wmaraci reklam

Bakalım sadece içerik ile para kazanabilecek miyiz?

5 Mesajlar 914 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rad Rad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 49 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar.

Türkçe niche bir site açtım sektör sağlık. Bir hastalığı konu ediniyor.

Blogger alt yapısı kullanıyorum. Domainim 10k-100k aylık araması olan bir anahtar kelime. Keywords planner' de rekabet puanı 4. Onlarca yan anahtar kelime var bu sebeple 300 - 400 tane makale yazılır bu siteye.

Makale yazma konusunda fena değilim 1,5 ayda özgün 23 makale ekledim kelime sayıları 500-1500 arası. Paylaştığım makaleleri takipçisi olmayan face, twitter ve pinterestte paylaşıyorum. Site linki de sadece bi kaç bloga yorum olarak eklenmiştir ama tırı vırı bloglar yani ilk başladığımda koymuştum.

6 ay - 1 sene boyunca sadece günde 1 adet kaliteli makale ekleyeceğim ve gene takipçisi olmayan hesaplardan paylaşacağım. Bakalım içeriğin gücü ne kadarmış. Hiç ilerleyemesem bile 6 ay sonra site makale dolacak o zaman link almaya başlarsam her halukarda yükselirim diye düşünüyorum. Hedefim şuan aylık 300-500 Tl arası çok kasmıyorum.

Yan anahtar kelimelerde rekabet ortalama 0 - 10 arası fakat google' de arama yapınca ilk 3-5 sayfa hastane siteleri ve haber siteleri o yüzden işim zor sanırım. Bir yere geleyim ya da gelemeyeyim bu paylaşım hem kendime bir günlük olacak hem de merak eden arkadaşlara fikir olacak. Ara ara konuyu güncelleyeceğim.

Önerilere açığım arkadaşlar.

21/08/2019
Şuan için siteye google' den gelen ziyaretçi sayısı 1-2. Ara ara anahtar kelimelerde 9. 10. sayfalarda yer bulabiliyorum.

28/08/2019
Makale sayısı 31 oldu. Takipçisi olmayan twitter ve pinterest hesaplarından paylaşıldı son makaleler. Haricen blog backlink dahi olsa link alınmadı. Google' dan günde 1-2 kişi geliyor. Gelen kişi blogu geziyor bunu makalelerin bilgilendirici/kaliteli olmasına bağlıyorum. Fakat artık her makaleyi 500-1500 kelime arası yazmayacağım. Mesela 1500 kelimelik bir makaleyi parça parça yayımlayarak birbirlerine link vereceğim. Hem okuması kolay olacak hem de site içi gezinme olacak. Tabi ki arada 1500 kelimelik makaleler de çıkarmaya çalışacağım.

wmaraci
reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Sosyal medya hesaplarını kasarsanız ve sitenizin ilgili olabileceği ücretsiz yerlerden backlink alabilirseniz çok daha hızlandırırsınız süreci.
Rad

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

SezerAkkaya SezerAkkaya Youtube/Sezerakkaya Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Site Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 46 / 140
  • Ticaret 6, (%100)
Bipixel hocam film siteleri içindemi geçerli bu dediğiniz peki geçenlerde paylaştığım filmlerin linklerini facebook sayfama attım sayfa kapandı ve site telekunümasyon tarafından engellendi :D ALLAHtan ücretsiz domainde denedim
Bipixel w4nted

kişi bu mesajı beğendi.

55.000 Aboneli Youtube: https://www.youtube.com/c/Sezerakkaya

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
CyberWR evet geçerli :). Tib daha çok çalışıyor bu taraf için artık :).

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Takipteyim hocam Güncellemeleri merak ediyorum kolay gelsin.
Rad

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al