wmaraci reklam

Profesyonel İç Seo Çalışması ile Siteleriniz Hak Ettiği Yere Gelsin

8 Mesajlar 1.587 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

akadomasyon akadomasyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dr.
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 10 / 41
  • Ticaret 17, (%94)
Merhaba profesyonel olarak Web sitelerine iç seo işlemleri yapmaktayım. Bir sitenin dış seo gücü istediği kadar güçlü olsun, iç seo yetersizse istenilen konuma ve hak ettiği yere site gelemez. Bunu son bir yılda Google yaptığı güncellemeler ile çok iyi anladık ve yaptığımız İç seo çalışmalarından güzel geri dönüşler aldık. Ayrıca iç seo saglamsa dış seo maliyeti %50 düşmektedir.

Sağlık, rent a car, finans gibi sitelerde uyguladık ve güzel geri dönüşler aldık.

Çalışmaları hala devam eden bazı sitelerin hit görüntüleri (Siteler zorlu olan finans ve sağlık alanındadır)
https://prnt.sc/pfj4t0
https://prnt.sc/pfj5l1
https://prnt.sc/pfj6c0
https://prnt.sc/pfj8kd

Diğer iç seo çalışmaları ile karıştırmayın. Emek ve zaman isteyen bir çalışma olup, en az 20 gün günde 2 saatlik çalışma gerektirmektedir.

Fiyatlandırmaya gelirsek en önemli kriter site içinde ki makale sayısıdır. İnceleme yapmadan net bir fiyat verilemez.

Forum dışı iletişim

Skype ve mail: dr.cem1985@hotmail.com
Whatsapp: 05537238443

wmaraci
reklam

markatemizlikk markatemizlikk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek temizlik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 7 / 27
  • Ticaret 5, (%80)
güzel aciklama yapmisin gercek olan ve güvenirlik nasil saglayacaksin hocam )))

• Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dr.
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 10 / 41
  • Ticaret 17, (%94)
markatemizlikk en zorlu sektörlerden biri Saglik ve finanstır ben bunlarda başarı sağladım. Suda var kalitesiz dış seo yapılmış siteye iç seo da çok etki etmez ikisi doğru orantılı gittiğinde hem maliyet düşer hemde başarı kaçınılmaz olur. Kaç tane Google güncellemesi geldi geçti suanda bir güncelleme daha var çalıştığım sitelerin hepsinde hit artısı var bu işi ben 10 yıldır yapıyorum ve tecrübenin ne kadar önemli olduğunu ve Google algoritmalarini takip etmenin ne kadar önemli olduğunu bu işten anlayanlar bilir

• Üyelik 19.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek temizlik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 7 / 27
  • Ticaret 5, (%80)
konumunda haklisin burada baltaci coktur kulak arkasi kaldi bende 10 yilimi verdim bu işe bir adamla caliştim o şahis suanda yok ama parasini sonuna kadar helaliyle aldı alma mazlumun ahini cikar ageste ageste dogrumu burda güven lazim eger tiçaret yapacaksan iş alaçagin şahisa paradan önce güven ve iş yapman lazim hocam yanliş anlama

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dr.
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 10 / 41
  • Ticaret 17, (%94)
Ben emeğimin karşılığından fazlasını istemedim istememde. Müşterim ile her zaman iletişim halinde oldum hatta benim düğünume geldiler, ben onların dugunlerine ve nisanlarina bile gittim. Guven meselesi zamanla oluşacak bir duygudur pat diye olamaz. Önce insanlık sonra ticaret ahlakı olduktan sonra korkma.

• Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dr.
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 10 / 41
  • Ticaret 17, (%94)

markatemizlikk adlı üyeden alıntı

konumunda haklisin burada baltaci coktur kulak arkasi kaldi bende 10 yilimi verdim bu işe bir adamla caliştim o şahis suanda yok ama parasini sonuna kadar helaliyle aldı alma mazlumun ahini cikar ageste ageste dogrumu burda güven lazim eger tiçaret yapacaksan iş alaçagin şahisa paradan önce güven ve iş yapman lazim hocam yanliş anlama

Ben emeğimin karşılığından fazlasını istemedim istememde. Müşterim ile her zaman iletişim halinde oldum hatta benim düğünume geldiler, ben onların dugunlerine ve nisanlarina bile gittim. Guven meselesi zamanla oluşacak bir duygudur pat diye olamaz. Önce insanlık sonra ticaret ahlakı olduktan sonra korkma.

• Üyelik 19.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek temizlik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 7 / 27
  • Ticaret 5, (%80)
05313161000 watsap istersen pm atabilirsin detay konuşacaksak

• Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dr.
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 10 / 41
  • Ticaret 17, (%94)
Ayrıca *** profilim https://www.***.net/members/89423-akadomasyon.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al