wmaraci reklam

Doğal Mekanlar - Gezmeyi Seven Bir Çift İnsan

7 Mesajlar 507 Okunma
wmaraci reklam

DogalMekanlar DogalMekanlar Doğal Mekanlar Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Gezmeyi seven bir çift insan sloganı ile Eylül 2016 'da başlattığımız kar amacı gütmeyen yalnızca gittiğimiz gördüğümüz mekanları ve mekanlarla ilgili tamamen kendimize ait görüşlerimizi paylaştığımız bir portal.

E kar amacı gütmüyorsun da neden burada reklam yapma gereği duydun diyecek olursanız, paylaşımların okunması bizi teşvik eden en büyük unsurların başında gelmektedir. Bu yüzden sizlerin okuması, tarafınızdan sitemizin beğenilmesi bize ekstra motivasyon olacaktır.

Çift olarak başladığımız Gezi-Seyahat sitemizin içerisinde neler var?

Klişeleşmiş gezi-seyahat bloglarının dışına çıkmaya çalıştık. Çok popüler, ismi haddinden fazla büyümüş mekanlar yerine aslında onlara alternatif olabilecek mekanları tercih ettik.

Gezi sitesi kuracağım deyip aslında hiç gitmediği yerlere sırf içerik kalabalıklığı yapmak için, aa bu mekan çok popüler bunu yazarsam kesin 5 10 kişi fazla okur diye amaçsızca işlere asla kalkışmadık. Sayfamızı takip ederseniz yazılarımızla ilgili yorumlarınızı lutfederseniz buradan isterseniz de sayfamızdan yapabilirsiniz.

Sayfamızın linki: DOĞAL MEKANLAR

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1601
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
Bende gelecek sene safronboluya üniversitede bulunacam orasi hakkinda bir yazi gezilecek bir cafe varsa beklerim Karabük ile olanı okudum eline sağlık güzel bir sayfa :)
DogalMekanlar

kişi bu mesajı beğendi.

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

• Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1601
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
Boss kafe ile ilgili yorum yapamiyorum ama fiyatı bence cok bizim burda Hatay nargile 2 cay 2 ice tea maksimun 25 tl tutar :)
DogalMekanlar

kişi bu mesajı beğendi.

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

• Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yorum yapamıyorum deyince bende yorum kısmımızla ilgili bir sorun var sandım :) Doğrudur mekanların reklamını yapmak niyetinde değiliz açıkcası. Şöyle iyi böyle iyi demektense gittiğiniz yerlerle kıyas yapabilmenizi sağlayabilecek seviyede paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz.

Yapmış olduğunuz yoruma istinaden amacımıza yakın olduğumuzu görüyorum yorumunuz için teşekkür ederim :)

wmaraci

• Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yorum yapamıyorum deyince bende yorum kısmımızla ilgili bir sorun var sandım :) Doğrudur mekanların reklamını yapmak niyetinde değiliz açıkcası. Şöyle iyi böyle iyi demektense gittiğiniz yerlerle kıyas yapabilmenizi sağlayabilecek seviyede paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz.

Yapmış olduğunuz yoruma istinaden amacımıza yakın olduğumuzu görüyorum yorumunuz için teşekkür ederim :)

guvenmg adlı üyeden alıntı

Bende gelecek sene safronboluya üniversitede bulunacam orasi hakkinda bir yazi gezilecek bir cafe varsa beklerim Karabük ile olanı okudum eline sağlık güzel bir sayfa :)

Safranbolu'nun memleketim olduğunu öncelikle söylemek istiyorum :) Safranbolu ile ilgili genel yazılarımız cafeler, nargileler, yemek ve gezilecek yerler konuları üzerinedir bazıları taslak aşamasında olmak ile beraber yayınladığımızda pm atarım ilginiz için teşekkür ederim :)
guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1601
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
teşekkür ederim :) yurt fiyatlari falan hakkında bilginiz falan varsa apart gibi durumlarda bilgilerinizi bekliyorum

nafakan nafakan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 79 / 32
  • Ticaret 3, (%67)
İnterrail türkiye sayfa ve gruplarına bakın derim,işinize yarayacak çok şey bulabilirsiniz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al