wmaraci reklam

Görüş ve Düşüncelerinize ihtiyacım var.

18 Mesajlar 3.152 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Arakablosu Arakablosu Wmaracı Sakinlerinden Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Güvenlik
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Arkadaşlar
Bir wordpress site/blog kurmak için hiçbir bilgim yoktu bu konularla ilgili en çok yardımı sizlerden aldım sizlere sordum ve yapabildiğimce herşeyini tek başıma yaptım bu arada bişeylerde öğrendim iyiki wordpress'i seçmişim.
Yayınlayacağım içerik bilgim doğrultusunda kendim deneyip yaptığım eklentileri vs yazmak ama en çok kendi yazılarımı yazmak olacak özgün içerik hayatımla ilgili yaşadığım,gördüğüm veya gün içinde yaptığım farklı olaylarla ilgili yazılarımı yayınlayacağım,bir kaç eklenti vs vardı ilk onları yayınlayayım dedim bundan sonra yayınlayacaklarım kendi yazılarım olacak yazınca sizlerle paylaşırım.
Siteme bi bakarmısınız nasıl olmuş görüntüsü logoyu değiştireceğim aklımda bir logo şekli var onu yapmaya çalışacağım şimdilik ilk yaptığım logo sitede ekli ama içime sinmedi o yeni logoyu yaptığımdada sizlerle paylaşırım.
Bundan 1 ay önce bu konular hakkında bilgim 0 dı ama 96-97 yılından beri bilgisayar kullanan biriyim fakat ne yazakki boş şeylerle uğraşmışım sanırım artık kayda değer birşeyler yapmak istiyorum 1 kez yaptığım şeyi unutmam çabuk öğreniyorum,sitemap olayını felanda yaptım karışık geliyordu ilk başta bana,yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim hepinize.İyi Çalışmalar.

Site Adresi: www.arakablosu.com

wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Siten gayet güzel olmuş. İlk zamankine göre çok daha düzenli ve görünüş olarakta gayet profesyonel. Başarılar dilerim şimdiden.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5985
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Logo güzel olmuş. Temayla uyumlu olmuş :) Başarılar arkadaşım :)

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)
Daha fazla olamaz zaten.Yolun açık olsun.
Geriye özgün içerik kalıyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

96 96 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Weblebi temasını çok beğeniyorum. Wmaracı ekibinin ellerine sağlık çok güzel hazırlamışlar.

Bir problem görünmüyor. Özgün yazılar ile devam edersen çok iyi yerlere gelebilirsin. Zaten alan adı birçok kategori ile uygun. Güzel düşünmüşsün...

Başarılar

• Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Güvenlik
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkürler arkadaşlar alan adı ile ilgili tereddütlerim vardı ama bir kaç kişi destekledi farklı olduğu için tutulacaktır diye benimde tereddütlerim ortadan kalktı özgün içerik konusunda güzel yazılar yazacağıma inanıyorum ilk başta farklı katagoriler magazin vs de paylaşmayı planlıyordum ama yazılarım tutulmaz o zaman diye bu sitemde sadece dediğim konuları paylaşacağım aklımda farklı şeylerde var onuda ilerleyen aylarda açarım ayrı bir site olarak
logo renk konusunda uyumlu ama biraz acemice oldu şuan farklı bir logo üzerinde çalışmaya başlayacağım olmadı şimdiki logoyu biraz daha kaliteli yapabilirim.teşekkürler.

Ek Olarak: Arkadaşlar işte yeni logom bana göre çok profesyonel bir logo yaptım gibi he :)

Logoyu siteme ekledim ama tema aşağı kaydı logoyu küçülttüm ve ekledim bu sefer sığdı ama sanki küçük duruyor gibi : www.arakablosu.com

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Evet öncekine göre daha şık ve uyumlu olmuş :) Rengide mavi değilde turkuaz yapabilirsin. Veya weblebi'nin rengini bu mavide yapmayı dene.

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Bu daha iyi olmuş hocam.

• Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 /
  • Meslek Güvenlik
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Turkuaz denedim ilk başta ama pek hoş gözükmedi gibi ama ılk turkuaz denedıgımde başka yazı fontlerıyla denemiştim şimdi bi deniyeyim bide bu logonun yanına ben sloganımı nasıl koyacağım metin logo da yazıyorduk yanda çıkıyordu resim logoda nasıl yapacağız bunu

-Evet daha iyi oldu şuan diğer logomdan iğreniyorum :)

Ek Olarak: Temanın turkuaz rengine benzetmeye çalıştım.

Linux Linux Linux Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 8, (%100)
Logonu çok beğendim hocam, başarılar dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al