wmaraci reklam

BilmelisinNET Soru & Cevap ile Bilgilendiren Site !

2 Mesajlar 637 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Web işlemleriyle ilgilenen herkesin bir sitem olsun, google adsense onaylı bir hesabı olsun ve oturduğu yerden websitesi trafiği sayesinde gelir elde etsin gibi hevesleri vardır.

Birkaç yıldır oyun sunucu oluşturup çevremdeki oyuncuları başta olmak üzere, mevcut oyuncularımın çevrelerini de bir araya getirerek belirli gelirler elde ettim. 2015 yılı öncesinde de şuan yasak olan birkaç temel alt yapı üzerine çeşitli video / görsel paylaşım siteleri kurup yönetimini gerçekleştirdim. Ancak hiçbir sitem google tarafından adsense politikalarına uygun bulunmadı.

Mevcut sitelerimin tümünü askıya aldım ve BilmelisinNET Soru & Cevap sitem üzerinden bilgi paylaşımı yaparak artık tüm çevreme bakın bu benim sitem aklına gelebilecek birçok soruyu cevapladığımız, kaliteli üyelere sahip v.b. söylemlerle egomu tatmin edebileceğim bir projeye adım attım.

Abartlı olmadığı sürece mevcut sitelerinize DOFOLLOW link çıkışı yapabileceğiniz soru cevap sitemizin yükselmesine katkıda bulunmanızı en içten dileklerimizle temenni eder, sitemizi ziyaret etmeye davet ederiz..

bilmelisin.net

Metaren.NET.TR
wmaraci
reklam

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Siteyi güncelledim, görüşlerinizi bildirebilir birkaç paylaşım yaparak destek olabilirsiniz.

Metaren.NET.TR
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al