wmaraci reklam

Yeni açtığım sağlık sitem ile alakalı görüşleriniz.

8 Mesajlar 769 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Turehu Turehu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar şeker hastalığı ile alakalı internet sitesi açtım basit bir tema kurdum 15 adet özgün makale var şuan alexada tr de 87 binde sizde site içerisinde konularda genel olarak bir sıkıntı veya yanlış yaptığım şeyler var mı ? ve sitemi daha nasıl geliştirebilirim.Makale konuları sınırlı 30 - 40 adet konu çıkardım fakat konu bakımından tıkandım bu konu ile alakalı ne önerirsiniz.Yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden yorum yazan herkese teşekkür ederim.

http://www.sekerhastalari.com/

wmaraci
reklam

omeraybal omeraybal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Haber
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
elimde çok güzel bir sağlık domaini var her konuyu işliyebilirsin.

www.herseyicinsaglik.net

• Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
tavsiyen için teşekkür ederim fakat yeterince masraf yaptım şuan durumlar biraz sıkışık :)

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
merhaba;

mantık olarak çok güzel bir site kurmuşsun. Konu konusunda sıkıntı yapma bence şeker hastaların bir günü nedir hemen aklıma gelen bir konu düşününce çok geniş bir alan. kullandığı ilaçlar, yaşam tarzları, diyet önerileri aklıma şimdi gelenler...
Turehu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
baates önerilerin için teşekkür ederim.Kullandığı ilaçlar hakkında yazacaktım fakat yanlış yönlendirme gibi olmasın diye yazmadım diyet önerileride yolda gelecek makaleleri yazdırıyorum o yüzden çok masraf oluyor aslında kendim yazmam lazım belki 1 ay sonra filan satarım siteyi

brkmrtks brkmrtks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ÇevikK
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 76 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Kafanda bir kategori oluşturmalısın. Sitene gelenler kategori kısmını kullanarak daha uzun süre kalabilirler. Siten kötü değil tasarım konusunda belli ki daha yapım aşamasın da.

Ben bir şeker hastası gözü ile sitene baktığımda her şeyi elimle koyduğum gibi bulabilmeliyim :). Yani kategori kısmını halletmen gerek. Diyet vs. gibi kategoriler oluşturabilirsin. Yazılarında paragraf uzunluklarını kısa tutmanı öneririm. Yani misal İnsülin Direnci Nedir? yazından örnek vermem gerekirse;

İnsülin vücuda alınan şekerin kullanılmasını sağlamak amacıyla pankreas tarafından salgılanan bir hormondur. Eğer kas, yağ ve karaciğer gibi dokularda insülin direnci yaşanıyorsa şekerin bu dokulara alınıp kullanılması imkansızdır.

İnsülin direnci vücut yeterli miktarda üretildiği halde vücudun insüline tepki vermemesidir. İnsülin direnci tedavi edilmediği sürece diyabet, kalp krizi, obezite ve çeşitli kanser türlerini tetiklemektedir.

Bu şekilde yazman okuyucunun sıkılmasını engeller. Konu olarak aslında baya bir şey var gibi. Günlük diyet yemek önerileri gibi sağ kenara bir widgets oluşturarak İnsanlara "Günün Yemeği" tarzında bir sunum yapabilirsin.

Konu taraması yaptığımda, Hemen şunları buldum;

"şeker hastalığına iyi gelen bitkiler" = 1B - 10B (Aylık aranma hacmi)

"şeker koması" = 1B - 10B (Aylık arama hacmi)

Şeker hastası gözü ile bakmak tabiri nasıl bir şey bilmem ama şeker hastası olsam kesinlikle siteyi takibe alırdım.

"Şeker Hastaları Hangi Tatlılardan Yiyebilir ?" Adında bir yazı yazsan göz atardım hemen. Aranma hacmi kaç olursa olsun. :)

Başarılar dilerim. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.
Turehu

kişi bu mesajı beğendi.

İnanmak, sizi kalkış rampasından fırlatacak olan ateşleme düğmesidir. (Denis Waitley)

• Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
brkmrtks öncelikle zaman ayırdığın için teşekkür ederim yazdıkların gayet mantıklı aklımda bazı şeylerinde oluşmasını sağladı.Şuan kafamda ilk olarak bir seo çalıştırılması yaptırmak var ardında tasarımı değiştirmek istiyorum.Yazılarını kaydediyorum tekrardan çok teşekkür ederim.

brkmrtks brkmrtks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ÇevikK
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 76 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Turehu Yardımcı olabildiğime sevindim :)
Turehu

kişi bu mesajı beğendi.

İnanmak, sizi kalkış rampasından fırlatacak olan ateşleme düğmesidir. (Denis Waitley)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al