wmaraci reklam

Askerlik hakkında blog sitesi sürekli güncel

4 Mesajlar 559 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Luscard Luscard WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek YOK
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Y** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Selam Arkadaşlar Askerlik Hakkında Wordpress kullanarak bir blog sitesi oluşturdum.

Sizlere sorularım olucak

1. Sitemi daha fazla nasıl geliştirebilirim ?

2. Tema nasıl ?

3. Ziyaretçi nasıl çekebilirim ?

4. Site Logosu iyi mi ?

Site Linkin : http://www.askerlikhakkinda.com/

wmaraci
reklam

• Üyelik 07.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek YOK
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Y** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkür ederim

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)
öncelikle iyi çalışmalar dilerim. yazılarınızın birkaçını okudum. yazılarınızı kısa buldum. daha fazla uzatmaya çalışın. bunun akabinde yazı içerisinde konuyla ilgili yazılarınızı tanıtın bunu yapmak için eklentide kullanabilirsiniz.

yazılarınızda tüm metinler ortaya alınmış. bu hoş durmuyor normal halde bırakmanız daha iyi olur.

askerlik konusunda blog yazıyorsunuz bu hususta askere giderken nasıl hazırlık yapılır ? askere neler götürülmelidir ? askere giderken yanımıza ne almalıyız ? gibi başlıklara değinmeniz faydanıza olur.

bunun dışında atıyorum benim askerliğim Manisa'da herhangi bir yere çıktı. google girip o yer hakkında araştırma yaparım. örneğin manisa .... jandarma birliği nasıldır ? askerlik yapan arkadaşların tecrübeleri şeklinde yazı yazabilirsiniz. tabi bunları araştırarak yazabilirsiniz. bu şekilde bilgi seviyesi yüksek yazılar girdiğinizde o yazılarınız uzun yıllar güncelliğini koruyacaktır.

site tasarımına gelecek olursak. logoyu daha göze hitap eden bir şekilde yapın veya yaptırın. mesela logunun sağ tarafı boş oraya reklam alana kadar tamamını kaplayan dikkat çekici bir logo koyabilirsiniz.

sidebar yani sitenizin sağ alanında bulunan kısım boş. buraları önemli konu başlıklarınızla 1-2-3-4-5-6 şeklinde sıralayarak doldurabilirsiniz.

en uzun site yorumumu yaptım. oda size denk geldi. umarım istediğinizi başarabilirsiniz. :)

• Üyelik 07.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek YOK
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad Y** F**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle soruma verdiğiniz cevaplar için teşekkür ediyorum bu kadar emek verip yazmışsınız ilginiz için sağolun gerekli düzenlemeleri yapıcam bu askerlik blogu konusunda google da ilk 10 da olmak için araştırmalarım sürüyor yavaş yavaş yükseleceğimden eminim metinlerim ortada değil sol tarafta normal halde yani sizde neden öyle gözüküyor anlamış değilim :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al