wmaraci reklam

Bu fikrim yarardan çok zarar getirir mi?

11 Mesajlar 1.546 Okunma
wmaraci reklam

yldrmesut yldrmesut Makale & Web Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makale & Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 17, (%94)
Merhaba arkadaşlar

Google Arama Trendlerini bildiğiniz gibi her gün yayınlamaktadır. Örneğin şu sıralar KPSS sonuçları açıklandığı için "ÖSYM" 200.000 den fazla aranmıştır.

Sitemize trend olan kelimeler ile ilgili kaliteli makaleler yazarsak bize faydası ne derece olur?

Her zaman bunu takip etmek ve ilk on trend sözcük ile ilgili makale yazmak Google kuralları açısından bir zarar getirir mi?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

meteturkdonmez meteturkdonmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 4, (%100)
Aslına bakılırsa haber siteleri bu misyonla kurulmuştur. Reel gündeme dair içerik üretirler. Google'da lokasyon bazlı reel gündeme göre aranma trafiğini yayınlar. Yani zarar gelmesi imkansız.

wordpressyapalim.com

kaantalha kaantalha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
hocam zararı olmaz yararı olur ama bende bir soru sormak istiyorum. osym kelimesi popüler diyelim ve ben osym hakkında yazı yazdım insanların isteği osym ye girip kpss sonucuna bakmak neden benim siteme girip osym yazısını okusun ki.

• Üyelik 09.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makale & Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 17, (%94)

kaantalha adlı üyeden alıntı

hocam zararı olmaz yararı olur ama bende bir soru sormak istiyorum. osym kelimesi popüler diyelim ve ben osym hakkında yazı yazdım insanların isteği osym ye girip kpss sonucuna bakmak neden benim siteme girip osym yazısını okusun ki.

Ösym sonuçlarına bakmak için yazılıyor elbette ki ama onu örnek olsun diye verdim, bunun yanında kpss ile ilgili farklı bilgileri paylaşırsan ve içinde ösym anahtar kelimesi geçerse insanların ilgisini çekebilirsin diye düşünüyorum.
Mesela şu an x bölümü kpss taban puanları revaçtadır araştırmadım ama tahmin ediyorum

wmaraci

ismailke ismailke WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)

kaantalha adlı üyeden alıntı

Bu konudaki yazına kısmi olarak katılıyorum. Ancak interneti kullanamayan o kadar çok kişi varki.
Şöyle anlatıyım, siz ösym deki sonuçlarınız için veya bir sınavın sonucunun ne zaman açıklanacağı bilgisini öğrenmek için direk osym nin resmi sitesine girersiniz. Ama diğer kullanıcılar google amcaya yazarlar. Sınavdan 5-6 ay önce ... sınav sonuçları ne zaman diye başlığı yazan adamın sitesine girer ve eli boş çıkar. Kim kazandı site sahibi.
Ama bilinçli kullanıcı tıklar ösym ye girer bakar alacağını alır.

• Üyelik 09.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makale & Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 17, (%94)

ismailke adlı üyeden alıntı

Bu konudaki yazına kısmi olarak katılıyorum. Ancak interneti kullanamayan o kadar çok kişi varki.
Şöyle anlatıyım, siz ösym deki sonuçlarınız için veya bir sınavın sonucunun ne zaman açıklanacağı bilgisini öğrenmek için direk osym nin resmi sitesine girersiniz. Ama diğer kullanıcılar google amcaya yazarlar. Sınavdan 5-6 ay önce ... sınav sonuçları ne zaman diye başlığı yazan adamın sitesine girer ve eli boş çıkar. Kim kazandı site sahibi.
Ama bilinçli kullanıcı tıklar ösym ye girer bakar alacağını alır.

Evet bilinçli kesim ais.osym..... diye adres çubuğuna yazar google ile uğraşmaz ama en azından kabul etmek gerekir ki ösym ve kpss konularında büyük bir hacim oluyor, bunu iyi değerlendirmek lazım ama nasıl nasıl

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Faydası olur zararı olmaz.
yldrmesut

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)

yldrmesut adlı üyeden alıntı

Evet bilinçli kesim ais.osym..... diye adres çubuğuna yazar google ile uğraşmaz ama en azından kabul etmek gerekir ki ösym ve kpss konularında büyük bir hacim oluyor, bunu iyi değerlendirmek lazım ama nasıl nasıl

İş aslında kolay değil ama, sıkı bir takip ve gerçekten kullanıcının işine yarar içerik gerektiriyor.
Aylar öncesinden içerikleri girip, google a ikdesleteceksin diye düşünüyorum.
Yapan arkadaşlarda bir hayli fazla zaten.

• Üyelik 09.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makale & Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 17, (%94)

ismailke adlı üyeden alıntı

İş aslında kolay değil ama, sıkı bir takip ve gerçekten kullanıcının işine yarar içerik gerektiriyor.
Aylar öncesinden içerikleri girip, google a ikdesleteceksin diye düşünüyorum.
Yapan arkadaşlarda bir hayli fazla zaten.

Mesela haziran atamaları olacak 2014/3 kpss haziran atamaları revaçta olur. Şimdiden konu yazmak mantıklı mı diyorsunuz?

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)

yldrmesut adlı üyeden alıntı

Mesela haziran atamaları olacak 2014/3 kpss haziran atamaları revaçta olur. Şimdiden konu yazmak mantıklı mı diyorsunuz?

Ben öyle düşünüyorum. Çünkü kendi blogumdada bir kaç konuyu aynı şekilde işledim ve ciddi bir ziyaretçi çekmiştim. Halen yapıyormuyum nadir. Çünkü genel bir blog olduğu için fazla saçma şeylerle doldurmak istemiyorum.
Saçma derken siteme birisi girdiğinde 5 yıl sonra hiç yoktan yararlı bir bilgiye ulaşsın. Ama 5 yıl sonra 2014 kpss sonuçlarını görünce ne yapsın.
Bu benim blogumun kapsamından kaynaklı bir düşüncem. Ancak eğitim vs bu konu üzerineyse siteniz neden olmasın. Ocak 2015 yazın bi makale, 2015 ösym sınavları,2015 kpss atama tarihleri, 2015 üniversite sınavları, bilmemne yerleştirmeleri, :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al