wmaraci reklam

Wm Aracı Üyelerine Özel Seo Arşivi (Bİ BAK İŞİNE YARAR)

15 Mesajlar 2.349 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Herkese merhabalar arkadaşlar. Epeydir böyle bir paylaşım yapmak istiyordum. Kısmet bu güneymiş. Herkesin bilgisayarında listelediği arşivlediği bir şeyler olmuştur. Ben de internette çok arayıp zor bulduğum bilgileri istifleyip ileride işime yarar ki bu mantığıyla saklayanlardanım şimdi arşivimin büyük bir kısmını sizlere açmayı düşünüyorum. Genelini indirebileceğiniz bir çok liste sizlere özel... (KONUYA 1 BEĞENİYİ ÇOK GÖRMEZSENİZ DEVAMI GELİR İNŞALLAH) Hemen başlayalım arkadaşlar...

1 - 150 Adet Türkçe Forum Listesi : http://www.dosya.tc/server35/gVmTtG/150TaneT_rk_eForumListesi.doc.html (Bu liste ile site ve ürünlerinizin tanıtımlarını konular açarak hızlı bir şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz ve bedava back-link kazanabilirsiniz.)

2- 2500 Adet Siteye Sitenizi Pingletme : http://www.dosya.tc/server35/g3nugu/SitePingletme.txt.html (Burada verdiğim site ile sitenizi 2500 adet siteye pingletebilir ve güzel bir backlink sağlayabilirsiniz %100 Ücretsiz %100 Karşılıksız.)

3- Sosyal İmleme : http://www.dosya.tc/server35/g3nugu/Seo-Sosyal_mleme__.doc.html (Burada vermiş olduğum word dosyasında oldukça geniş bir makale var sosyal imleme hakkında her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz.)

4- Online Meta Tag Yapıcı : http://www.dosya.tc/server35/g3nugu/OnlineMetaTagYap_c_.txt.html (Klasik meta tag yapıcılardan sıkıldıysanız bu vermiş olduğum site tam da sizlere göre oldukça fazla varyasyonlar bulununan site de kolayca meta tag oluşturabilirsiniz.)

5- Who-is Backlink siteleri (14 - 15 Arası olması lazım) : http://www.dosya.tc/server35/g3nugu/Seo-WhoisBacklink__.doc.html (Burada vermiş olduğum siteler ile sitenize who is çekerek hem farklı sitelerden değerlerini öğrenebilirsiniz hemde yine backlink geri dönüşü sağlayabilirsiniz...

Şimdilik hepsi bu kadar arkadaşlar. Konuya gelen beğeni tatmin edici olursa devamı gelecek inşallah... Buradan alıp parayla satılmasın yeter :)
Meyus onuraysu mertkaan

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal olan her şey.
wmaraci
reklam

RhomaNtiC RhomaNtiC Dmoz Editör Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar/Donanım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 37 / 74
  • Ticaret 2, (%100)
Ellerine sağlık, bir çok arkadaşın işine yarayacaktır.

Men arefe nefsehu, fekâd arefe Rabbehu! - Nefsini bilen, Rabbini bilir!

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
güncelliğini koruduklarından şüpheliyim sakın üstünüze alınmayın hocam çünkü bu arşiv bende de var çoğunun ziyaretçilere içerik veya linkleri kapalı seo açısından 0 oluyor bu :( çoğu kapanmış domainlerle dolu veya spam çöplüğe dönmüşler :( eğer ciddi çalışma yaparak paylaşım yapılmak isteniyorsa belli başlı kişilerle ekip kurulur çalışan çöpe dönmeyen seo için yararlı prli site blog forum vs bulunur birleştirilir ve forumda paylaştırılır :D yinede elinde olmayan kişiler için bi emek sarf etmissiniz teşekkürler

veys3L veys3L WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webdesigner
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Cok sagol, isimize bi baya yariyacak, ellerine saglik

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
siteme hiç seo yapmadım ve şuan seo yapanlardan daha ilerdeyim ama bunlara da bakmak lazım teşekkürler devamı gelir diye umut ediyorum.

burak17 burak17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 5 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
hocam indirme linklerinden bşey anlamadım toplu halde tek arşivde verirseni iyi olur

Google Play Store Uygulama İndirme, Yorum, 5 Yıldız Hizmeti

https://bit.ly/2w3lJ0g

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

RhomaNtiC adlı üyeden alıntı

Ellerine sağlık, bir çok arkadaşın işine yarayacaktır.

İşinize yarasın diye zaten hocam devamı gelecek :)

Sosyal olan her şey.

WebSaydam WebSaydam Proje gelecek heralde... Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Gemi Kaptanı Olacak :)
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam konunuza hakaret gibi olmasında bildiğiniz çöplük siteleri toplamışsınız. 1 Senedir topladığım arşive eklemeyi düşünüyordum ne yazıkkı ekleyemedim. Bi işe yarayan 150 Adet forum oda içinde 20-25 tanesi işe yarar. Neyse yinede teşekkürler.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

sterk adlı üyeden alıntı

siteme hiç seo yapmadım ve şuan seo yapanlardan daha ilerdeyim ama bunlara da bakmak lazım teşekkürler devamı gelir diye umut ediyorum.

Ne kadar beğeniye o kadar devam altta klasörleri gördüyseniz her biri arşiv devamı gelecek umarım :)

Ek Olarak:

WebSaydam adlı üyeden alıntı

Hocam konunuza hakaret gibi olmasında bildiğiniz çöplük siteleri toplamışsınız. 1 Senedir topladığım arşive eklemeyi düşünüyordum ne yazıkkı ekleyemedim. Bi işe yarayan 150 Adet forum oda içinde 20-25 tanesi işe yarar. Neyse yinede teşekkürler.

Ya ben nasıl yaranıcam bu millete :D

Sosyal olan her şey.

veys3L veys3L WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webdesigner
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Ping servisi calisiyor 1818 tane ping cekiyor, mükemmel! sagolasin tekrardan

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al