wmaraci reklam

Tüm indexlerim silindi, Ne yapabilirim?

4 Mesajlar 627 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba, sitemi başka sunucuya taşıdım ve bu süre zarfında (3 gün) sitem kapalı kaldı. Bugün baktığımda tüm indexlerimin silindiğini gördüm. Ne yapabilirim?

Search Console'da hala mülküm duruyor. Acaba Robots.txt ve Sitemap.xml'yi tekrar göndersem google indexler mi yine? İşin garibi 0 index olmasına rağmen Adsense reklamlarım hala gösterimde.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

korcoder korcoder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
index sonrası adsenseyı kaldırmazlar. Tekrardan gönderirsen sorun kalkar hocam. Şansına botların ziyaretine denk gelmişsin ya da sık index alıyor siten. Biraz zaman alır ama düzelir merak etme. Sıralamada biraz oynayabilir. Defalarca başıma geldi ama çabuk toparlıyor. geçmiş olsun.
RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

körcoder adlı üyeden alıntı

index sonrası adsenseyı kaldırmazlar. Tekrardan gönderirsen sorun kalkar hocam. Şansına botların ziyaretine denk gelmişsin ya da sık index alıyor siten. Biraz zaman alır ama düzelir merak etme. Sıralamada biraz oynayabilir. Defalarca başıma geldi ama çabuk toparlıyor. geçmiş olsun.

Biraz önce sitemap ve robots.txt gönderdim hocam dediğiniz gibi 5 nisanda hata vermiş google bot. Sıralamada zaten yoktum da ben en kötüsünden google'ın sitemi spam listesine almasından korktum. Çünkü 3 gün boyunca siteme girenler hata aldı haliyle google'ın gözünden kaçmamıştır.
korcoder

kişi bu mesajı beğendi.

korcoder korcoder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Hemen öyle spam'a düşmezsin merak etme hocam. Sadece tasarım, ip, sunucu değişikliği gibi durumlarda google sıralamada biraz geriye atıyor. 1 yılda kapalı kalsa spam'a düşmez. Sadece index'lemi bırakır google ama robot.txt ve sitemap ile o da çözülüyor.
RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al