wmaraci reklam

Dış seo çalışması nasıl yapılır ?

7 Mesajlar 1.364 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

linksiz linksiz ögrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 80 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Yeni açılmış 1 aylık site için dış seo ne zaman nasıl yapılır ? Reklam,link,backlink,tanıtım yazısı hangi zaman aralıklarla ne kadar alınmalıdır ?

wmaraci
reklam

ArinArslan ArinArslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek satış
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 400 / 147
  • Ticaret 53, (%100)
Takipteyim

defensive defensive WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 14 / 167
  • Ticaret 35, (%100)
1 aylık siteye yapmanızı önermem, en az 2,3 ay bekleyin. Bu sırada güncel ve seo uyumlu yazılar girmeye devam edin. Backlink, reklam, link alımı sektörden sektöre değişir, aranma hacmi yüksek olan kelimelerde daha detaylı bir backlink analizi yapmanız gerekir.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Backlink azar azar alabilirsiniz. Ben müşterilerime de yeni sitelerine yapıyorum. Daha hızlı indexlenme anahtar kelime yükselişi ve alexa düşüsü oluyor. Kaliteli yerden aldiginiz sürece problem yok

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

linksiz linksiz ögrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 80 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Backlinkcigeldi alacağım backlink edu gov profil mi hocam direk site footer backlink mi ?

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Kaliteli olduğu sürece hepsinden alabilirsiniz hocam. Misal ben sosyal imleme ile sosyal medya backlink yapiyorum. Cok kaliteli hesaplardan. Bunun faydasi ayri gov edu nun ayridir. Kaliteli oldugu surece sorun yok

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)
Bence ilk 6 ay anne sütü şart. Anne sütü iç link ağı, özgün yazılar ve sitenizi iyi anlatan alt etikete sahip resimlerden elde edilir. 6 aydan sonra siteniz için ek gıdaya geçebilirsiniz. Ayrıca sosyal imlemelere sıkıca sarılın. Yeni açılan bir site ise Google webmaster tools ile googlr analystic kesinlikle olmaz ise olmazlardan. İlk zamanlar index almak için google webmaster tools, google gibi getir ile sitenize index aldırabilirsiniz. Wordpress gibi sistemleri kullanıyorsanız gerekli eklentileri kesinlikle kurmaya bakın. Seo, cache gibi eklentiler.
Tumblr, pinterest, youtube, twitter, feyzbuk, google+, vk, medium gibi gibi gibi.

Daha sonra dış çalışmalars başladığınızda forum ve sözlüklerden link alabilirsiniz. Ayrıca kendi paravan blog sisteminizi de uğraşmak zor gelmez ise oluşturabilirsiniz. Backlink alırken içeriğiniz ile alakalı, link çöplüğüne dönüşmemiş sitelerden backlink almaya bakın. Forum da özellikle görüyorum! Adam 20 adet 3 kategorisiden oluşan forumlar kurarak buradan tanıtım yapıyor ve kişilerin paralarına çöküyor. Bu tarz kurulmuş forum veya blogların kendilerine faydası yok. Sitenize fayda yerine zarar getirecektir. Ücret ile tanıtım ve backlink alacaksanız, kesinlikle yayınlanacak site, blog veya forumları kendiniz inceleyerek karar verin. Wmaracı webmaster araçları ile link alımı yapacağınız sitenin durumu ve link çıkışlarını inceleyin. Ayrıca aşırı backlink alımı yapmayın. Kendinize ortalama bir kota belirleyin. Üç aşağı beş yukarı yakın değerlerde backlink alımı yapın. 1 gün 10 backlink alıp, diğer günler backlink almamak da sitenize olumsuz etki sağlayabilir. Paravan bloglarınızı da oluştururken kaliteden ödün vermeyin.
mimarcan volbiex

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al