wmaraci reklam

Footer Backlink | Ne zaman Faydasını Gösterir?

25 Mesajlar 4.220 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
Merhabalar,

Büyük bir haber sitesinden 20.000.000 Milyon footer backlink aldım bugün 6. gün. Faydasını ne zaman görürüm? bu backlink için aylık 2000 TL ödeme yapıyorum. Şayet 1 ay içinde fayda görebilir miyim? Footer backlink dilediğim süreye kadar aylık yükseltebilirim lakin 6. gün olmasına rağmen şuan bi fayda görmedim.

wmaraci
reklam

pierrecassi pierrecassi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek erkek giyim
  • Konum -
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 10 / 39
  • Ticaret 17, (%100)
kolay gelsin kardeşim. hayırlı forumlar sabır bu işin en büyük olayı zaten. bekleyeceksin büyük bir haber sitesini merak etmedim değil. aylık 2000 tl oraya yatırım yapman bence gereksiz olmuş üstelik kalıcı bişeyde değil sm backlink yada blog link gibide değil. ne bileyim ben olsam güzel bir tanıtım alırdım. çok olmuış yani.

etkisine gelince 6 gün kısa bir süre 15 ila 45 gün
Winman gokenim Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

webobur webobur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)
2 0000 0000 biraz fazla değilmi? bana göre her zaman 1 sağlam backlink olsun binlercesinden daha iyidir ayrıca çok para vermiş olduğunuz rakam gereksiz ve garantisi olmayan bir iş

GoogleBloggero GoogleBloggero WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 59 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
footer backlink alımı yaptığınız zaman zaman için de o sitenin tüm sayfalarından almış oluyorsunuz daha önce bende deneme yaptım lakin fayda göremedim. size tafsiyem ken di sökterünüzden tanıtım yazısı almanız çok fayda sağlıyacaktır.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

Blogger Tema Düzenleme, İç Seo Ve Tema Hızlandırma Yapılır.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Bu 2 milyon backlink kaldırılınca ne olacak onu düşünmedin mi :D
SokratST vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)

berkaycatak adlı üyeden alıntı

Bu 2 milyon backlink kaldırılınca ne olacak onu düşünmedin mi :D

Harbiden ya, ne olacak, ne yapacak, google bu siteyi ne olarak algılayacak ?

VaveTR

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
berkaycatak 2 milyon değil, 20 milyon backlink hocam. Rakip siteler farklı sitelerden de ortalama o rakamdan footer baclink almış durumda. Sonuç ilk sayfalarda adamlar. webobur Kaliteli sitelerden de dahil olmak üzere tanıtım yazıları alamktayım. Footer link aldığım site Türkiye'nin en aktif ve kaliteli sitelerinden birisi. Normal şartlarda bu siteden 1 adet tanıyım yazısı almak zaten 1500 TL rakam olarak zararda değil kardayım. Google kaliteli link seviyor bizde kaliteli bağlantı aldık sorun bu linklerin faydasını ne zaman görmekti. :) Google bi anda tüm sitelerden link dönüşü sağlamıyor zaten google botları tarama yaptıkça yapılan taramalardan geri dönüş alınıyor. Mesala o siteden geri dönen link sayısı 3,200 falan.

Not: Bu kadar link almak ve bu kadar yatırım yapma sebebim sitem aylık 3600 TL kazandırmaktadır. Sitem genel bir site. Tek site üzerinden şuan 5 adet Farklı konu yani 1 site içinden 5 farklı site mevcut eğer bu linkler geri sağlıklı şekilde geri dönüş sağlarsa En büyük haber sitelerinden bile daha dış linklerim olacaktır. Site içi seo'da sorunsuz. Fayda görürsem linklerin verdiğim ücretin kaç katını geri alacağım.
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Etkisini geç gösterir her backlink gibi ama bence gayet faydalı bir yatırım olmuş. Fiyatta uygun gibi geldi bana.

1Dijital 1Dijital WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 43 / 43
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam kendim seo uzmanıyım ve googlenin guncellemelerine baktığımız zaman artık günümüzde yüksek hitli sitelerden backlink pek etki göstermiyor. Bunda kesin eminim. Sektörle alakalı sitelerden footer backlink tavsiyesi veriyorum.
vipkral19

kişi bu mesajı beğendi.

panel34 panel34 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 13 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

1Dijital adlı üyeden alıntı

Hocam kendim seo uzmanıyım ve googlenin guncellemelerine baktığımız zaman artık günümüzde yüksek hitli sitelerden backlink pek etki göstermiyor. Bunda kesin eminim. Sektörle alakalı sitelerden footer backlink tavsiyesi veriyorum.

Hangi üniversitenin seo uzmanı fakültesinden mezun oldun? İpini koparan seo uzmanı olmuş. Sertifikaları falan belediye mi dağıtıyor? Haber sitesinden gelen 20 milyon bağlantı ile aynı sektörden gelen 3-5 bağlantıyı karşılaştıyorsan akıl sağlığından şüphe ederim. Çok mantıklı bir hareket yapmış konu sahibi. Bazı konularda bilgi sahibi değilseniz kulaktan dolma bilgiler verip milletin aklını bulandırmayın.
DenZ SokratST

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al