wmaraci reklam

BeyazDaktilo - Bir yudum çay tadında..

5 Mesajlar 931 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

BeyazDaktilo - Bir yudum çay tadında..

BeyazDaktilo Nedir?

BeyazDaktilo 13 Eylül 2017 'de kurulan ve seneler boyu devam edecek olan yarı zamanlı bilgi edinme platformudur.

Neden Beyaz ve Daktilo?

Sitemiz ile yarı zamanlı olarak ilgilenmekteyiz ve yazdığımız yazılar tamamen özgün kendi kalemimizden çıkmaktadır, Hakka ve Hakkaniyete inancımızdan dolayı ve bu yüzden beyaz saflığı, temizliği simgelediği için beyaz ismini koymayı uygun bulduk, daktilo kelimesi ise takdir edersiniz ki yazmaktan gelmektedir yani doğru, temiz ve hakka önem vererek yazdığımızı vurgulamak istedik.

BeyazDaktilo 'da Neler Bulabilirsiniz?

Sitemiz de, hukuk, din, sağlık, teknoloji, incelemeler, tavsiyeler, genel kültür ve gündeme dair bir çok ilgi çekici olayları bulabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Bunlar haricinde gördüğünüz tüm bölümler ortaktır ve hobi olarak yazılmaktadır.

wmaracı ailesinin yorumlarını bekliyorum teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

• Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Site teması güncellendi, yorumlarınızı bekliyorum

mFrkan mFrkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 21 / 52
  • Ticaret 1, (%100)
Şahsımca gayet güzel minimalist bir temaya sahipsiniz. Her zaman severim böyle sade siteleri. Ayrıca kendi alanlarında yazan bir yazar kadrosuna sahip olmanız da oldukça iyi bir durum.

Menü kısmında en solda bir "Anasayfa" bağlantısı olmaması eksikliğini yaşadım ben. Anasayfaya dönmek için logoyu kullanmak durumunda kaldım. Sanırım senelerin verdiği alışkanlık olsa gerek.

Bir yazınızı okudum. Ancak ekran görüntüsünde belirttiğim üst metin beni biraz rahatsız etti. Arama motorlarından hit çekebilmek için her türlü konuyu gelişigüzel bir şekilde yazan haber sitelerinin kullandığı bir SEO tekniğidir bu şekilde anahtar kelimeleri üst metin olarak sıralamak. Açıkçası ben anahtar kelimelerin kullanıldığı bir kaç kelimelik düzgün bir açıklama beklerdim.
Ben gerek proje isminde gerekse sitenizin tasarımında daha çok içeriği doyurucu bir site izlenimi yakaladım. Genel anlamda hoşuma gitti siteniz. Başarılar dilerim.

• Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
mFrkan değerli yorumların için çok teşekkür ederim, Anasayfa koymadım çünkü ben süreli logoya tıklayarak anasayfaya gittiğim için herkes o şekilde gidiyor diye düşündüm ve menüde gereksiz yer kaplamasın diye koymadım birazda zor sığdırdım kategorileri :)

evet haklısınız en üstte yazılan etiket tarzı yazılar google açısından çok büyük önem taşıyor fakat kullanılabilirliği düşürüyor bunu bizzat test ettim özellikle mobilde yazı fontu büyük olduğu için sayfayı aşağıya indir Allah indir bitmiyor, önerinizi dikkate alıp bundan sonraki yazılarımızda bu konuya dikkat edeceğiz :)
mFrkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

mFrkan adlı üyeden alıntı

Şahsımca gayet güzel minimalist bir temaya sahipsiniz. Her zaman severim böyle sade siteleri. Ayrıca kendi alanlarında yazan bir yazar kadrosuna sahip olmanız da oldukça iyi bir durum.

Menü kısmında en solda bir "Anasayfa" bağlantısı olmaması eksikliğini yaşadım ben. Anasayfaya dönmek için logoyu kullanmak durumunda kaldım. Sanırım senelerin verdiği alışkanlık olsa gerek.

Bir yazınızı okudum. Ancak ekran görüntüsünde belirttiğim üst metin beni biraz rahatsız etti. Arama motorlarından hit çekebilmek için her türlü konuyu gelişigüzel bir şekilde yazan haber sitelerinin kullandığı bir SEO tekniğidir bu şekilde anahtar kelimeleri üst metin olarak sıralamak. Açıkçası ben anahtar kelimelerin kullanıldığı bir kaç kelimelik düzgün bir açıklama beklerdim.
Ben gerek proje isminde gerekse sitenizin tasarımında daha çok içeriği doyurucu bir site izlenimi yakaladım. Genel anlamda hoşuma gitti siteniz. Başarılar dilerim.

En Sola Anasayfa yazısı eklendi, yeni girilen içeriklerde o tarz seolar yerine başlık şeklinde konuyu açıklayan başlıklar giriliyor.
desteğiniz,önerileriniz ve ilginiz için teşekkürler
mFrkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al