wmaraci reklam

Kaldırıldı

12 Mesajlar 1.280 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MustafaZahit MustafaZahit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Kaldırıldı

wmaraci
reklam

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Sitenin mobil tasarımına hayran kaldım. Ben tema işlerinden pek anlamam da, hazır tema mı yoksa kendiniz mi yazdınız?

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Bir önceki konuda gördüm şimdi. Kendiniz yazmışsınız. Elinize sağlık gayet güzel... Resimlere tıklayınca da ilgili sayfaya gitsin. Sadece film ismi olmasın. Ben başta resimlere tıklayıp neden açılmıyor diye bi şaşırdım. Sonradan film isminde link olduğunu anladim

• Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

mehmet01 adlı üyeden alıntı

Bir önceki konuda gördüm şimdi. Kendiniz yazmışsınız. Elinize sağlık gayet güzel... Resimlere tıklayınca da ilgili sayfaya gitsin. Sadece film ismi olmasın. Ben başta resimlere tıklayıp neden açılmıyor diye bi şaşırdım. Sonradan film isminde link olduğunu anladim

Öneriniz için teşekkür ederim değerlendireceğim :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

fatihaslan1987 fatihaslan1987 Ne Mutlu Türküm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 379 / 280
  • Ticaret 0, (%0)
film sitelerini severim fırsat buldukça araştırıp uygun gördüğüm siteleri fav yapar takip ettiğim filmler düşerse izlerim umarım ilerleyen zamanlarda ilgimi çeker ve aramalarda karşıma çıkar. Kolaylıklar diliyorum.

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba.
Yukarıda başka bir arkasdaşın yazdığına katılıyorum.Bence de sitedeki film görseline tıklayınca sayfa açılmalı.
Bir de görsellerin sol üst kısmında yazan: "gerileyim, eğlendirsin,etkilesin " gibi kategori isimleri ile alt tarafta "En Popülerler " yazan başlığı düzeltmeyi düşünebilirsiniz.
Ayrıca "En Popülerler " başlığı altında bulunan, filmlerle ilgili bilgilerin yazdığı alanda bir düzeltme olabilir. Çünkü, başlık ile alt tarafta yer alan yazılar arasında punto ve yazı karakteri farkı biraz sırıtmış gibi geldi. Film görselleri ise çok küçük. Üst kısımda yer alan görseller ise aksine çok büyük duruyor. Bir sırada 4 yerine 5 ya da 6 film sığdırılsa nasıl olur sizce ? :)

Başarılar dilerim. :)

• Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

fatihaslan1987 adlı üyeden alıntı

film sitelerini severim fırsat buldukça araştırıp uygun gördüğüm siteleri fav yapar takip ettiğim filmler düşerse izlerim umarım ilerleyen zamanlarda ilgimi çeker ve aramalarda karşıma çıkar. Kolaylıklar diliyorum.

Değerli görüşünüz için teşekkür ederim umarım karşılaşırız :)

serdar01 adlı üyeden alıntı

Merhaba.
Yukarıda başka bir arkasdaşın yazdığına katılıyorum.Bence de sitedeki film görseline tıklayınca sayfa açılmalı.
Bir de görsellerin sol üst kısmında yazan: "gerileyim, eğlendirsin,etkilesin " gibi kategori isimleri ile alt tarafta "En Popülerler " yazan başlığı düzeltmeyi düşünebilirsiniz.
Ayrıca "En Popülerler " başlığı altında bulunan, filmlerle ilgili bilgilerin yazdığı alanda bir düzeltme olabilir. Çünkü, başlık ile alt tarafta yer alan yazılar arasında punto ve yazı karakteri farkı biraz sırıtmış gibi geldi. Film görselleri ise çok küçük. Üst kısımda yer alan görseller ise aksine çok büyük duruyor. Bir sırada 4 yerine 5 ya da 6 film sığdırılsa nasıl olur sizce ? :)

Gerileyim, Eğlendirsin yazan yerde nasıl bir düzeltmeden bahsediyorsunuz ne gibi değiştirmekten bahsediyorsunuz tam olarak daha detaylı söyler misiniz? Tam olarak kategorileri ikiye ayırdık sitede Türüne göre bildiğimiz klasik( bilim kurgu, fantastik, komedi ) tarzı diğeri ise moduma göre oda ( eğlendirsin, gerileyim, beynimi yaksın, düşünsürsün, farklı dünya ) tarzında iki farklı alan gibi düşünebilirsiniz burada düzeltmemizi istediğiniz tam olarak nedir? En popülerler başlığınıda değiştirebilirsiniz demişsiniz ne yapmamızı tavsiye edersiniz? Fontlara tekrar bakacağım değerli yorumlarınkz için çok teşekkür ederim
fatihaslan1987

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

mehmet01 adlı üyeden alıntı

Sitenin mobil tasarımına hayran kaldım. Ben tema işlerinden pek anlamam da, hazır tema mı yoksa kendiniz mi yazdınız?

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim evet ben yaptım :)

Merhaba.

Bir kaç alanı düzelttim tekrar bakarmısınız?
Resimlere tıklayınca konulara gidiliyor, büyük ekranlardaki problemi de düzelttim, bir sitedeki bütün fontları aynı yaptım, yorum alanındaki arkaplan resmini kaldırdım

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Yaptığınız değişiklikler iyi olmuş. Aşağıya görsellerini eklediğim kelimeleri düzeltmeyi düşünebilirsiniz ?

"Star" kelimesi yerine: Baş rol oyuncusu/oyuncuları

"En popülerler" yerine: Çok izlenenler ya da en fazla hasılat yapanlar (aşağıdaki sıralamanıza göre)

Ana sayfada,en üstte yerli komedi kategorisi var. En alttakini de yabancı komedi olarak düzeltebilirsiniz. Bu iki kategori alt alta da gelebilir. Yerli komedi-yabancı komedi-korku-fantastik. Sanırım yakında ana sayfaya başka kategoriler de eklenir. Macera, bilim kurgu gibi.

İyi çalışmalar dilerim. :)

MustafaZahit

• Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

Yaptığınız değişiklikler iyi olmuş. Aşağıya görsellerini eklediğim kelimeleri düzeltmeyi düşünebilirsiniz ?

"Star" kelimesi yerine: Baş rol oyuncusu/oyuncuları

"En popülerler" yerine: Çok izlenenler ya da en fazla hasılat yapanlar (aşağıdaki sıralamanıza göre)

Ana sayfada,en üstte yerli komedi kategorisi var. En alttakini de yabancı komedi olarak düzeltebilirsiniz. Bu iki kategori alt alta da gelebilir. Yerli komedi-yabancı komedi-korku-fantastik. Sanırım yakında ana sayfaya başka kategoriler de eklenir. Macera, bilim kurgu gibi.

İyi çalışmalar dilerim. :)

MustafaZahit

Teşekkür ederim değerlendireceğim :)
serdar01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al