wmaraci reklam

En iyi mükemmel muhteşem son derece fevkalade siteye en çok trafik

3 Mesajlar 568 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, yapmam gereken bu mu agresif bir reklam mı. Bilirsiniz herkes duyar internette milyarlarca insan diye devam eder. yok öyle bir şey :) Aynı anda bunu kim gördü , küresel şirketler dışında kaldı ki aylarca bin kişiye ulaşamamak diye birşey var internet kişsii olarak

En çok nereden çekilebilir. Gerçi gruplar üzerinden kaç kişi görecekde çekilecek. Zaten paralı kısmı farklı. Siteden ben para kazanmıyorum ki nasıl ona para vereyim. Sizin kişisel düşünceleriniz neler ? Siteden para kazanmış olsam lafım olmayacak.

Bu da böyle birşey süperkahramanlık gibi
http://www.yeraltimedyasi.com/super-kahraman-sorunsali/
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KonumuzKuran KonumuzKuran Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Benim sitenin de ziyaretçisi yok maalesef

https://kuranyurdu.com

GGOfis GGOfis Golden Gate's Creative Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik, Web, Php Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 20 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Çok yakın, çok bilgili ve akıl aldığım bir arkadaşım var. Ben yerimde duramıyorum tabi aklıma ne gelirse hemen geçiyorum. Çizim döküm giydirme hooop site açılmış sonra sosyal medya kendi çevrem derken haftalarca saldırıyorum.

Anaaa bi bakmışım hiç bişi yok ne gelen ne giden o sıra birlikte çalışıyorduk. Bana bir projeye başlamadan önce bütçesini oluştur ona harcayacağın parayı ayarla diye bir konuşma yaptı. Tamamen haklıydı. Bende yaptığım şeyi farklı yaparak ani girişleri bıraktım.

Evet, biz genelde aklımızda bitiriyoruz yapıyoruz ama sonrasını bile bile kabullenmek istemiyoruz. O an bize mantıklı geldiği için kolayca olabileceğini sanıyoruz. Şimdi her sektörde sınırsız rakip var. Yüksek bütçeler ve bazı fedakarlıklar gerekiyor.

Sana tavsiyem aklında bişi varsa ilk önce bütçesini oluştur. Sonra girişini yap. Ben 30 yaşındayım 15 yıldır bu işlerdeyim. Boşuna harcadığımız bir dünya zaman olmuş zamanında şimdi herşeyi bıraktım işime bakıyorum. Projelerim için önce nakit birikimi yapıyorum. Şükürler olsun o işin sıcaklığını şimdilerde hissetmeye başladım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al