wmaraci reklam

Bu servis ile link kısaltma sitelerinden çok kazanacaksınız!

60 Mesajlar 7.941 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

lnlymn lnlymn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci - Mobil Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

Pojemiz

Google Drive (Aktif), Yandisk (Aktif), Dropbox (Aktif), Onedrive (Aktif), Sendspace (Aktif), Direkt Link (Aktif) dosya barındırma sitelerinin direkt linklerini şifreleyip gizleyen ve bu sitelere ziyaretçileri yönlendirmeden direkt olarak example.com/kullanıcıadı/id linkinden ziyaretçilerinizin dosyaları indirmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sayede legal olmayan içeriklerinizin kullanıcılar tarafından şikayet edilmesini bir nebze önlemiş olacaksınız.

Kırık Link Kontrolü

Google Drive, Yandisk, Dropbox, Onedrive, Sendspace dosya barındırma sitelerinde dosyalarınız bir şekilde silindi veya limite takıldı. Kontrol Kayıtları sayfanızdan silinen, limite takılan ve kaldırılan dosyalarınızı takip edebilirsiniz.

SolveMedia Captcha ile Para Kazanma (Henüz eklenmedi)

Bu özelliği ister aktifleştirin ister pasif hale getirin. Ziyaretçilerinizin üzerinden captha çözdürerek de ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

Link Kısalt & Para Kazan API Özelliği

Sistemde şu anda 10 adet link kısaltma sitesinin api desteği bulunmaktadır. Bu siteler şu şekildedir;

pnd.tl, tr.link, bc.vc, shorte.st, al.ly, clicksfly.com, tl.tc, adf.ly, licas.pl, skip.az

Sistem Güvenliği ve Şifreleme

Tüm dosyalar şifrelenerek oluşturulur. Her kullanıcının linki ayrı ayrı şifrelenir. Kullanıcı dosya linkini dışarıya aktardığında link diğer kullanıcılarda açılmayacaktır. Aynı kullanıcı ise 24 saat'in sonunda aynı linkten dosyayı indiremez.

Ülke Kontrolü & IP Kontrolü

Her link kısaltma sitesinin ülkelere verdiği oranlar değişkenlik göstermektedir. Hem ziyaretçilerinizin gezintisini en iyi şekilde gerçekleştireceği ve hemde sizin site trafiğinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir sistem hazırladık.

Örneğin; Amerika'dan gelen kullanıcıyı adf.ly sitesine yönlendirmek size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Türkiye'den gelen kullanıcıyı ise pnd.tl sitesine yönlendireceğiz. Diyelim bu ayrı kullanıcılar alternatif bir dosyayı indirmek istedi. Biraz önce girdikleri adf.ly ile pnd.tl yerine farklı alternatif link kısaltma sitesine yönlenecekler. Çünkü; Link kısaltma siteleri tekrar aynı ziyarete ücret ödemiyor. Aynı ziyaretçiyi tekrar tekrar aynı link kısaltma sitesine yönlendirmeninde mantığı yok.

ipwhois.io 10$'lık apisi ile bu hizmet verilmektedir.

S.S.S

- Link kısaltmalar köprülü bağlantımı kuracak ?

Link kısaltma sitesine yönlendirilen kullanıcı pnd.tl'ye yönlenip tekrar tr.link'e gitmeyecek. Pnd.tl'de ki reklamı geçtikten sonra dosyanızın indirme sayfasına gidecek.

- Ali adlı kullanıcı sitenize girdi. 3 dosya indirmek istedi ?

Ali GTA 5 adlı oyunu indirmek için pnd.tl reklamını geçer ve dosyasını indirir. Ali aynı dosyayı tekrar indirmek için geldiğinde pnd.tl yerine tr.link reklamını geçmesi gerekiyor. Veya farklı bir dosya indirmek istediğinde daha önce geçtiği 2 link kısaltması yerine bu sefer licas.pl açılır.

- Bir süre sınırı var mı ?

Elbette bir süre sınırı var. Tüm link kısaltmaları bitirdiğinde kullanıcı 24 saatlik bir süre bitince reklamlar tekrar aktif olur.

- İndirme sayfasında reklam olacak mı ?

İndirme sayfalarında veya sitede 1 tane bile banner tarzı reklamlar olmayacaktır.

Test Link: https://d.724indir.com/admin/4523801e/
111GB'lik Google Drive Linki: https://d.724indir.com/admin/4523801e/
CoaX Gercekefsane Edward

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Scriptimiz şu anda geliştiriliyor. Linkler error verebilir :)
Site trafiğinizi en iyi şekilde değerlendirip alternatif olarak kullanacağınız link kısaltma sitelerinden en iyi geliri elde etmeniz için çalışıyoruz.
ipwhois.io kullanarak farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerinizi en çok kazandıran link kısaltma servisine yönlendiriyoruz. Bu sayede amerikadan 10 kazanacağınız yerde 50 kazanıyorsunuz :)

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar kullandığınız para kazandıran link kısaltma sitelerini yazar mısınız ? Sisteme olabildiğince api eklemeye çalışıyorum.

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

API desteklerini hızla eklemeye devam ediyoruz :) Her ülke'den gelen ziyaretçilerinizi en fazla kazandıran link kısaltma servislerine otomatik ülke tespiti ile yönlendirerek çok fazla kazançlar elde edebileceksiniz. Varsa eklenmesini istediğiniz para kazandıran link kısaltma servisleri konuya linkini bırakabilirsiniz. Linklerinizi tek bir panelden kısaltıyorsunuz ve Amerika'dan gelen kullanıcınızı istediğiniz link kısaltma servisine yönlendirip daha fazla gelir elde ediyorsunuz. Sistemimizin özellikleri tabii ki bunlarla sınırlı değil.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

entelesan entelesan arayorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 36 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Şöyle birşey mi örneğin 5 part bir uygulama indirecek kişi her partı farklı bir url kısaltma sistemi üzerinden geçerek 5 sistemide ziyaret mi etmiş olacak?
lnlymn

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal İlan Platformu - Arayorum.com

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

entelesan adlı üyeden alıntı

Şöyle birşey mi örneğin 5 part bir uygulama indirecek kişi her partı farklı bir url kısaltma sistemi üzerinden geçerek 5 sistemide ziyaret mi etmiş olacak?

Aynen öyle.
Türkiye'den 1 kullanıcın geldi diyelim. Pnd.tl'ye yönlendi. Tekrar alternatif bir dosyada pnd.tl açılmayacak alternatif link kısaltma sitesine yönlenecek. Çünkü link kısaltma siteleri 1 ziyarete para veriyor. Aynı kullanıcıyı aynı link kısaltma yönlendirmenin mantığı yok çünkü. Yanlış anlaşılmada olmasın şu şekilde köprülü bağlantıda olmayacak.

Örnek: Pnd.tl girdi. adf.ly'a yönlemicek ardından. Pnd.tl geçince indireceği linke yönlenecek.

Bu yöntemlerle ben misal Amerika'dan gelen kullanıcımı adf.ly sitesine yönlendiriyorum. Tekrar aynı kullanıcı başka dosya indirmek istediğinde adf.ly yerine bc.vc açılıyor. Öyle öyle gidiyor. Yüksek kazanç'dan küçüğe doğru. En yüksek hangisinin cpmsi yüksekse onu başa alıyor.

Ve sevgili arkadaşlar yorumlarınız benim için çok önemli. Önerilerinizi ve fikirlerinizi söyleyin ki sistemi daha iyi geliştirmek adına daha çok ziyaretçilerimizden kazanmak adına güzel işler çıkaralım birlikte. Bu sistemi kullanmak tamamen ücretsiz olacak. Ve indirme sayfasında hiçbir reklam olmayacak. Sadece sizin apileriniz olacak ekstra sisteme kazanç sağlamak adına reklam eklemeyeceğiminde sözünü vermiş olayım.

Captcha çözmeye solvemedia para kazandırıyor ekleyelim mi bunu sisteme ? Tabii ki kullanıcı istediği zaman kapatabilecek bu özelliği.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
link.tl gibi **************, . cocuklarini neden kullanıyorsunuz? Adamları elime geçirsem link değilde boylarını kısaltacağım yerin dibine doğru. Teşvik etmeyin şu sahtekarları sizde.

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

link.tl gibi **************, . cocuklarini neden kullanıyorsunuz? Adamları elime geçirsem link değilde boylarını kısaltacağım yerin dibine doğru. Teşvik etmeyin şu sahtekarları sizde.

Konuda ilk örnek amaçlı yazdım sanırım yanlış örnek oldum :) Link.tl'yi hiçbir şekilde dahil etmedik sisteme

theroll theroll Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Simdi kullanici 1 linke tiklayacak sen onu 4farkli reklam kisaltma servisine yonlendireceksin dogru mu anladim acaba

• Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 57 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

theroll adlı üyeden alıntı

Simdi kullanici 1 linke tiklayacak sen onu 4farkli reklam kisaltma servisine yonlendireceksin dogru mu anladim acaba

Hayır yanlış anladın :) Köprülü olmayacağını belirttim. Öyle bir sisteme ben çok karşıyım ziyaretçiyi illahlah ettirip kaçırtmaya niyetimiz yok :)
Tekrar anlatıyorum. Türkiye'den 1 ziyaretçi geldi. PND.TL'yi geçti. İndirme sayfasına yönlenecek. Aynı dosyada o kullanıcıya reklam çıkmayacak. Alternatif dosyada pnd.tl yerine de tr.link çıkacak misal. Amacımız burada sen sitene link kısaltma eklerken Amerikadan gelen kullanıcını adf.ly'e yönlendirmek varken tutup pnd.tl'ye yönlendirirsen kazancın düşük olacak. Ama sen bu kullanıcını en yüksek cpmye sahip bir link kısaltma sitesine yönlendirirsen ziyaretçilerinden gelecek kazançları çok iyi değerlendirmiş olacaksın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al