wmaraci reklam

Kelime Bazlı 1. Sıraya Çıkmak İstiyorum (Kolay Kelime)

10 Mesajlar 1.126 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba belediye tarafından yardıma muhtaç öğrencilere kart dağıtıldı ve bu karta sadece kırtasiyede harcayabilecekleri para yüklendi.
Okullar açıldığında yapılan bir uygulamaydı fakat öğrenciler malesef alacakları yeri bulamıyor. Sadece belediyeyle bu projeyle ilgili protokol imzalanan yerde geçerli olduğu için ben de bir site kurdum ve bu sitenin google aramalarında çıkmasını istiyorum.
Genelde googleye yazılan: eğitim kart, eğitim kartı, i izmir eğitim kart, izmir kırtasiye kart, eğitim kart nerede geçer gibi diye tahmin ediyorum. Bu kelimelerde daha önce çalışma olmadığı için çok kısa bir çalışmayla yapılır diye tahmin ediyorum ve bu yüzden kendi çapımda birşey yapmak istiyorum. Tavsiyeleriniz var mı?

Site : Eğitim kart

wmaraci
reklam

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Uzun ve dolu dolu bir içerik hazırlar ve içerisinde bulunan h3 etiketlerine dikkat edersen iş görebilir.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

TayfunGuler adlı üyeden alıntı

Uzun ve dolu dolu bir içerik hazırlar ve içerisinde bulunan h3 etiketlerine dikkat edersen iş görebilir.

H3 etiketlerinde anahtar kelime mi kullanayım?

Kuaza Kuaza paylaşımcı ol ;) Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Belçika
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 99 / 98
  • Ticaret 5, (%100)
Senin bu konsepti birileri alip kullanmaz ins.
Bipixel berkaycatak MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

https://sorucevap.com #sorucevap
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Blogspot bazlı siteyle çıkmanız için sadece iç seo'nun yanı sıra, içeriklerinize önem göstermeniz gerektiğini vurgulamak istiyorum. Kelime analizi de yapılıp rakipler üzerinden hareket etmenin doğru olacağını düşünüyorum.

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

Kuaza adlı üyeden alıntı

Senin bu konsepti birileri alip kullanmaz ins.

Sanmıyorum cunku izmir ici olan bir proje ve anlasma yapan izmir genelince cok az yer var. Sorun da ondan kaynaklanıyor insanlar nereye sorsa anlaşmalı degıl.

SeoBoss adlı üyeden alıntı

Blogspot bazlı siteyle çıkmanız için sadece iç seo'nun yanı sıra, içeriklerinize önem göstermeniz gerektiğini vurgulamak istiyorum. Kelime analizi de yapılıp rakipler üzerinden hareket etmenin doğru olacağını düşünüyorum.

Kelime bazlı hic calisma olmamis sadece haber siteleri cıkıyor. Nasıl birsey yapabilirim kendi capimda? Zaten 2-3. Sayfaya ciksam direk beni bulup sitede zaman gecirenler 1 e cikartacak

malikcan malikcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 5 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
güzel bir rekabet analizi ile yükselebilir. Rakip sitelerin aldığı backlinkler, içerik üretme sıklığı ve trafik kaynakları araştırılarak öne geçebilir. Daha detaylı https://dijitalpazarlamadunyasi.com/rakip-analizi-nasil-yapilir/ yazısında anlattım

Dijital pazarlama ve SEO içerikleri - https://dijitalpazarlamadunyasi.com/

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Herkese merhaba googleye yazdığım zaman bile googlede görünmüyor. Google gibi getir de eskisi gibi calismiyor sanırım. Nasıl googlenin dikkatini çekebilirim 😊

XSEO XSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 3, (%33)
Aslında size önerim anahtarkelime.com veya xxxanahtarkelimexxx.com kırmızı yerleri güzel bir şey seçmeniz sonrasın da Wordpress altyapısını kullanarak ücretsiz ama sağlam bir tema seçip, özgün ve güzel anlamlı ve seolu içerik girmeniz gerek. Sonrasın da belli çalışmalardan sonrada belirlediğiniz kelimelere atıyorum 10 adet anahtar kelimede Google reklamı vererek ek olarak birazda paravan blog ve anahtar kelimede aynı gene domain alarak siteyi destekleyerek çok sağlam o kelimelerde oturabilirsiniz.

Veya bunların hepsini bilen ve uzman birilerine ücret karşılığı yaptırabilirsiniz. Dönüşünü almak için yatırım yapmanız şart. Bu şekilde yol alırsınız ama hiç bir şey bilmiyorsanız çok takılır ve çok konu açarsınız forumda.

NOT: Biraz karmaşık bir yazı oldu. Kusura bakma uykusuz ve yorgun bir şekilde yazıyorum.

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

XSEO adlı üyeden alıntı

Aslında size önerim anahtarkelime.com veya xxxanahtarkelimexxx.com kırmızı yerleri güzel bir şey seçmeniz sonrasın da Wordpress altyapısını kullanarak ücretsiz ama sağlam bir tema seçip, özgün ve güzel anlamlı ve seolu içerik girmeniz gerek. Sonrasın da belli çalışmalardan sonrada belirlediğiniz kelimelere atıyorum 10 adet anahtar kelimede Google reklamı vererek ek olarak birazda paravan blog ve anahtar kelimede aynı gene domain alarak siteyi destekleyerek çok sağlam o kelimelerde oturabilirsiniz.

Veya bunların hepsini bilen ve uzman birilerine ücret karşılığı yaptırabilirsiniz. Dönüşünü almak için yatırım yapmanız şart. Bu şekilde yol alırsınız ama hiç bir şey bilmiyorsanız çok takılır ve çok konu açarsınız forumda.

NOT: Biraz karmaşık bir yazı oldu. Kusura bakma uykusuz ve yorgun bir şekilde yazıyorum.

Aslında bu tarz yapmamın sebebi hem site hızlı girsin. Hem de maliyetsiz olması için. Benim suanki sorunum google indexlemiyor. Google indexlese zaten kelime bazlı hiçbir çalışma olmadığı için ben arayanlar dirke benim siteye gircegi icin otomatik en başa gecicem. Burda amac sitenin iyi gorunmesi degil sitenin googlede cikmasi. Ama indexlemiyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al