wmaraci reklam

Yeni Bir Web Sitem Var

3 Mesajlar 637 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahmet1453 ahmet1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar yeni bir web sitem var bir sektör üzerine hizmet veriyorum. El elden üstündür. Soracağım şey (Yeni bir siteye yapılması gerekenler) Seo ile alakalı iyileştirmeler kısacası Google'a yararlı olabilecek ne yapabilirim?

NOT: Bazı arkadaşlar çıkıp diyecek ki Kardeşim git anlaş seo işi yapan biri ile. Haklısınız fakat bu kadar maliyetler çıkarabilecek durumum yok.

wmaraci
reklam

puhuajans puhuajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web-Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
O kadar çok yapılacak şey var ki :) bir o kadar da seo uzmanlarının anlatmadığı meslek sırları var. Herkesin bildiği şeylerle o siteler koca rakiplerin arasından sıyrılıp 1. sıraya gelmiyor. Standar yapılacak şeyleri yaparsınız ama ne kadar sürede ne kadar fayda eder bilmiyorum.

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam yeni bir siteye ne yapılmalı nasıl ilerlemeli tecrübem mevcut. Size yardımcı olmak isterim. Bana dönüş yapabilirsiniz. Temadan seoya makaleye kadar tecrübemi aktarır size yardımcı olurum. Mutlaka dönüş bekliyorum: https://wmaraci.com/forum/wordpress-hizmetleri/benzersiz-wordpress-hizmetleri-69-dolarlik-tema-hediye-kazanc-artisi-635296.html#post3548472

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al