile uğraşıyorum fakat belki de bilmediğim noktalar vardır

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

AlfaTeam adlı üyeden alıntı

Konuları pm atabilir misiniz acaba nelerden bahsettiğinizi. Ben de seo ile uğraşıyorum fakat belki de bilmediğim noktalar vardır

Pm gönderiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al