Merhaba değerli arkadaşlar,

Yakın zaman da açtığım konulardan da fark edeceğiz üzere adım adım satışlarımıza başlamış bulunmaktayız! Türkiyenin ilk ve tek %100 organik kedi kumu üreticisi olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Ürünümüzün içerisinde hiçbir zararlı bileşen barındırmayıp, tamamı yerli sermaye ve yerli üretim şeklinde pazarda yerini almaktadır.

Ürünün genel özelliklerinden bahsedecek olursak ;

20 saniye gibi bir sürede topaklanmaktadır.

Hiçbir şekilde insan ve hayvan sağlığına zarar verecek bileşen barındırmamaktadır.

3 Boyunca kendini muhafaza edebilir, koku yapmaz.

Topaklanan alanlar çöp kutularına atılabilir, koku yapmaz.

Wc atılabilir, kanalizasyon da tıkanıklık yaratmaz.

Ürümüz Avrupa da yaptığımız görüşmeler ve pazar araştırmasında teste sokulmuş ve Avrupa devi olan Cat's Bestten daha iyi sonuçlar aldığı gözlemlenmiştir.

Şuan Türkiye geneli sevkiyatlarımız devam etmekte olup raflarda yerini almaya başlamıştır.

Sizlere bir teklifimiz var!

Chance Maya ile artık sizler de kazanmaya başlayabilirsiniz!

İnstagram & Twitter & Facebook veya web siteleriniz üzerinden! Nereden yayın yaptığınız hiç önemli değil, artık elinizdeki gücü değerlendirip nakite döndürme vakti!

Sahip olduğunuz platformlar üzerinden satış ve yönlendirmeler yaparak sizler de kazanç sağlayabilirsiniz.

Satış ortaklığın da uygulanacak fiyatlar, satış fiyatının altında olup bayi fiyatı şeklindedir.

- Ödemeleriniz aylık olarak yapılacaktır. ( Ödeme günü netliğini son aşamada bildireceğiz )

- Tarafımıza yönlendirdiğiniz bütün siparişler ücretsiz olarak aynı gün kargolanacaktır. Türkiye geneli kargo çözüm ortağımız MNG'Dir.

-Kargo süreci boyunca müşterileriniz bilgilendirilecektir.

Aklınıza takılan herhangi bir soru veya sorunda lütfen konu altında veya özelden msj atınız.

Bizimle çalışıp, kendilerine gelir sağlamak isteyen kişiler WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçmesini önemle rica ediyoruz.

İletişim No : 0850 840 57 13 ( WhatsApp Destek )

Firma Bilgileri :

OKBUR Kedi Kumu ve Pet Ürünleri San. ve Tic. LTD. ŞTİ.

www.chancemaya.com

İnstagram / Facebook / Twitter : @chancemayatr

Okuyan, ilgilenen herkese teşekkür ederiz.