wmaraci reklam

Bu Yeni Sitenın Yükseliş Sırrı Ne Olabilir?

6 Mesajlar 1.225 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NedensizPostalar NedensizPostalar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Project Manager
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 163 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba, arkadaşlar google'da bir aramalarda gezerken bir site gördüm site: https://www.ucretsizkodlar.com domain 2017 yılının kasım ayında alınmış.
Siteye toplamda 27 içerik girilmiş ve similarweb trafik kaynağına bakınca hiti çok düşük olan bir site nasıl oluyorda kasımda ayında sıçrayıp Ocak ayında zirve hitlere ulaşabiliyor?
[COLOR=#B8312F]Ayrıca 4 yıllık indirme sitelerini aramalarda solladığını gördüm.[/COLOR]

Ahrefs paralı üyeliğim olmadığı için ücretsiz ahrefs sorgulaması ve diğer backlink sorgulama sitelerine baktığımda backlinkin neredeyse hiç yok denecek kadar az olduğunu gördüm.Alexa backlinkdede toplam 31 backlink olduğunu gördüm.

Aklıma hacklink felan geliyor ama hacklink olsa en azından ahrefs 0 backlink göstermez oradan azıcıkda olsa anlaşılırdı.
Elinde imkanı olan varsa üşenmeden detaylı inceleyebilirmi?
[COLOR=#B8312F]Sizce bu ani yükselişin sırrı ne olabilir? lütfen iştişare yapmaktan çekinmeyelim.[/COLOR]

wmaraci
reklam

LifeTime LifeTime WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 42 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
herkesin ücretli çalıştığı bi sektörde ücretsiz dağıtım yaptığını söylüyor bu arkadaş google'da başlıklarının sonu hep ''ücretsiz kodlar'' tıklanıyor haliyle içerikleri kısa ama videolarla tutuyor kullanıcıları yukarılara çıkmasının asıl sebebi bu, çok güzelde bir youtube kanalı var oradanda hit çekiyor ve seosuna katkı yapıyor bu şekilde giderse ve içeriklerine biraz daha özenirse çok çok iyi yerlere gelir bu site.yani hocam ortada iyi kötü bi emek var bi anda olan bir şey değil.

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
bende pm alayım merak ettim :)
LifeTime

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 42 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

bende pm alayım merak ettim :)

yukarda yazdım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Milletin hile ve beleş İnternet sevdasını hesaba katarsak bence oldukça olağan bir yükselme

unutmadan başarılar diliyorum.
LifeTime

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 42 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
aynı arkadaş ***da da konu açmış konuya yorum yapan üyeden alıntıdır. durum aynen bu şekilde

herkesin ücretli çalıştığı bi sektörde ücretsiz dağıtım yaptığını söylüyor bu arkadaş google'da başlıklarının sonu hep ''ücretsiz kodlar'' tıklanıyor haliyle içerikleri kısa ama videolarla tutuyor kullanıcıları yukarılara çıkmasının asıl sebebi bu, çok güzelde bir youtube kanalı var oradanda hit çekiyor ve seosuna katkı yapıyor bu şekilde giderse ve içeriklerine biraz daha özenirse çok çok iyi yerlere gelir bu site.yani hocam ortada iyi kötü bi emek var bi anda olan bir şey değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al