Herkese merhaba ,

Henüz bu platformlarda çok yeniyim. Tahmin edersiniz ki bilmediğim birçok şey , ama elimden geldiğince öğrenmeye çalışıyorum, lütfen size saçma gelen soruyu bile alay etmeden cevaplandırırsanız hem benim şevkimi kırmamış olursunuz, hem de bana yardımcı olmuş olursunuz. Şimdiden teşekkürler 🙏

Affiliate marketing yapmak üzere bu siteyi kurdum. Birçok yabancı site inceledim ve tema olarak uygun gördüğümü yükledim. İlk önce kendime seçtiğim niş teknoloji alanıydı, ama gördüğüm kadarıyla bir çok insan internetten teknoloji satın almıyor (yanlışsa uyarın) reklam gruplarında birçok firma var çok kararsız kaldım hangi niş ile yola devam edeceğime?

Seo çalışmaları da yapmaya devam ediyorum bu arada.

Ancak ben bu siteyi nerelerde tanıtacağım? Facebook sayfası açtım, nedir nasıl oluyor... bakmak için ama bu akşam “Facebook” sayfamı kapattı. Hiç anlamadım. Sanırım Affiliate linklerden beni spam zannetti.Her neyse, yenisini açarım önemli değil. Ama bu nasıl olacak? 3 blog yazısı koydum, SEO’ ya uygun, Google search’e de kaydım var. Herşey bana göre yolunda, ama siteyi benden başka ziyaret eden yok ki 🙈

Siz nasıl yapıyorsunuz? Neler yapıyorsunuz bilgi verirseniz çok sevinirim. Birçok yazışmayı okudum ancak bana özel söylemek isteyeceğiniz bir şeyler vardır diye yazmak istedim.

Bu da sayfam : http://festinoo.com