WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   SEO Hizmetleri (https://wmaraci.com/forum/seo-hizmetleri.html)
-   -   Seo ile GOOGLE'da İlk Sayfada (https://wmaraci.com/forum/seo-hizmetleri/search-engine-optimization-googleda-ilk-sayfada-253921.html)

hilfiger 21 Temmuz 2015 06:10

Seo ile GOOGLE'da İlk Sayfada

https://www.seodahisi.com/image/ilanim.png

TIKLA WHATSAPP'TAN MESAJ GÖNDER

Alıntı:

adomado Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2824086)
İnsan konuşmasıyla zaten karakterini de bilgisini de belli eder. Her şeyden önce çok karakterli bir kişi. Gördüğüm en iyi SEO uzmanı. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Güvenebileceğiniz en iyi SEO'cu.

Alıntı:

murathoca Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 96858)
Bu seo işi cidden tecrübe ve güncel takip gerektiren bir iş. Birsürü yapan yer var ama kalite çok önemli olduğu gibi, bırakın yükselmeyi daha da düşeriz bellimi olur yılların emeği var diye düşünürken, burada hocamı buldum. Öncelikle insanlık çok önemli; hocam iyi ki seni bulmuşum bir dost kazandık herşeyden önce. Düşmüş gitmiştik aşağılara, ilk sayfaya geldik. Yalnız; yanlış bilgi verebiliyorsun bazen :) 2 ay sonra siteden de sıralamada hareket başlar demene rağmen ilk ay içerisinde baya aşama kaydettik. teşekkür ederiz hep beraber olmak dileği ile.

Alıntı:

Bekkok Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2824121)
Bugüne kadar kendini Seocuyum diye tanıtan backlink paketçileri tarafından çok kazıklandım. Bu kişi sitemi anahtar kelimelerde 1. sıraya yükseltti. Aldığını fazlayla hak ediyor. Sağol abi.

Alıntı:

melencirafting Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 40775)
Konuyu tesadüfen gördüm arkadaşlar. beni görünce şaşırır şimdi kendisi ile daha önce çalıştım. rafting diye arayın ilk site bu abinin çalışmasıdır. yine bir çok kelimede ilk 3 iye bilirim. Şuan da diğer sitelerim için seo çalışıcam ama kendim öğrenmek istediğim için para savuruyorum En son çare kapısını çalıcam yine

Alıntı:

TanitimDahisi Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 59380)
Abimizle yıllardır calısıyoruz işinin ehli biridir 3-4 kere müşteri yönlendirdim. Anahtar kelimelerin rekabeti yüksek olmasına rağmen çok kısa sürede başarı elde ettiler. Bu şekilde işini yapan nadir insanlardan biridir kesinlikle müşteriyi üzmez...

Alıntı:

alibicak Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 75158)
Kendisi ile verimli bir çalışma gerçekleştirdik. İhtiyacım olan seo çalışmasını başarı ile tamamladık. Çalıştığım lokasyonda hizmet alanımızla ilgili anahtar kelimelerde ilk sayfada bir süre sonra yerimizi aldık. Halâ sıralamamız yerini koruyor. kendisine her zaman görüş almak için ulaşabiliyorum. Onunla çalışmaktan memnunum. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Alıntı:

iskender Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 31938)
Arkadaş bu işi gercekten DÜRÜST VE BASARILI bir sekilde yapıyor.. Teşekkürler çok memmunum...

W1L3D4 22 Temmuz 2015 01:37

seo işini yapar ve istediğim kelimede istediğim konuma gelirsem +200 tl fazladan veririm.

hilfiger 22 Temmuz 2015 04:31

Alıntı:

W1L3D4 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1456268)
seo işini yapar ve istediğim kelimede istediğim konuma gelirsem +200 tl fazladan veririm.

Anlaşılacak ücretin üzerine ekstra ücrete gerek yok. Teşekkürler. Amaç çok kazanma hırsı değil; HELALİYLE ve hak ederek kazanmak!

utkuCan 24 Temmuz 2015 16:16

Detaylar ıcın Pm

ulas75 26 Temmuz 2015 12:52

çalışma seklin nasıl
anahtar krlime başı ortalama üçret ne

hilfiger 26 Temmuz 2015 15:33

Alıntı:

ulas75 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1464038)
çalışma seklin nasıl
anahtar krlime başı ortalama üçret ne

Ortalama ücret diye sabit bir ücret yok.

flashoyun 26 Temmuz 2015 21:05

Hocam Friv
Domain
www.Friv.xxx
Şuan Hostıng değitiğim için boşta
İngilizce İlk sayfa Fiyatı = ?
Türkçe İlk sayfa Fiyatı = ?
Teklifi Alabilirmiyim.

OmerDgn11 29 Temmuz 2015 01:30

siteme seo çalışması yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz

hilfiger 29 Temmuz 2015 10:43

Alıntı:

OmerDgn11 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1469367)
siteme seo çalışması yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Lütfen site adını, anahtar kelimelerinizi ( en fazla 3 adet) ve size ulaşabilmem için cep telefonunuzu özel mesajla bildirebilir misiniz

Ek Olarak:
Alıntı:

flashoyun Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1464881)
Hocam Friv
Domain
www.Friv.xxx
Şuan Hostıng değitiğim için boşta
İngilizce İlk sayfa Fiyatı = ?
Türkçe İlk sayfa Fiyatı = ?
Teklifi Alabilirmiyim.

Site yayında olmadan, anahtar kelimeler bilinmeden süre ve fiyat bildirmem mümkün değil.

reynbo 01 Ağustos 2015 22:38

sitem: www.picupp.me
anahtar kelimeler: image upload,image,resim upload
ücret ne olur ilk sayfa için?

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 15:56.