Arkadaşlar sizlere altı ay önce açmış olduğumuz kripto para formu satoshiturk.com' u kısaca tanıtmak istiyorum belki daha önceden duymuş olabilirsiniz ama wmaracı'da tanıtımını yapmamıştık.

Forumumuzda belli kurallar çerçevesinde kripto paralar ile ilgili bilgilerinizi bir pasif gelir haline getirebilirsiniz.
Yazarlarımıza yazdıkları makalelerde, açtıkları konularda kelime başına satoshi vermekteyiz
Kazanç yöntemimiz level sistemine dayalıdır leveliniz yükseldikçe kazancınızda yükselmektedir.
kazanmaya başlamak için yapmanız gerekenleri kısaca anlatıcam

İlk yapmanız gereken üyelik işlemlerini gerçekleştirmek. Daha sonrasında profilinizi düzenleyerek bir avatar yüklemeniz gerekmektedir. 25 mesaj, konu veya yorum yaptıktan sonra bitcoin cüzdanınızı aktifleştirmeniz gerekmektedir(Forumumuzda yazılımını kendi yaptığımız soğuk cüzdanımız bulunmaktadır hiçbir borsa veya cüzdan sağlayıcısı ile çalışmıyoruz.) yapmanız gerekenler bukadar. Bu aşamadan sonra tüm açmış olduğunuz Özün ve Benzersiz kunular yazdığınız makaleler hatta yapmış olduğunuz yorumlar sizlere satoshi olarak geri dönecektir. açılan konular Moderatör arkadaşlar ve yöneticiler tarfından kontrol edilmektedir

Açılan konularda aradığımız kriterler

1. Özgün ve Benzersiz olması
2. İmla kurallarına mümkün oldukça uyulması
3. Yabancı sitelerden google' de çeviri yapılarak sitemizde paylaşılmamamsı

25 mesaj veya konudan sonra 1. lvl ile ve kelime başına 1 satoshi kazanmaya başlıyorsunuz 300 kelime yazdığınızı varsayalım 300 satoshi etmekte.
simdi neden bu kadar ucuza yazılarımı vereyim neden uğraşayım diye düşünebilirsiniz

Özellikle makale yazarı arkadaşlara sesleniyorum
Öncelikle yazdığınız yazıları nereye satacağınızı düşünmenize gerek yok,
kaliteli içeriklerinizi kaliteli bir kitleye sunarak kendi takipçi kitlenizi oluştura bilirsiniz
ve sunuda belirtelim 300 kellime makale yazarak bizden 2500 satoshi kazanan yazarlarımız mevcut ve su anda 2500 satoshi 10TL nin üzerinde bir fiyat yapıyor.

Çok fazla uzatarak canınızı sıkmak istemem isteyen herkes aramıza katılabilir herkese iyi forumlar

Site adı:http://satoshiturk.com
benimle iletişime geçmek isteseniz kullanıcı adım: gkkrlmz

İnşallah açmış olduğum konu wmaracı'nın kendi kurallarını ihlal etmemiştir böyle bir şey olasını istemem.