wmaraci reklam

2 yıllık site anahtar kelimede ilk 500 de yok

13 Mesajlar 2.156 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

altinzen altinzen http://www.altinzen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba
iki yılı aşkın bir süredir yayında olan sitem hala anahtar kelimelerde ilk 500 de çıkmıyor
site : http://www.altinzen.com/
altın fiyatları diye aratıyorum ama ilk 500 de sitem yok ne yapmam gerekiyor.

teşekkürler

wmaraci
reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Kaliteli sitelerden tanıtım yazısi ve backlink almalısınız.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
siteler bekleyerek üst sıralara çıkmaz seo çalışması yaptırmanız lazım.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

iqhaber.com

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Kaliteli sitelerden tanıtım yazısi ve backlink almalısınız.

Hocam bunun başka bir yolu yokmu. yani backlink dışında bi yolu yokmu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Var hocam da en etkilisi bunlar. Sitede her içerik özgün olsun. Site haritasını Google'a gönderin. Ara sıra ping atın bunlar da işe yarar.
altinzen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

fyani adlı üyeden alıntı

siteler bekleyerek üst sıralara çıkmaz seo çalışması yaptırmanız lazım.

üstat beklediğimi nerden çıkardınız. yani uğraşıyorum ama yapabildiklerim sınırlı maalesef ve o yüzden de yardım almak istiyorum burada

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Merhabalar, arkadaşın dediklerini Google arama motoruna yazarsanız rahatlıkla bulabilirsiniz. Ama ilk başta da denildiği gibi sağlam ve kaliteli sitelerden backlink-tanıtım yazısı güzel iş görür.
anonymated altinzen

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org

Backlinkci Backlinkci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Profesyonel Seo Danışmanı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 175 / 133
  • Ticaret 90, (%98)
Bir sitenin üst sıralara çıkmasının yolu sadece seo şirketlerine para ödemek, backlink satın almak, tanıtım yazısı satın almak değil bana göre

Bu 3 ünden en etkili hangisi derseniz, benim şahsi görüşüm pr değeri yüksek ve sitenize hitap edeceğini düşündüğünüz yerlerden tanıtım yazısı alabilirsiniz Yoksa kendi seo optimizasyonlarını, backlink fonksiyonlarını sizde yapabilirsiniz

Siteniz kategorisindeki sitelerde yer alan yazılara yorum yaparak, page rank değeri yüksek sitelerden ücretsiz anahtar kelimelerinize link atayarak buradan görebilirsiniz anahtar kelimelerinizle google üzerinde yükselebilirsiniz. Ve bunun gibi araştırarak bulabileceğiniz oldukça iyi konumda sitelerden ücretsiz backlink alabilirsiniz

Bu işi parayla yapan insanlarda sizin bizim gibi insanlar, vaktiniz varsa sağa sola yığınla para harcamayın. Oturun, bu işi kendiniz öğrenerek yapın. Sizin sitenizi sizden daha iyi kimse bilemez, sitenizin ne istediğini ona nasıl davranılması gerektiğini en iyi siz bilebilirsiniz

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

Bahsimeguven adlı üyeden alıntı

Bir sitenin üst sıralara çıkmasının yolu sadece seo şirketlerine para ödemek, backlink satın almak, tanıtım yazısı satın almak değil bana göre

Bu 3 ünden en etkili hangisi derseniz, benim şahsi görüşüm pr değeri yüksek ve sitenize hitap edeceğini düşündüğünüz yerlerden tanıtım yazısı alabilirsiniz Yoksa kendi seo optimizasyonlarını, backlink fonksiyonlarını sizde yapabilirsiniz

Siteniz kategorisindeki sitelerde yer alan yazılara yorum yaparak, page rank değeri yüksek sitelerden ücretsiz anahtar kelimelerinize link atayarak buradan görebilirsiniz anahtar kelimelerinizle google üzerinde yükselebilirsiniz. Ve bunun gibi araştırarak bulabileceğiniz oldukça iyi konumda sitelerden ücretsiz backlink alabilirsiniz

Bu işi parayla yapan insanlarda sizin bizim gibi insanlar, vaktiniz varsa sağa sola yığınla para harcamayın. Oturun, bu işi kendiniz öğrenerek yapın. Sizin sitenizi sizden daha iyi kimse bilemez, sitenizin ne istediğini ona nasıl davranılması gerektiğini en iyi siz bilebilirsiniz

çok teşekkür ederim hocam. bir de merak ettiğim acaba benim sitemde bir eksiklik ya da hata varmı. Yani seo ya da genel anlamda göze batan bi durum varmı acaba

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam söylediğiniz kelime çok çok rekabetli bir kelime. Döviz piyasalarından haber kanallarından ekonomi sitelerinden imkb den tutunda sizin gibi bür sürü bu kelimede içerik site vs. var. Bu sebeple sağlam bir çalışma yapmanız lazım ve kaliteli bir çalışma. Forum tanıtımları paravan bloglar uygulayın, sağlam backlinkler alın özellikle sizinle aynı sektörde ilk sayfalarda olanlardan ve google araçları sosyal medya ping,index, sitemap, google tool ları hepsini kullanın derim bunları yaparken dediğim gibi sağlam yapın. Düznli olarak yapın. Kodlamadan temaya düzenli olsun içerikler vs. Biraz zaman sonra bakın ne durumdasınız diye. Hala yerinizde sayıyorsanız başka sektör deneyin derim çünkü cidden zor bir alan. Kolay gelsin
altinzen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al