wmaraci reklam

SEO Uyumlu Etiket Nasıl Olmalıdır ?

3 Mesajlar 662 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uzmantarih uzmantarih https://uzmantarih.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Tarihçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 44 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar,
Web sitemde paylaştığım konulara genelde 5-6-7 etiket atıyorum fakat bunun yanlış olduğuna dair yazılar okudum lütfen yardımcı olun.

Seo uyumlu etiket nedir, nasıl atılır?

Etiket eklerken neye dikkat etmeliyim?

Sitemap'de etiketlerin görünürlüğünü kaldırdım. Sadece Post sitemap ve Page sitemap bu yaptığım doğru mu ?

Lütfen cevaplarsanız çok sevinirim :)

https://uzmantarih.com
wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle yazılarınızdaki etiketlerin önemini düşünen biri olarak tebrik ederim...

Makale içi etiket uygulamaları yazımda aslında konunun ne kadar basit bir şekilde yapılabildiğini izah etmeye çalıştım.

Konunun önemini pek kavrayan olmadı. Makale içi etiket kullanımları sayfa seolarından daha etkili aslında.

Amaç "bulunabilirlik" ise "bir seo (link-konu başlığı" mı daha etkili olur yoksa makale içi 4-5 etiket mi?

Bu sorunun cevabını "daha fazla bulunabilirlik olması iyidir" olarak yanıtlayanlar etiketleri kullanmaya çoktan başladılar bile.

Link verdiğim sitede bir makale var... "Google nelere dikkat eder" bunu arattığınızda aslında etiketlerin önemini görmüş olacaksınız... Google içeren bir yazının google dan önce çıkması yeterli cevap olur umarım...

Sitemap etiket görünürlülüğünü aktif edin

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Etiket ile anahtar kelimeyi siz yanlış anlamışsınız. Sizin etiket diye verdiğiniz kelimelerin hepsi aslında anahtar kelime Bir çok kişi bu hatayı yapar Örneğin bu yazıda kullanmanız gereken etiketlerden biri Osmanlı Devleti olabilir insanlar o etikete tıkladığında Osmanlı devleti ile etiketlendirilmiş makaleleri görür. Siz tüm makalelerinizdeki etiketleri silin. Aksi taktirde google makaleden önce etiketleri görür insanlar önce etiket sayfasına yönlenir sonra makale tıklar ve makale içerisine girer.

Etiket kullanımını enerjiveguc Oxopage isimli web sitesinde anlatmış mutlaka okuyun ama bende söyle kısa bir bilgi geçeyim.

1000 makalelik siteniz var ve içerisinde çikolata ile ilgili 50 içerik girmişsiniz. Bu içeriklerin etiketine Çikolata yazarsanız ve insanlar o etikete tıklarsa kategori gibi bir sayfa açılır ve Çikolata ile etiketlediğiniz 50 sayfa gözükür.
turkeytrick enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

Muratcamoglu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al