Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Site Tanıtım

Geleceğin Basketbol Yıldızını Yaratın

Okunmamış 09 Kasım 2018, 14:54
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Ad, Soyad: Fa... İn...
Ticaret: 0, 0%
Oğlum küçüklüğünden beri hep basketbol oyuncusu olmak isterdi. Neredeyse her boş vaktinde basketbol oynamaya giderdi. Bunun böyle bir hayalinin olması beni çok mutlu ediyordu. Onu belirli bir yaşa geldiğinde spor okuluna kayıt ettirmek istiyordum. Böylelikle daha iyi ve daha çok gelişebilirdi. Oturduğumuz yerin yakınlarında neredeyse hiç basketbol okulu bulamamıştım, bulduklarımda da ya elverişli imkanları yoktu ya da çalışılan ortam çok kötüydü. Bunun üzerine internetten Sancaktepe’de bulunan basketbol okullarına bakmaya başladım. Erman Kunter Akademi denen bir okul buldum. Hiç düşünmeden iletişime geçtim çünkü Erman Kunter’i tanıyordum. Eskiden çok iyi bir basketbol oyuncusuydu, iyi bir eğitim vereceğinden hiç şüphem yoktu ve çocuğumu basketbol okuluna kayıt ettirdim. Uzunca bir süre basketbol eğitimi almaya başladı. Bazen ben de izlemeye giderdim ve cidden gelişme kaydettiğini fark etmiştim. Artık basketbol eğitiminin sonuna geldi ve şu an bir takımın altyapısında oynamaya başladı bile. Duyduğum kadarı ile de yakında U17 takımına yükselecek. Bu benim için cidden çok gurur verici bir olay. Eğer siz de çocuğunuzun hayallerini daha da süslemek istiyorsanız Erman Kunter Akademi’ye gönül rahatlığı ile kayıt ettirebilirsiniz. Sancaktepe Basketbol Okulu’na kayıt ettirmek için http://ermankunterakademi.com/sancak...sketbol-kursu/ buraya tıklayarak iletişime geçebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Site Tanıtım