wmaraci reklam

Diş Hekimliği Bölümü İle Alakalı Forum Sitesi

6 Mesajlar 579 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hesoyam Hesoyam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben diş hekimliği öğrencisiyim ve web sitesi açma konusuna ilgim var çocukluktan beri. Aklıma diş hekimliği ile ilgili sosyal ağ tadında bir forum sitesi açmak geldi ve araştırdım iki tane örnek buldum ve biri zaten aktif değil. Diğeri de daha çok bölümünü okumuş uzmanlığını yapmış işini eline almış büyüklerimize hitap ediyor. Benim istediğim öğrenciler girsin tecrübelerini paylaşsın yardım istesin falan filan. Üye çekebileceğimi düşünüyorum hali hazırda yüzlerce bu bölümü okuyan arkadaşım var.
Benim merak ettiğim mevzu şu şimdi kaça patlar yaklaşık bu site ve hangi hosting firmasını önerirsiniz ve de bedavaya bulabileceğim dinamik bir tasarım önerebilir misiniz? Sizce tutar mı fikir?
Bu işlerde baya acemiyim ayrıca yıllarca bedava siteler yaptım ama bu olursa ilk ücretli sitem olacak tecrübesizim ve kod bilgim sıfır. Altından kalkabilmem için yardımcı olur musunuz genel yapmam gerekenleri filan sıralarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

distabibi.org | Diş hekimliği öğrencilerinin tek sosyal platformu!
wmaraci
reklam

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
tecrübem yok diyorsan ilk olarak forum işi biraz sıkıntı olur. Bütçe olarak pek fazla bir giderin olmaz ama

• Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Ne gibi sıkıntılar olur

• Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

Nesco adlı üyeden alıntı

tecrübem yok diyorsan ilk olarak forum işi biraz sıkıntı olur. Bütçe olarak pek fazla bir giderin olmaz ama

Ne gibi sıkıntılar olur

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

programbanks programbanks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 19 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
Hesoyam kardeş eğer tek başına kendin yapmak istiyorsan ilk önce şu anda kullanmış olduğun bilgisayara veya herhangi bir bilgisayara forum scripti kurmanı öneririm ilk denemelerini kesinlikle oradan yapmalısın.Sonrasında yaptığın gidişata göre kendi forumunu yönete bilirsin.Forum yönetim işi o kadar basit bir olay değil ve tek başına kalkacağın bir durum da değil.Sen yokken forumu kim iadere edecek ? üyeliklerin nasıl olacak ? bir tek forum scripti kurmakla bitse iyi bakımı hosting vs sorunlarla uğraşıcaksın.

İkincisi ise ben şu anda bir geniş kapsamlı teknoloji,sağlık,magazin,gündem,ilan vb geniş kapsamlı bir site düşünüyorum arka plan forum ön alanda bu söylediklerimin özetleri resimleri gibi şeyler olacak büyük bir kısmını bitirdim.Bölümünüzle alakalı sağlık kısmının yönetimini size verebilirim kendi sitemde. Sağlık bölümü yöneticisi olarak bu şekilde de büyüyebilirsiniz.

her ne olursa olsun her iki konu da da yardımcı olmak isterim. Telefonda veya skypede de yardımcı olurum.

• Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

programbanks adlı üyeden alıntı

Hesoyam kardeş eğer tek başına kendin yapmak istiyorsan ilk önce şu anda kullanmış olduğun bilgisayara veya herhangi bir bilgisayara forum scripti kurmanı öneririm ilk denemelerini kesinlikle oradan yapmalısın.Sonrasında yaptığın gidişata göre kendi forumunu yönete bilirsin.Forum yönetim işi o kadar basit bir olay değil ve tek başına kalkacağın bir durum da değil.Sen yokken forumu kim iadere edecek ? üyeliklerin nasıl olacak ? bir tek forum scripti kurmakla bitse iyi bakımı hosting vs sorunlarla uğraşıcaksın.

İkincisi ise ben şu anda bir geniş kapsamlı teknoloji,sağlık,magazin,gündem,ilan vb geniş kapsamlı bir site düşünüyorum arka plan forum ön alanda bu söylediklerimin özetleri resimleri gibi şeyler olacak büyük bir kısmını bitirdim.Bölümünüzle alakalı sağlık kısmının yönetimini size verebilirim kendi sitemde. Sağlık bölümü yöneticisi olarak bu şekilde de büyüyebilirsiniz.

her ne olursa olsun her iki konu da da yardımcı olmak isterim. Telefonda veya skypede de yardımcı olurum.

Teklifin için sağol ama kendim denemek istiyorum olur veya olmaz bu deneyimi yaşamak istiyorum. Tabi başarılı olmasını da çok istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al