wmaraci reklam

Seo işi almak için

12 Mesajlar 1.804 Okunma
wmaraci reklam

Petro Petro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Adwords Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 31 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar dostlar. Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum . Son bir senedir kendimi Seo konusunda geliştiriyorum. Onlarca udemy eğitim seti ve kitap edindim. Yerli yabancı yüzlerce makale okudum. Bu ise bir yerden başlamak istiyorum. Sermayem yok o yüzden şirket vs kuracak durumda değilim. Müşteri nasıl bulabilirim ? Insanlar genelde bu işe yeni girenlere pek güvenip iş vermiyor. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

Adwords Reklam Kurulumu, Optimizasyon, Aylık Danışmanlık, Hesap Kurtarma İşlemleri
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam o güven meselesi zamanla oturuyor, her şey azmine sadakatine işine bağlılığına ve kararlılığına bakıyor. Başarılar.
Petro

kişi bu mesajı beğendi.

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1537
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)
Kendinize web siteleri kurup bu sitelere seo calismasi yapip denemelerle baslayabilirsiniz. Hem ogrendiklerinizin dogrulugunu test etmis olursunuz, hemde basari sagladiklarinizdan adsense geliri elde edip amaciniza ulasmis olursunuz.
LastWebmaster hlsbhr Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Utku arkadaşın dediği gibi önce referans ister herkes. Kendinize bir web sitesi kurun ve ön sıralarda çıkartmaya çalışın. Onu referans olarak gösterebilir veya forumdan bir arkadaşı referans olarak onun sitesine çalışma yapabilirsiniz. Bu işler yavaş yavaş olur. bir zamanlar seohocası da bu kadar büyük değildi adamlar şirket haline geldi. Siz yeter ki bir yerden başlayıp adım atın.
LastWebmaster Petro

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Ben önceleri hiç bir konuda hiç bir bilgim olmadığı zamanlarda elimde olan içerikler ile girdiğim sitemin yükselebilmesi için seo çalışmaları yaptırmak istedim. Alanında en iyilere seohocası dahil, müşteri olarak fiyat istedim. Genellikle anahtar kelime bazlı yükselme çalışmaları yapanlar ve bu alanda ilk sırada olanlardan uçuk fiyatlar alınca gerildim açıkcası.

Aklıma bir çok soru geldi.
Bu kadar büyük bütçeleri gözden çıkarırsam ziyaretçim ve kazancım garanti mi?
Ya işe yaramazsa, yararlı olsa bile ben tek başıma devam ettiremezsem?
Çünkü bu işi yapanlar, yapıyorlar ve teslim ediyorlar ve top sende diyip yollarına devam ediyorlar.

Bu sektörde bende sizin gibi araştırmalar yaptım ve en önemlisi kendime bir kaç siteyi referans alıp yazılarını takip ettim. Bu siteler herkes tarafından bilinen wpmavi ve ayhan karaman adlı bloglar. Başarıya ulaşmak için başarıya ulaşmış insanları takip etmek gerekiyor. Siteme bir resim eklerken o alanda google sıralamasında ilk sıralarda çıkan sitelerin nasıl resim eklediklerine baktım. Bu örnekte olduğu gibi bir çok yanlışımı da buna benzer araştırmalar ile çözdüm.

Benim farklı düşüncem, düşük bütçe teklifi yaparak bilgili olmayan site sahiplerine wordpress tabanlı bloglarında bilgi sahibi yapmak için elimden geldiği kadar yardım etmek.

Bu benim ekstra bir iş. Siz bu alanda yürümek istiyorsanız. Önerim bir web sitesi açın ve başarınızı gördükten sonra kitlenize farklı yollardan hitap edin. Farklı düşünceler her zaman ilgi çeker.
ergulproduction Petro

kişi bu mesajı beğendi.

Petro Petro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Adwords Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 31 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Cevaplar için herkese teşekkür ederim. Benim de gelecek için amacım önce Tr ardından dünya piyasasında bilinen bir Seo şirketi kurmak. Galiba referans alarak ilerleyeceğim. Muhtemelen bu forumda birkaç arkadaşın sitesi üzerinde çalışacağım.
Winman bilisimciblog

kişi bu mesajı beğendi.

Adwords Reklam Kurulumu, Optimizasyon, Aylık Danışmanlık, Hesap Kurtarma İşlemleri

bilisimciblog bilisimciblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 141 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben seo işi yaptırmak istesem en önemlisi referans site ve kişileri görmek isterdim. Sonrası zaten çorap söküğü gibi gelecektir.

Yanlış anlamayın herhangi bir çıkar sağlama amacım yok. İsterseniz teknokutu.com sitem için referans olması açısından ufak bir çalışma yapabilirsiniz. Sırf size yardımcı olmak için referans olurum.

Tekrar yanlış anlamayın deme ihtiyacı duyuyorum 🙂 teknokutu gelişme aşamasında ve yakında oturacak. Bu yüzden şuan için size güzel bir çalışma ortamı olacaktır.
Petro

kişi bu mesajı beğendi.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Ben kendi görüşümü paylaşayım, başkaları ne düşünür bilemem.
Dikkat edilmesi gereken müşteri alanı var seo sektöründe. Örneğin sana çok şey kazandıracağını ve çok sayıda sitem var sen bu işimi yap onları da vereceğim şeklinde gelen genellikle çok fazla önemsenmemesi gereken müşteri kategorisine giriyor. 1 lira verip 10 liralık iş isteyebiliyorlar bunun önüne geçebilmek adına "ciddi mesafeli iletişim" ilk kural.

Zamanla öğreniyor insan mecburen...
Winman Petro

kişi bu mesajı beğendi.

aloneman aloneman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sistem uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Referansım olsun dersen güzel bir proje üzerinde çalışıyorum.
Petro

kişi bu mesajı beğendi.

aloneman aloneman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sistem uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 4, (%100)

aloneman adlı üyeden alıntı

Referansım olsun dersen güzel bir proje üzerinde çalışıyorum.

Çok ilgili ama bilgisini çok daha fazla geliştirmesi gerektiğini düşündüğüm bir arkadaş.
Bilgisine Ref. olamayacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al