wmaraci reklam

niche sitem için ne yapmam lazım?

7 Mesajlar 966 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LetGrup LetGrup WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek grafik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 13
  • Ticaret 4, (%100)
merhaba arkadaşlar http://www.securitysector.net/ adlı bir domaınım var ıcınde 2 yada 3tane makalem var sizce ne yapmam lazım

ozelguvenlikler.com
wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

Öncelikle mobil uyumlu yap. Türkçe hiçbir kelime olmasın İngilizce bir tema seç. Logonu değiştir. Niche kelimene göre uygun olan başlık araştırması yap ve ona göre makale yaz. Öne çıkan görselleri düzenle aynı görseli kullanma. Makalelerin spin olmasın özgün olsun. Siteyi hızlandır, iç seoyu yaptıktan sonra dış seoya yönel. Sosyal medya hesaplarını aç ve oralardan da makalelerine link ver paylaşım yap. Sosyal imlemeleri kullan. Rakip sitelerin backlinklerini araştır. İç linkleme kullan makalelerde. Ondan sonrasi sana kalmış. dış SEO ve tanıtımını iyi yaparsan kelime de uygunsa gelir gerisi. Gelmezse de profesyonel yardım al.
BySaNCeZ Karbon LetGrup

kişi bu mesajı beğendi.

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Hkc hocam ben sizin yazdıklarınızı okudum ben olsam siteyi kapatirdim 😂 diğer hocam için de tavsiye bol bol makale ekle sayısını ne kadar arttirirsaniz o kadar iyi olur
hkccrn LetGrup

kişi bu mesajı beğendi.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 04.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek grafik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 13
  • Ticaret 4, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Öncelikle mobil uyumlu yap. Türkçe hiçbir kelime olmasın İngilizce bir tema seç. Logonu değiştir. Niche kelimene göre uygun olan başlık araştırması yap ve ona göre makale yaz. Öne çıkan görselleri düzenle aynı görseli kullanma. Makalelerin spin olmasın özgün olsun. Siteyi hızlandır, iç seoyu yaptıktan sonra dış seoya yönel. Sosyal medya hesaplarını aç ve oralardan da makalelerine link ver paylaşım yap. Sosyal imlemeleri kullan. Rakip sitelerin backlinklerini araştır. İç linkleme kullan makalelerde. Ondan sonrasi sana kalmış. dış SEO ve tanıtımını iyi yaparsan kelime de uygunsa gelir gerisi. Gelmezse de profesyonel yardım al.

sector sizce nasıl hocam pekala

ozelguvenlikler.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek grafik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 13
  • Ticaret 4, (%100)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Hkc hocam ben sizin yazdıklarınızı okudum ben olsam siteyi kapatirdim 😂 diğer hocam için de tavsiye bol bol makale ekle sayısını ne kadar arttirirsaniz o kadar iyi olur

hocam tşkl :) bol bol makale yazacagım evet yeni başladım sector olarak nasıl acaba bılemedım

ozelguvenlikler.com

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

5537298168 adlı üyeden alıntı

sector sizce nasıl hocam pekala

Araştırmasını yapmadım ama eski niche arastirmalarimdan göz aşinası olarak söylüyorum kolay bir sektör değil.

Edit: Niche domain almadan önce çok iyi araştırmaniz şart. Bakın satış konum var niche domain satıyorum bir adet. Ben domaini aldığım zaman zorluk derecesi 33 idi. Domaini aldıktan kısa bir süre sonra 50ye çıktı. Yani rekabetim arttı. Şimdi yine ugrasirdim ama zamanım yok. Zamanınız varsa rekabeti yüksek olan kelimelerde de çalışabilirsiniz. Tabi SEO bilgisi şart. Her geçen gün rekabet artıp azalabilir. Nicheyi bulur bulmaz çalışmalara başlarsanız yerinizi edinirsiniz.
LetGrup

kişi bu mesajı beğendi.

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Facebook'da security gruplarına gir orda paylaş sektör sıkıntılı sızın
LetGrup

kişi bu mesajı beğendi.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al