wmaraci reklam

Kararsızlık Beni Öldürecek - Sizlerin Yorumlarını Almak İstiyorum

47 Mesajlar 4.977 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2003 yılından bu zamana kadar web sektörünün içerisindeyim. Fakat elle tutulur bir kazancım var mı? -Hayır.

Elimde 15 yaşına girecek bir alan adı var ve ben bu alan adına (domaine) site kurdum geçenlerde. Kurduğum sitede zaman zaman hatalar aldığım vakit benim soğumama neden oluyor, sat gitsin moduna giriyorum.

Bilemiyorum, belki sizde farklı durumlar oluyordur. Ama sizce sabredip yoluma devam mı edeyim? Yoksa, zaten bu zamana kadar hiçbir siten tutmamış uğraşma boşver sat gitsin moduna mı girip siteyi mi satayım?

Kuracağınız cümlenin en ufak kelimesine dahi dikkat edeceğim arkadaşlar. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ya da beyin fırtınasına.

Site: Hayvanlar.net

Özel logosuna kadar, her şey dahil yaptırdım. Ama içimde bir kırgınlık var... bunun da tutmayacağını hissediyorum, çok fazla emek veriyorum ama bu emeklerimin boşa gitmesi beni artık fazlasıyla yordu.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)
sende ben gibisin...

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
vuslatim bence biz birçok kişi gibiyiz. Bu çok kötü bir huyumuz maalesef. Ama yine birbirimize destek (moral verme, motive etme vb.) vermekten geçecek bunun yolu.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
Warez=win bunu unutma ama film sitesi açma lütfen piyasa çöp sitelerle dolu.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)
* Asla Pes Etme
* Kolay bir şey olsaydı, herkes bir şekilde kazanmıştı zaten
* Domain falan çok güzel, ama bunu projelendirip, farklı bir konu üzerine eğilmen daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Yani bu konuyla ilgili de fikir verebilirim ama daha çok durmaman için konuşmam gerek.

Pest etme hocam engeller olacak, karşına istemediğin şeyler çıkacak, düşeceksin, en dibe kadar... ama bırakma hocam, Sonunda ki başarıyı da insanlara anlatki, pes etmeyince neler olduğunu herkese göster. Bırakma hocam... :D

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

vuslatim bence biz birçok kişi gibiyiz. Bu çok kötü bir huyumuz maalesef. Ama yine birbirimize destek (moral verme, motive etme vb.) vermekten geçecek bunun yolu.

en büyük eksiğimiz ekip olamamak.. Bunu başarabilir isek hem projeler tutacak hemde kar elde edeceğiz... benim gördüğüm sadece boş işlerle ( bana göre ) uğraşıyoruz..
mehmetycl

kişi bu mesajı beğendi.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Bende web sitelerinden pek de hatırı sayılır bir para kazanamadım belki de rızık başka sektördedir ? :)

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)

ŞenolK adlı üyeden alıntı

Warez=win bunu unutma ama film sitesi açma lütfen piyasa çöp sitelerle dolu.

Yasadışı hiçbir işe girmedim çok şükür internet projelerimde, pek etik bulmuyorum o tarz siteleri maalesef.

MediaRaizo adlı üyeden alıntı

* Asla Pes Etme
* Kolay bir şey olsaydı, herkes bir şekilde kazanmıştı zaten
* Domain falan çok güzel, ama bunu projelendirip, farklı bir konu üzerine eğilmen daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Yani bu konuyla ilgili de fikir verebilirim ama daha çok durmaman için konuşmam gerek.

Pest etme hocam engeller olacak, karşına istemediğin şeyler çıkacak, düşeceksin, en dibe kadar... ama bırakma hocam, Sonunda ki başarıyı da insanlara anlatki, pes etmeyince neler olduğunu herkese göster. Bırakma hocam... :D

Hocam çok teşekkür ederim, aklıma fitness motivasyon videoları geldi (arada izliyorum da) ama yazını çok beğendim ve sonuna kadar katılıyorum.

xsafa adlı üyeden alıntı

Bende web sitelerinden pek de hatırı sayılır bir para kazanamadım belki de rızık başka sektördedir ? :)

Daha çok kazanamayıp, daha çok batacağız. Bu hayatın gerçeğini maalesef kimse de değiştiremeyecek.

vuslatim adlı üyeden alıntı

en büyük eksiğimiz ekip olamamak.. Bunu başarabilir isek hem projeler tutacak hemde kar elde edeceğiz... benim gördüğüm sadece boş işlerle ( bana göre ) uğraşıyoruz..

Maalesef sonuna kadar katılıyorum. Kimse ekip olma yolunda değil, herkes sosyal medyada. Para kazananları söylemiyorum, para kazanan adam sosyal medyada takılsın, tebrik ederim. Ama 7/24 sosyal medyadan çıkmayan ve diğer hiçbir web siteye uğramayan insanlara ayar oluyorum.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

Metallicali Metallicali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 242 / 183
  • Ticaret 2, (%100)
Yarın Cumhuriyet meydanındaki çay bahçesine gel hocam sohbet ederiz :)

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)

vuslatim adlı üyeden alıntı

Olamıyoruz hocam, olmayı denemiyoruzki olalım. Adamlar 50 lira için milleti dolandırıyor. Yemin ederim 50 lira ver dese verecem. Ama yok, nasıl yapacağızki. Ağa ben olursam olur mantığıyla iş yapılmazki. Proje yönetimi kolay hadi soruyorum gelin yapalım ben hazırım. Bak gör kimse yine olamayacak ne yazıkki olamayacak!
mehmetycl vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al