wmaraci reklam

Avea'ya Hayır Diyenlerin Sitesi

74 Mesajlar 11.067 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)
Ülkedeki tüm operatörlerin ayrı bir güzelliği var. Aveada şahsen hiçbir sorun yaşamadım. Siteye gelince; siteniz kapalı. Bu sitenin uzun vadeli olmayacağı kanısındayım.

wmaraci
reklam

ibrahimCEYHAN ibrahimCEYHAN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur / Web isleri
  • Konum 1
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 13, (%100)
siteniz suspend edilmiş. bu arada ***** ve avea kullananlar müşteri hizmetlerine arayın . ***** için kapatmak istiyorum felan deyin 2 ay felan bedava veriyorlar :) bizzat benim yaptıgım gibi. avea dada servis değiştirmek istiyorum dedim bana göre paketiniz yok dedim . bizzat bbireysel müşteri temsilcisiyle görüşün. isteginize göre indirim yapıp sms ve dakilar veriyorlar. bana verilen %100 indirimli paket 500 sms her yöne / 500 mb internet (ikiz paket)
Not : Faturalıyım.

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Turkcell'den yediğim kazık bıktırdığından beri Avea kullanıyorum,gayet memnunum. Avea'dan daha önce sıkıntı çekmiş kişilere ulaşabilirsiniz ama çokta tutacağını zannetmem. Ve Avea'nın bu protestoyu sallayacağını da zannetmem, yani bence kesinlikle bu siteye karşı herhangi bir yaptırımı dahi olmayacaktır. Aynen paypalsucks gibi...
Adamlar yıllardır Paypal'ı yerin dibine soktu 100 binlerce kişinin dikkatini çekti. Paypal ise bu konuda gayet sessiz, kendinden emin. En ufak karşı atakta bile bulunmadı.

Emreee Emreee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
Aveadan bana özel(miş).

[COLOR=red]Gelen mesaj:[/COLOR] Avea'dan [COLOR=red]11,000 SMS Paketi![/COLOR] Ayda [COLOR=blue]9TL[/COLOR]'ye Avealılarla [COLOR=blue]10,000 yurtiçi her yöne[/COLOR] 1,000 SMS için KAYIT yazıp bu mesajı cevapla, rahat rahat mesajlaş!

3900

Yapsam mı acaba? :) Gerçi mesajlaşacak biride yok :) Hadi sevgilim falan olsa 1,000 SMS paketini alacamda gerek mi var? :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al