wmaraci reklam

Fulladam | En Kaliteli İndirme Sitesi

3 Mesajlar 503 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GTMustafa GTMustafa Mustafa Değirmenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 1, (%100)

MErhabalar. Ben fulladam.com 'un yöneticilerinden "TheOrder" bu yazımda sizlere sitemiz hakkında bilgiler vereceğim. İlk olarak sitemiz birçok indirme alanında hizmet vermektedir(oyun,film,program,müzik,eğitim seti,android,ps3,disi-film ve diğerleri). Birçok alanda vermiş olduğumuz 2803 içerik hepsi sizler için. Sitemiz GOOGLEDE anında index alıyor ve ALEXA TR/GLOBAL: 1800/107,328 sıralamadadır ve sitede çalışmalar olduğu için TR sıralaması 1900 küsür olmuştur. 3 gün güncel içerik girinde direk 1700 küsüre iner(1000 düştüğü oldu) Sitemizde birçok hizmet ve proje bulunmakta. Sitemizde tanıtım yazıları ve reklam verevilirsiniz. Herkesi sitemize üye olmaya davet ediyorum. İyi günler..

https://dgrmedya.com
wmaraci
reklam

1MesgulAdam 1MesgulAdam indirabi.org Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Sitesi İşletmecisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 81 / 29
  • Ticaret 6, (%100)
link çıkışı alıcaktım fakat o tanıtım yazısı linkine baktığımda yanlış görmediysem 3 aylık 1000tl sadece reklam bannerı için istemişsin kardeşim. bana kalırsa o şekilde o fiyattan satamazsın hiçbirşey. şahsi görüşüm ama fiyatını normal düzeylere indirdiğinde link çıkışı için görüşmek isterim.

GTMustafa GTMustafa Mustafa Değirmenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
ana sayfada heryerde gözüken ve alexa 1800 olan sitede normal. 50 tl yapacak değiliz :)

https://dgrmedya.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al