wmaraci reklam

Türkiyenin lider sözlük sitesini kurmak istiyoruz önerileriniz nelerdir

96 Mesajlar 12.074 Okunma
wmaraci reklam

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam önerdiğiniz script var mı yada sıfırdan uzman yazacak tanıdığınız var mı
Bahsi geçen script WordPress alt yapısı olduğu için işlevleri de güzel olduğu için tercih etmeyi düşünüyoruz seo açısından da WordPress etkili

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

lelouchvib lelouchvib WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci, Makine Mühendisliği
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 38 / 16
  • Ticaret 4, (%100)

piyanistsentor adlı üyeden alıntı

50 binlira reklam fakat 200 liralik tema ������

Bahsettiğiniz "200 liralık" temanın sahibi, yazılımcısı, pazarlamacısı benim.

Hype Sözlük'ün rakibi piyasada ne tema ne de script olarak yok. Hali hazırda R10'da ya da WMAracinda satılan sözlükten hallice sistemler 5 para etmez, açıklar ve bug'larla dolu sistemlerdir. Üstelik bu çöp sistemlere 700 lira istenmektedir. Daha yakın bir zamanda rakip script yapımcılarıyla yaptığım konuşmalarda da kendileri de Hype Sözlük yüzünden satış yapamadıklarını ve fiyatını neden bu kadar uygun tuttuğumu sormuşlardır.

Fiyatı uygun tutan ben değilim, 5 kuruşluk zaman ayırdıkları sakat scriptlere 600 700 lira isteyen onlar. :)

Hype Sözlük her gün gelişen ve yenilenen bir temadır. Ücreti de 300 liradır. 24'nde gelecek olan güncellemeyle eklenecek bir çok özellikten sonra 350 TL olacaktır.

Hype Sözlük hali hazırda 1.5 aydır piyasada olmasına rağmen üç haneli sitelere güç vermektedir. R10 üzerinde otoriteler tarafından kabul edilen en başarılı WP temasıdır.

Kimse kusura bakmasın, bu konuda mütevazi olamam; WMAraci ya da R10 gibi platformlardan bulacağınız "full stack developer" lakabını kullanan kimselerin 3-5 bin liraya yapacağı hiçbir sistem de rakibim olamaz.

İyi günler dilerim. :)
Proje CihatOzgen NetBilim

kişi bu mesajı beğendi.

piyanistsentor piyanistsentor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Egemen hocam sana bir sey demedim :) sadece sen 50 binlira yatiracan bir proje için tema mı satın alirsin tema ya da script mi yazdırırsın ?
Ki temanın kodları kapalı yapan kisi gelir verir 5 10 binlira egemen kodları da arayüzü de bana özel olacak der.
Ki tema gercekten güzel fakat piyasadaki ilk 40 sözlükten kimse senin temanı tercih etmemiş henüz bence biraz mutavazi olmak iyidir :)

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)

lelouchvib adlı üyeden alıntı

Bahsettiğiniz "200 liralık" temanın sahibi, yazılımcısı, pazarlamacısı benim.

Hype Sözlük'ün rakibi piyasada ne tema ne de script olarak yok. Hali hazırda R10'da ya da WMAracinda satılan sözlükten hallice sistemler 5 para etmez, açıklar ve bug'larla dolu sistemlerdir. Üstelik bu çöp sistemlere 700 lira istenmektedir. Daha yakın bir zamanda rakip script yapımcılarıyla yaptığım konuşmalarda da kendileri de Hype Sözlük yüzünden satış yapamadıklarını ve fiyatını neden bu kadar uygun tuttuğumu sormuşlardır.

Fiyatı uygun tutan ben değilim, 5 kuruşluk zaman ayırdıkları sakat scriptlere 600 700 lira isteyen onlar. :)

Hype Sözlük her gün gelişen ve yenilenen bir temadır. Ücreti de 300 liradır. 24'nde gelecek olan güncellemeyle eklenecek bir çok özellikten sonra 350 TL olacaktır.

Hype Sözlük hali hazırda 1.5 aydır piyasada olmasına rağmen üç haneli sitelere güç vermektedir. R10 üzerinde otoriteler tarafından kabul edilen en başarılı WP temasıdır.

Kimse kusura bakmasın, bu konuda mütevazi olamam; WMAraci ya da R10 gibi platformlardan bulacağınız "full stack developer" lakabını kullanan kimselerin 3-5 bin liraya yapacağı hiçbir sistem de rakibim olamaz.

İyi günler dilerim. :)

Hocam kesinlikle tartışmasız bir script. Açıkçası bizde güncellemenin bitmesini bekliyoruz temanın son halini alıp kuracağız. Tek korkumuz wordpress genellikle yüksek trafik ve bol içerik nedeni ile sunucular da hata veriyor eğer host sorunu yaşamazsak süper olacak.

Ayrıca dediğiniz gibi rakipsiz olacaktır. Sayenizde insanlar sözlük sitesi açmaya heveslendiler. Ekmeğinize sıkıca sarılın geliştirin gerçekten harika bir sistem.

Diğer konu arkadaşlar 50.000 TL bütçeye 200 tl tema kıyaslaması yapıyorlar. Eğer bir script başarılı ise fiyatının önemi olmamalı. WordPress olması bizi çok keyifli yapıyor çünkü seo açısından çok ileride

wmaraci

nihatcelik00 nihatcelik00 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 4 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
İsim çok güzel Google sık sık reklam ver YouTube aynı şekilde tutar 50 k bütçe iyi para dayan mantıklı işler düşünmeni isterim acıkcasi oyun misalde

• Üyelik 14.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Wp temalqr seo açısından çok ilerde olduğunu göstermek için kafii değildir hocam egemen hocamın sistemi hızlı fakat wordpress temaları için aynı şeyleri söyleyemeyecem. Kendisine bunu script haline getirmesini daha önceden de söyledim. Egemen hocama sifirdan script yazdırmanı tavsiye ederim. Beunsozluk.com bu temaya sahip sen de tema aldın şimdi senin sunduğun özellikĺeri beun da sunuyor. Nerede senin farkın ? Sözlük geçmisin ne ? Adsense reklamlarla yazar toplayabileceğini mi düşünüyorsun eksi uludağ inci dunya instela gibi oturmus kitleye sahip sözlükler varken üstelik eksinin caylagi mutlaka baska sozlukte yazardir zaten. User ile yazar ayni sey değil bunu önce kabul edip yol alman lazim. Ki bunu sana 15 yillik yazar olarak söylüyorum 50 binlira reklama verirsin ekside tilki sozluk rezaleti diye bir baslik acilir paran çöp olur. Ki yapmasan da birisi bunu mutlaka açar.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Bizim farkımız beundan daha fazla tanıtım yapmak olacak

• Üyelik 14.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Dene ve gör o zaman

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Deneyeceğiz hocam umarım üzülmeyiz. Host ve scripti sorun yapmadığı sürece tutacağına inanıyorum

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
vuupsozluk.com satlıktır ilgilenenlere :)

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al