WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Site Tanıtım (https://wmaraci.com/forum/site-tanitim.html)
-   -   Binott.com | Yeni Nesil Online Not Defteri (https://wmaraci.com/forum/site-tanitim/binott-com-yeni-nesil-online-not-defteri-516100.html)

stiltasarım 10 Temmuz 2018 13:43

Binott.com | Yeni Nesil Online Not Defteri
 Anında paylaşmanız gereken notları, online olarak kaydedip paylaşabileceğiniz birçok girişim mevcut ve Binott.com ‘da onlardan bir tanesi. Tamamen Türk girişimi olan Binott, Çelik Yazılım tarafından geliştirildi. Bununla birlikte bir güzel yanıda, tamamen ücretsiz olması.

Binott.com’a giriş yaptığınızda karşınıza direk not paylaşabileceğiniz veya kayıt olabileceğiniz bir anasayfa sizi karşılıyor. İsterseniz direk kayıt olmadan not oluşturabilir ve bu notu bütün dünya ile paylaşabilirsiniz. İsterseniz kayıt olabilir ve kayıtlı üyelerin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.Peki Nedir Kayıtlı Üyenin Ayrıcalıkları?

Önceden kaydettiğiniz notları sisteminizde görebilirsiniz ve bu notlarınızı istediğiniz kadar güncelleyebilirsiniz. Kaydettiğiniz notlardan istediklerinizi yıldızlayabilir ve önemli notlarınız arasına alabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda ise kaydettiğiniz notlarınızı silebilirsiniz. Oluşturduğunuz notları sadece yazdırma butonuna basarak çıktısını alabilirsiniz. Notunuzu ilk kaydettiğiniz tarihi ve en son güncellediğiniz tarihi de görebilirsiniz.Binott’a İlerleyen Zamanlarda Neler Gelecek?

Binott’a ilerleyen zamanlarda oluşturduğunuz notlara dosya ve ses ekleyebilme, notlarınızı e-posta ile paylaşabilme, notlarınızı dosya olarak kaydetme, notlarınıza istatistikler ekleyebilme, notlarınızı gruplayabilme ve bu grup notlarını bir arada paylaşabilme, kaydettiğiniz notların önceki sürümlerini görebilme, notları istediğiniz zamanda size hatırlatabilme ve bunun gibi birçok özellik eklenecek.Binott.com ‘un Gizliliği Ne Derecede?

Sistem üzerinde oluşturulan bütün notlar asla bir kişi veya kuruluş ile paylaşılmaz. Bu konu üzerinde özellikle önemli kararlar alınmıştır. Özellikle bu konuyu güzel bir sözle anlatmak gerekirse; Sizin notlarınız, sizindir! Başka hiçbir kişi veya kuruluş ile paylaşılmaz.Binott.com ‘u denemek için buyrun.


Engin07 10 Temmuz 2018 14:49

Hayırlı olsun :) Aynı yorumu buraya da bırakayım :D
Sistemin admin'i benim şans eseri kullanıcı adı boşmuş denemek için yazdım ve aldım ama yetkim yok orası ayrı göstermelik 23 Nisanda çocukları başkan koltuğuna oturtuyorlar öyle bir duygu :D

stiltasarım 10 Temmuz 2018 16:22

Engin07 Hocam güldürdünüz beni :D Uygulamayı kullanırsanız çok mutlu olurum.

stiltasarım 10 Temmuz 2018 16:44

Engin07 Hocam sistemi bi yorumlar mısınız? Nasıl? Neler Eklenebilir? Varsa gözünüce takılan hatalar nedir? Eğer cevaplarsanız, çok sevinirim.

stiltasarım 11 Temmuz 2018 00:18

An itibariyle ilk güncellemeyi yayınladık.

11 Temmuz 2018 00:16 tarihli güncellememize dair notlar:

- Notları kaydettiğiniz ve son değişiklik yaptığınız zaman artık size gösterilecek. Böylelikle hangi notu ne zaman eklediğinizi ve en son ne zaman güncellediğinizi görebileceksiniz.

- Hıza dair bazı geliştirmeler yapıldı ve testlerden %95 üzerinde değerler alındı.

Engin07 11 Temmuz 2018 00:49

stiltasarım elbette yarın gündüz inceleyeceğim hocam işteydim bugün yeni eve geliyorum yatacağım yarın bakacağım.

stiltasarım 11 Temmuz 2018 01:12

Engin07 Tamamdır hocam, yorumlarınızı bekliyorum. :D

stiltasarım 12 Temmuz 2018 00:46

Site hakkında siz hocalarımdan yorumlarınızı bekliyorum.

Samusya 12 Temmuz 2018 02:48

Site açılış hızına bayıldım, beni etkiledi açıkcası
Tasarım da gayet hoş. Sık kullanılanlara ekledim şimdiden haberin olsun ;)
Güzel bir düşünce olmuş, hayırlı olsun emeğinize sağlık

Okan_IŞIK 12 Temmuz 2018 02:58

Şuan bizim notlarımız pek bizim gibi durmuyor. Ben herkesin notunu görebiliyorum. Sitenizi takdir etmekle birlikte şimdilik notunuzu negatif verdim. Umarım gelişir.
Bu arada şunuda ekleyeyim. Böyle bir siteden guven alabilmek için gizlilik çok önemli. Siz kimseyle paylaşmadığınızı yazmışsınız ama google amcaya da kollarınızı açmışsınız işin bir de bu tarafı var google da notları indexliyor. Dolaylı yoldan aracılıkta etmiş oluyorsunuz. Hızlı gayet ama önceliğiniz bu sorunlar olmalı, kolay gelsin.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 09:56.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.