wmaraci reklam

Anahtar kelimelerde yazı tipinin önemi

10 Mesajlar 1.074 Okunma
wmaraci reklam

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar, google ın sıralama algoritmasında tam olarak şunu şunu yaparsan üst sıraya çıkarsın gibi bir şeyden söz etmek mümkün değil. Peki sizce anahtar kelimelerin yazı tipinin(kalın-italik vs) algoritmada etkisi var mı? Ben açıkcası olduğunu düşünüyorum google botları daha iyi crawl edebilir 😂

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Feneroin Feneroin https://labikent.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kaynak
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 9 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Ingilizce sitelerden edindigim bilgilere gore maalesef Google artik anahtar kelimeleri (keywords) takmiyor. Bosa kasmayin.
icerik ekleyin, guncel tutun, guncel bilgiler verin mumkunse, bu yeterlidir

Labirent Kent: https://labikent.com

CoolDad CoolDad ⚡ Backlink & SEO ⚡ Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 64 / 150
  • Ticaret 12, (%100)
Anahtar kelimeyi; kalın, italik, altı çizili olarak belirtmenin faydası var. Site URL ve içerik başlığını, makale içerisinde de vurguluyorsunuz. Tek bir anahtar kelimeye yoğunlaşmayın. Anahtar kelimelerin, yan anlamlarını ve diğer aranma modellerini de yazınıza dahil edin. Ben, anahtar kelimelerin renklendirilmesini öneriyorum. Bizzat, faydasını gördüm.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
İnsanların okumalarını kolaylaştırmak dışında bir işe yaramaz, google botu bir yazılımdan ibarettir bot için kelime ve kelime tekdir, aaaa bu kalınmış demez. Ancak Korelasyon açısından yazı içerisinde geçme sıklığı önemli...

wmaraci

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Feneroin adlı üyeden alıntı

Ingilizce sitelerden edindigim bilgilere gore maalesef Google artik anahtar kelimeleri (keywords) takmiyor. Bosa kasmayin.
icerik ekleyin, guncel tutun, guncel bilgiler verin mumkunse, bu yeterlidir

Google artık meta keywords leri takmıyor. Yoksa anahtar kelimenin önemi olmaz olur mu. Google zaten anahtar kelime üzerine kurulu bir sistem. Ha meta keywordsler etki etmiyor diyorlar ama ben yinede eklemeyi tercih ediyorum

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

CoolDad adlı üyeden alıntı

Anahtar kelimeyi; kalın, italik, altı çizili olarak belirtmenin faydası var. Site URL ve içerik başlığını, makale içerisinde de vurguluyorsunuz. Tek bir anahtar kelimeye yoğunlaşmayın. Anahtar kelimelerin, yan anlamlarını ve diğer aranma modellerini de yazınıza dahil edin. Ben, anahtar kelimelerin renklendirilmesini öneriyorum. Bizzat, faydasını gördüm.

Bende şu an deniyorum. Anahtar kelimeleri farklı yazı tipinde kullandığım yazılar sanki daha olumlu gibi. Tabi 3-5 içerikle anlaşılmaz. Hedef anahtar kelimenin rekabet seviyesi var. Domain otorite var. Biraz daha içerik çıksın net bir bilgi edincem 😂

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

İnsanların okumalarını kolaylaştırmak dışında bir işe yaramaz, google botu bir yazılımdan ibarettir bot için kelime ve kelime tekdir, aaaa bu kalınmış demez. Ancak Korelasyon açısından yazı içerisinde geçme sıklığı önemli...

Bende öyle düşünüyodum ancak işin piri avrupa abd li seo uzmanlarının yazılarına baktığımda anahtar kelimelerde yazı tipini farklı kullanıyorlar belkide daha rahat okunsun diye yapıyorlardır bilemiyorum. Ancak her anlamda bende kullanılmasından yanayım okuyan kişi için akıcılığı arttırıyor.

dilekcifatih dilekcifatih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.pixiudigital.com/anahtar-kelime-nedir/ detaylıca anlatılan içeriği buradan okuyabilirsiniz :)

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Hocam Google da zaten kullanıcı deneyimini öncelemiyor mu? Yani insanların okumasını kolaylaştırması belki kısa vadede olmasa da uzun vadede faydasını göstermez mi?
ubingoldag

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Tabii ki önemli. Sizin orada zaten bold italik altı çizili yapmanızın nedeni okuyucunun da aynı şekilde okumaya devam etmesini ve konudan kopmamasını sağlamak.
ubingoldag

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al