wmaraci reklam

Sitem seo uyumlumu?

15 Mesajlar 1.592 Okunma
wmaraci reklam

deadlyForce deadlyForce Masaüstü & Web Programlama Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Kolay gelsin arkadaşlar ben bloğumda, programlama üzerine Makale paylaşımları yapıyorum.
Fakat seo konusunda eksikleri olduğunu düşünüyorum.
ÇÜNKÜ; bir eksiklik olmasa 65 e yakın makalem bulunmasına rağmen günlük organik hit 30 yada 35 değil 200 250 olması gerekirdi.
Makaleleri deki anahtar kelimeleri demi sıkıntı var anlamadım.
Ayrıca ssl sertifakasıda almadım daha tabi biraz onunda katkısı var.
Düşünvelerinizi alabilirmiyim. Yardıma ihtiyacım var.
Tüm görüşlerinize açığım.
Sitede h etiketleri nasıl size onlarında bir inceler isimiz.
Şimdiden DEĞERLİ yorumlarınız için teşekkürler.

Bloğumun adresi : http://www.724code.com

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenizi siz mi kodladınız hocam?

KingEray KingEray Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 56 / 87
  • Ticaret 1, (%100)
bana göre seo düzendir hocam düzenli makale girin otomatik olarak başarılı oluyorsunuz

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam detaylıca incelemedim, kabaca şahsi nacizane fikirlerimi belirteyim.

İçerikleri oluştururken bir Google editörü edâsıyla hareket edip elinden geldiğince hem gürünüm olarak hemde içerik olarak insanlara hitap eden şeyler yapmaya çalış. Kullandığın cümleleri iyi seç, hem kullanıcıya bilgiyi doğru aktarırken hemde sanki sen Google arama çubuğunda merak ettiğin bir şeyi arıyormuşsun da karşına çıkmasını istediğin cümleleri kurmaya çalış.

Görselleri içerik içerisinde küçük göster, gerekirse merak eden tıklasın ve lightbox içerisinde tam olarak görsün. Aksi durumda görseller içeriği dağınık gösteriyor. Bir cümle istanbulda diğer cümle karsta gibi olmasın. Toplu ve dolu dursun.

Tasarıma "schema.org" yada "microformats.org" yada biraz daha uğraştırıcı JSON işaretlemelerini yap. Bunlar çok önemli emin ol.

Tasarımın genel anlamda hoş, benzer zevklerde olduğumuzu düşünüyorum ve sana w3css öneriyorum. Aşık olacağını düşünüyorum. :D

Sosyal medya ya ağırlık ver, reklam her şeydir. Millet instagramdan, twitterdan çıkmıyor ki gelip senin siteni bulsun. Bu yüzden sen insanları bulup çekeceksin sitene.

Heading etiketleri zaten ihtiyaç olduğu kadarı ile sırasıyla bir düzen içinde kullanacaksın.

Örnek;

Ana Konu Başlığı

bu konumuzda falan falan anlatıyoruz. gibi gibi

Ana Konu Başlığı İlk Bölüm

Ana Konu Başlığı İkinci Bölüm

Ana Konu Başlığı Alt Bölüm

• liste

• liste

• liste

• liste

Ana Konu Başlığı Üçüncü Bölüm

Siten, tasarımın, yazılımın, alan adın, içeriğin yani kısaca sistemini çok iyi buldum. Fakat biraz sitenin ilgi alanının kitle sıkıntısı ve birazda bilinmemezlik seni galiba geride bırakıyor. Fakat sabırlı olursan çabalarının karşılığını alacağını düşünüyorum.

Yinede dediğim gibi sitenin alanı kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Hızlı bir şekilde olmasa da zamanla toplanacaktır kitlen.
deadlyForce

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

Kepler adlı üyeden alıntı

Sitenizi siz mi kodladınız hocam?

Evet ben kodladım.Ama seo kısmında çok bilgim yok.Yani internetten araştırıp öğrendiklerimi biraz olsun uygulamaya çalıştım lakin biraz yetersiz kalmış gibiyim.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

İçerikleri oluştururken bir Google editörü edâsıyla hareket edip elinden geldiğince hem gürünüm olarak hemde içerik olarak insanlara hitap eden şeyler yapmaya çalış. Kullandığın cümleleri iyi seç, hem kullanıcıya bilgiyi doğru aktarırken hemde sanki sen Google arama çubuğunda merak ettiğin bir şeyi arıyormuşsun da karşına çıkmasını istediğin cümleleri kurmaya çalış.

Görselleri içerik içerisinde küçük göster, gerekirse merak eden tıklasın ve lightbox içerisinde tam olarak görsün. Aksi durumda görseller içeriği dağınık gösteriyor. Bir cümle istanbulda diğer cümle karsta gibi olmasın. Toplu ve dolu dursun.

Tasarıma "schema.org" yada "microformats.org" yada biraz daha uğraştırıcı JSON işaretlemelerini yap. Bunlar çok önemli emin ol.

Tasarımın genel anlamda hoş, benzer zevklerde olduğumuzu düşünüyorum ve sana w3css öneriyorum. Aşık olacağını düşünüyorum. :D

Sosyal medya ya ağırlık ver, reklam her şeydir. Millet instagramdan, twitterdan çıkmıyor ki gelip senin siteni bulsun. Bu yüzden sen insanları bulup çekeceksin sitene.

Heading etiketleri zaten ihtiyaç olduğu kadarı ile sırasıyla bir düzen içinde kullanacaksın.

Örnek;

Ana Konu Başlığı

• liste

• liste

• liste

• liste

Siten, tasarımın, yazılımın, alan adın, içeriğin yani kısaca sistemini çok iyi buldum. Fakat biraz sitenin ilgi alanının kitle sıkıntısı ve birazda bilinmemezlik seni galiba geride bırakıyor. Fakat sabırlı olursan çabalarının karşılığını alacağını düşünüyorum.

Yinede dediğim gibi sitenin alanı kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Hızlı bir şekilde olmasa da zamanla toplanacaktır kitlen.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.Benim için uzun uzun yazmışssınız. :)
Umarım dediğiniz gibi olur, yine söylediğiniz gibi sabır gerekiyor.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

KingEray adlı üyeden alıntı

bana göre seo düzendir hocam düzenli makale girin otomatik olarak başarılı oluyorsunuz

Evet haklısınız, şu aralar düzenli makale giremiyorum, biraz da onun katkısı bulunmakta.
Teşekkürler yorumunuz için. :)

hasan2402 hasan2402 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Siteniz gayet iyi diye düşünüyorum. Ama herkesin dediği gibi biraz sabır gerek. Ben de kendi sitem için aynı düşüncedeyim. http://genel-kultur.com çünkü bir sitenin ilk sıralara gelmesi min 6 ay olabiliyor
deadlyForce

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 18 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkürler Hasan Bey.Bende sizin sitenizi gayet güzel buldum.Ve daha geniş bir kitleye hitap ettiği için biraz daha şanslısınız. :)

Emirr Emirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 2, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Örnek;

Ana Konu Başlığı

• liste

• liste

• liste

• liste

Anlatima bayildim
cihaneken Miraccsanci

kişi bu mesajı beğendi.

🌟Sıfırdan Wordpress Siteniz Yapılır. lisanslı🔥 + Mythemeshop Eklentileri 🚀
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al