wmaraci reklam

Şimdi Ne Yapmalıyım?

5 Mesajlar 662 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

vserkan vserkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Genel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** V**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 3 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Herkese merhaba,
Bir süre önce oluşturduğum web sitem fazla ilgilenemediğim için daha yeni günlük 100+ hite ulaşabildi. Günlük gelirim yok denecek kadar az.

Sitede kemik birkaç makalem var ve hitleri hergün azar azar artıyor, yeni yazıları bazen iki günde bir bazen haftada bir ekleyebiliyorum ama yeni yazılar pek hit almıyor. (İndexlendiği halde)

Mevcut hit alan yazılarımın hitinin düşmemesi için ne yapmam gerek? Yorum ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Ek olarak hiç reklam tıklaması olmasa dahi günlük 0,10kr kadar para veriyor bazen. Reklamların tıklanması için bir öneriniz varsa beklerim.

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Reklam yerleşimlerini gerçek anlamda iyileştirmelisiniz. Şuraya şu iyi gider vs. diye değil de büyük sitelerin yerleşimlerinden fikir edinebilirsiniz. Deneye deneye en iyi yerleşim bulunacaktır.

Kullanıcı sirkülasyonu oluşması için içerikler ve kategoriler birbirinden çok bağımsız olmamalı. Sitenizin kategorisi nedir bilmiyorum ama site içerisinde örneğin; pırasa nasıl yapılır ve 2019 telefon modelleri diye 2 farklı uzak kategori içeriği olmamalı.
vserkan

kişi bu mesajı beğendi.

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Reklam yerleşimlerinizi iyi bir şekilde düzenleyin,

ayrıca AdSense uyumlu bir tema satın alabilirsiniz. ("Diğer temalardan ne farkları var kendim yerleştirim." diyebilirsiniz ama emin olun çok farkı var. Ben ücretsiz 3-4 temada, AdSense uyumlu bir temada yaptığım yerleşimin aynısını yaptığım halde kazancım, AdSense uyumlu temada kazandığımın çeyreği bile olmamıştı.)
vserkan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Genel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** V**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 3 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
@DeepX cevap için teşekkürler, tema değişimi sitenin hitini etkiler mi peki? Yani temayı değiştirdim ve hiti düştü gibi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Genel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** V**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 3 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
@AhmetCakmak34 cevap için teşekkürler, size site işe alakalı özel mesaj gönderemedim :(
Konular tamamen birbine bağlı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al