wmaraci reklam

2 Sub Domain 1 Dizin 1 Ana Dizin ile Mega Proje Yayında

5 Mesajlar 585 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetOzcan MehmetOzcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Broker
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 29 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Site Adı: vBulletin platformu, Wordpress Platformu, Genel Güncel İçerikler Genel Platform
Site Adresi : vBulletin Destek - Wordpress Destek - Blog - Forum
Sitenin kullandığı altyapı : vBulletin - Wordpress
Açıldığı Tarih: 20.03.2019
Site İçeriği & Amacı : vbulletin ve wordpress alanında bilgi döküman , genel bilgi paylaşım platformu
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : vbulletin ve wordpress alanında kalıplaşmış içerikleri bünyesinde kalıcı bir halde barındırarak aranılan içeriklere kolay ve zahmetsiz yoldan ulasma bu alanda faydalı olma.

Forumları dizayn ederken mumkun oldugunca gereksız ıcerıkten uzak durmayı sade hoş kafa karıstırmayan bir tasarım kullanmaya calıstım ana dizine wordpress blog kurup ucretlı tema bir tema ile örtüştürdüm ve içerik olarak hazır özgün makale aldım, /forum dizinine ise daha cok tıkla ındır zıhnıyetınden biraz uzak uyelık gerektırmeyen bilgi ve eğlence platformu olusturmaya calıstım ılerleyen gunlerde bolumler kategorıler tam olarak oturacak, 1. sub domaini wordpress e ayırdım wordpress ın yaygın ve populer olmasını baz aldım, 2. sub domaıne ıse vbulletin bolumune ayırdım buradakı amacım ıse vb ıle ılgılı aranılan bir veriyi kısa ve kolay yoldan tek catı altından erısmek ulasmak gerek elentilerde gerek temalarda mumkun oldugunca kendı sunucumu kullandım kalıcı bir platform olması acısından elımden gelenı yapmaya calıstım alt yapı olarak Alastyr'den reseller aldım tum ayar optımıze vs ayarlarını yaptırdım. İlerleyen gunlerde ozgun ıcerıkle birlıkte alıntı ıcerıkle beraber ıcerıklerını genısletıcem,

ilerleyen surecte tüm sitelere ciddi bir seo calısması yaptırıp adwords u kullanıp sitelerimi ınş. iyi bir noktaya getırmeyı hedeflıyorum, Eleştirileriniz ve fikirleriniz benim için önemlidir. şimdiden herkese tsk eder iyi forumlar dilerim.

wmaraci
reklam

Yutuliti Yutuliti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 14 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Alan adı Türkçe karakter helal olsun :)
MehmetOzcan

kişi bu mesajı beğendi.

http://muslumbaser.com/

MehmetOzcan MehmetOzcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Broker
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 29 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Türkçe karakterli alan adları bi anlamda biraz risk taşıyor evet ama ben genelde ziyaretçi kaynağımı arama motorları olarak baz aldığım için çok takılmadım teşekkürler. :)

100120 100120 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 32 / 88
  • Ticaret 39, (%100)
Hayırlı olmasını dilerim.
MehmetOzcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat