wmaraci reklam

Son 3 Kişi - Film siteleri ilk sayfa garanti seo sadece 4 kişi faydalanabilir

11 Mesajlar 2.135 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Atlascringe Atlascringe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)
Bu konu sadece film siteleri ve dizi sitelerine özel bir konudur. Konuda ref istemeyiniz çünkü diğer konularımda bol ref var ancak, ref isteyen kişi ücretin yarısını ödedikten sonra dizi ve film sitelerinden birer adet sıralamada önde olan siteler ref olarak verilecektir.

İşlem ücreti : 5000 TL - Ödeme peşin olarak alınır. Çalıştığımız siteler Türkiye'de en iyi sitelerdendir. Referans siteleri sadece ödemenin yarısı yapıldığı zaman vereceğim. Diğer türlü ref istemeyiniz.

Çalışmanın kapsadığı siteler : Film siteleri, Dizi siteleri

Çalışmak isteyen pişman olmaz..

Faydalanabilen kişi sayısı toplamda 4 kişi faydalanabilir.

Kalan Son 3 Kişi

wmaraci
reklam

alexbaysu alexbaysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 18 / 90
  • Ticaret 21, (%100)
Çalışma ne kadar sürüyor , olduda ilk sayfaya getiremediniz ücret iadesi yapıyor musunuz? Rekabetli bir piyasa ve siz 4 kişiye(4 ayrı site) ilk sayfa garantisi veriyorsunuz. Açıkçası biraz tuhaf geldi

• Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)

alexbaysu adlı üyeden alıntı

Çalışma ne kadar sürüyor , olduda ilk sayfaya getiremediniz ücret iadesi yapıyor musunuz? Rekabetli bir piyasa ve siz 4 kişiye(4 ayrı site) ilk sayfa garantisi veriyorsunuz. Açıkçası biraz tuhaf geldi

Merhaba, İlk sayfa garanti veriyorum eğer ilk sayfaya siteniz vermiş olduğum süre içinde gelmez ise, ücreti geri ödeyeceğim. Ancak süre için net bir şey söylemem için siteyi incelemem gerekiyor.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Referansları eklerseniz müşteri daha kolay güvenir size. 5000 TL'ye site içi site dışı her şey dahil mi ? Kaç ayda çıkıyor ortalama ne kadar zamanınızı alıyor ?

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Referansları eklerseniz müşteri daha kolay güvenir size. 5000 TL'ye site içi site dışı her şey dahil mi ? Kaç ayda çıkıyor ortalama ne kadar zamanınızı alıyor ?

Merhaba dediğim gibi, ref isteyen çok oluyor ancak refden sonra yazan yok o nedenden ücretin yarısını aldıktan sonra ref siteler verebilirim. Herşey dahildir, süre siteye göre belirlenir.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

emreqrl emreqrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 59 / 61
  • Ticaret 4, (%75)
Valla kusura bakmayın ama böyle bir çalışma şekli ben ilk defa görüyorum ,sizi tanımıyorum ilk defa bir konunuza girdim fakat işinizde iyi olabilirsiniz hatta çok çok ama çok iyi olabilirsiniz saygı duyuyorum fakat bu şekilde bir ticaret olmaz .

Tamam ben çalışmak istiyorum ama siz kimsiniz referansınızı neden direk veremiyorsunuz bunlar mide bulandırıyor.Ben size 2.500 TL yatırdım aldınız gittiniz belki **************sınız ?

Benim görüşüm, referans olmadan ticaret yapılmaz.

• Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)

emreqrl adlı üyeden alıntı

Valla kusura bakmayın ama böyle bir çalışma şekli ben ilk defa görüyorum ,sizi tanımıyorum ilk defa bir konunuza girdim fakat işinizde iyi olabilirsiniz hatta çok çok ama çok iyi olabilirsiniz saygı duyuyorum fakat bu şekilde bir ticaret olmaz .

Tamam ben çalışmak istiyorum ama siz kimsiniz referansınızı neden direk veremiyorsunuz bunlar mide bulandırıyor.Ben size 2.500 TL yatırdım aldınız gittiniz belki **************sınız ?

Benim görüşüm, referans olmadan ticaret yapılmaz.

Zorla ticaret yap diyen oldumu size? Çalışma isterseniz çalışırsınız istemiyorsanız dolandıcı vs gibi kelimeleri kullanamazsınız. Ben böyle çalışıyorum. ************** olmadığımı nerede ise tüm forumda olanlar biliyor. İşiniz gücünüz konu baltalamak başka bir şey değil.

Raxmw Raxmw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimcilik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar Konu Baltalamak Degil Aslinda Arkadasin Dedigini Bende Dusundum Vaatleriniz Siteyi Birinci Siraya Sokmak Bunda Sikinti yok Hatta Garanti Bile Veriyorsunuz Ancak İstediginiz Butçe Cok Yuksek Ustelik Referans'ınizda yok Daha Açiklayici Olmalisiniz Bence Tekrar Dedigim Gibi Konu Baltalamak Degil Sadece Daha Fazla Aciklayici Olmak... Saygilar..

• Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)

Raxmw adlı üyeden alıntı

Merhabalar Konu Baltalamak Degil Aslinda Arkadasin Dedigini Bende Dusundum Vaatleriniz Siteyi Birinci Siraya Sokmak Bunda Sikinti yok Hatta Garanti Bile Veriyorsunuz Ancak İstediginiz Butçe Cok Yuksek Ustelik Referans'ınizda yok Daha Açiklayici Olmalisiniz Bence Tekrar Dedigim Gibi Konu Baltalamak Degil Sadece Daha Fazla Aciklayici Olmak... Saygilar..

İstediğim ücret normalde istenilen ücretten 4'de 1'idir. Şu anda çalışma yaparak getirdiğimiz siteler var, film kategorisinde gerek dizi kategorisinde olan siteler. Devamlı çalıştığımız müşterilerimiz....

Gerçekten çalışmak için değil sadece meraktan isteyip zamanımızı çalan kişiler oluyor bu nedenden gerçek bir ticaret için ön ödeme almadan kesinlikle referans siteleri vermiyorum. İyi günler. Herkesin çalışma prensibi farklıdır.

umay umay EF Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Profesyonel Seo
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 3 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam ilk sayfadaki siteyi ilk sıraya getirebiliyormusunuz ?
Atlascringe

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al