wmaraci reklam

Sıfırdan bir site açıcam

5 Mesajlar 823 Okunma
wmaraci reklam

NegatifeTR NegatifeTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaslar sitem önceki yaptırdığım 3 seo hizmeti cok geldi dayanamadi ve suan siralamalarda 2 veya 6 sayfada gidip geliyorum bazı anahtar kelimelerde önemli olanlarda hiç çıkmıyorum yeni bir domain alıp yeniden baslicam nasıl baslamaliyim

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Öncelikli olarak hangi alan da site acacaginizi belirleyen. Ekibiniz varsa onların da bilgileriyle ortak bir yolda ilerleyen. Yok tek başıma iş yapacağım diyorsanız hakim olacağınız bir konuda site açın ki sonrasın da makale üretmekte zorluk çekmeyin.
Sitenin kategorisini belirledikten sonra güzel sorunsuz bir hosting ve tema edinmenizi öneririm. Para verip satın almanız sonrasın da destek alabilmenize olanak sağlar. Buralara girmiyorum sadece üstünden geçtim zaten az çok yapıyı biliyorsunuz.
Sitenizin kurulumu bittikten sonra öncelikli olarak profesyonel olarak sosyal medya hesaplarını açmayı unutmayın. Baştan sağma değil ciddi anlamda özen gösterin.
Siteniz bir hafta on gün geçtikten sonra ufak ufak varlığını göstermeye başlayacaktır. Google indekslemeye başladığı zaman sosyal medya desteğini devreye sokabilirsiniz.
Bunun için de en etkili yol Facebook. Facebook üzerinden reklam oluşturabilir hatta siteniz için bir çekiliş yapabilirsiniz. ( Örnek ; sitemize girip yapıp herhangi bir konuya yorum yapıp paylaşana ....... Hediye ) gibi. Bu hediye seçimin de hem bay hem bayan kullanıcıları düşünerek ona göre bir hediye belirleyin. Böylelikle doğal yoldan Facebook sayfası kasmis hem de sitenin adını duyurmuş olursun.
Güzel bir seo çalışması sonrasında da artık iş içerik üretmeye kalıyor. Kolay gelsin :)

Ek ; Facebook üzerinden ay da bir çekiliş olacağını söyleyebiliriz. Çekiliş şartı olarakta arkadaşları sayfaya davet etmek olabilir bu tarz ay da bir reklam verme imkânınız varsa çok güzel organik bir hit yakalamış olursunuz.

Kullanıcılar ile içli disli olun. Gerekirse siteniz de bir röportaj bölümü oluşturup Facebook sayfaniz üzerindeki en aktif kişilerle röportaj yapıp onları tanıtın. Bu tarz şeyler insanların dikkatini çeker.

Düşündükçe daha çok farklı seçenekler çıkıyor. Maşallah ne yazasim varmış benim de 😂😂
mhmmdkrbs Mars daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

NegatifeTR NegatifeTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam elleriniz dert görmesin aklındaki tüm sorulara cevap oldunuz.
AliTasc1

kişi bu mesajı beğendi.

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne ala.

Siteniz için webwiew tarzında basit Android uygulama yapabilir / yaptırabilirsiniz. Türkiye de insanlar bilgisayar dışında telefon üzerinden web sitelerine çok girmez. Genel de uygulamalar üzerinden zaman geçirir. Sizde uygulama üzerinden sizleri takip etmelerini sağlayabilirsiniz.
Gerekirse demin söylediğim gibi uygulama indirene ve onerenee de farklı bir hediye sunabilirsiniz. İnsanları mutlu ettiğiniz sürece sizlere devamlı uğrayacaklardir.

Bunların yanı sıra sizlere ve diğer arkadaşlara onerebilecegim ve benim de aktif olarak kullandığım bir yol olan.
Ek iş ilanları Facebook sayfalarını takip Edip ilan açın. Siteniz üzerinden konu paylaşan ve okunan her makale için yazara ödeme yapın. İnsanlara bunun basit ve eğlenceli birşey olduğunu gosterebilirseniz insanlar siteniz üzerinde hem zaman geçirmek hem de para kazanmak isteyeceklerdir.

Son madde için verebileceğim tek örnek site Onedio olabilir sanırım. Onedio seo uyumuna zerre önem vermeden sadece trafik üzerinden hit yakalayan bir site.

Bu gece fikir patlaması yaşıyorum :))

wmaraci

AshiL AshiL Elektrik Teknikeri Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 56 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
1. kısa akılda kalıcak jenerik domain
2. domain süresi
3. ilk 6 ay hiç backlink çalışması olmadan ilerleme
4. site ismi ile alakalı makale ve konular
5. özgün makale
6. 6 ay sonrasında baclink almaya başlaya bilirsiniz.
7. seo çalışması
8. sosyalağlardan reklam ve konu paylaşımı.
9. bütçeniz var ise adwords reklamları
daniel1336

kişi bu mesajı beğendi.

https://cetirdek.com Webmaster Forumu..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al