Giriş Yap / Kayıt Ol

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Site Tanıtım
Advancenative SMS Api

Ehliyet Sınav Soruları ve Sürücü Belgesi Fiyatları

Sosyal Ağlarda Paylaş:
Okunmamış 14 Ocak 2018, 03:50
www.kredibanka.org

Yaş / Cinsiyet: 30 / Erkek
Meslek: Webmaster
Ad, Soyad: Ka... Ta...
Ticaret: 3, 100%
Merhabalar. Ehliyet sınav soruları ve sürücü belgesi hakkında geniş bilgiler paylaşmış olduğum sitem için düşünce, görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Sayfa üzerinden sadece sınav soruları veya fiyatları belirtmiyorum. Dilerseniz belirtmiş olduğum bazı konu başlıklarını, aşağıda maddeler halinde sunayım.

Ehliyet Fiyatları: Güncel ehliyet ücretlerini listeler halinde paylaşıyorum. A, B ve C sınıfı gibi örnekler halinde ayırıyorum. Bir çok kişinin merak ettiği sertifika ve kart ücretlerini farklı farklı belirtiyorum.

Sürücü Belgesi Cezaları Sürücü belgesi ile yaşayabileceğiniz bir çok trafik suçuna ilişkin cezai işlemler hakkında bilgi veriyorum. Örneğin ruhsatsız araç kullanma, alkollü araç kullanma ve muayenesiz trafiğe çıkma gibi bir çok cezai işlem tutarını belirttim. Dilerseniz sayfayı ziyaret ederek, bu gibi bir çok makaleye ulaşabilirsiniz.

Çıkmış ehliyet sınavı soruları Geçmişte çıkmış ehliyet sınav soruları sürekli olarak sayfamız üzerinden takipçilerimiz için paylaşılıyor. Dilerseniz test yöntemini kullanarak sınavlara hazırlanabilirsiniz. Geçmişte çıkmış sürücü belgesi sınav sorularını resmi kurum veya yayım organlarından temin ediyoruz. Tüm bu bilgileri en hızlı şekilde sunmaya çalışıyorum.

Yukarıda belirtmiş olduğum bir çok bilgi kaynağını sayfam üzerinden alabilirsiniz. Şimdi sayfamı ziyaret ederek, görüş ve önerilerinizi benimle paylaşmak ister misiniz? O zaman aşağıda vereceğim adrese giriş yaparak, eksiklerim veya yanlışlarımı düzeltmeme yardımcı olun lütfen...

Kaynak: www.ehliyetler.net
http://www.kredibanka.org
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Site Tanıtım