wmaraci reklam

Haber sitesi için yardım

5 Mesajlar 691 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Alasgar Alasgar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Photography vs videomaker
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba, uzun zamandır haber sitesi açmak için araştırıyorum ve nihayet siteyi açmaya karar verdim. Aklımda bir sürü soru var ve cevaplarını bekliyorum.
1) İlk önce benim fikrim yabacı bir haber sitesi açmaktı, ancak daha sonra Türkçe olarak açmaya karar verdim. Sitenizi sağlıklı tutmak için sık sık haber paylaşmanız gerekir. Diğer bazı haber sitelerind?n kopyala, düzenle ve paylaş gibi bir fikrim var, malesef haber ajanslarında 1.500-2000 tl değerinde fiyat istiyor, ve telif hakki nedeni ile mahkemede dava açabiliyor. Yada yabancı haber portallarından veri çeksem nasıl olur?
2) site icin hosting ve domain gerekli? En ünlü Goddady di, ancak biraz pahalı, biraz araştirdim Hostinger buldum fiyatı uygun ama yinede onerilerimizi bekliorum.
3) Kodlama bilgilerim o kadar da yeterince güçlü değil. wordpress kullanmayi duşunuyorum , guzle bir tema alip kullanmayi istiorum fakat heber gibi sitelerde wordpressin yetersiz kaldigi yorumlarini duydum, ama sozcu falan bi suru site vaf kafam karişik yardim edim , bu işi kafama taktim
Not: 3kişilik bir takim kurduk editor takimi

wmaraci
reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Uzun soluklu bir yarışa girmişsiniz ... Başarılar diliyorum. Bende uzun süredir HABER58 haber sitesi işlettim. Hemen kazanmak istiyorsanız bu işe girmeyin. Aklınızdaki domaini markalaştırmak ise amacınız bu işe start verebilirsiniz. Gelecekte bir markanız olsun istiyorsanız, saygınlığınız size nakit getirsin istiyorsanız gece gündüz çalışmalısınız. Yüzlerce binlerce topliste kaydolup internet aleminde yerinizi alın. Arama motorlarında öne çıkmak için teknik destek alın. En önemlisi de haber portalınız yerel olsun. Ulusal haber portalı olanlar kaybolur gider ...
Alasgar

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam önerileriniz için çok teşekkur ederim, peki siz bu telif hakki meselesini nasil yaptiniz?

efskmn efskmn Ne Mutlu Türküm Diyene! Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim bu iş wp ile olmaz bunun seo ya uyumlu olması gerekir ayrıca kendi haberlerini yazmazsan ön plana asla çıkamazsın sana tavsiyem bilgili olduğun konularda yazman benimde bir sitem var vakit buldukça alanıma uygun içerikler paylaşıyorum ajans üyeliği dersen evet çok pahalı o verdiğin paranın karşılığını sitende gelir olarak alamazsın godady tavsiye etmem ileride sorun yaşabilirsin eğer böyle bir projen varsa ekibinde hazırsa özelden yaz site konusunda yardımcı olurum ama dediğim gibi zor bir mecra olduğunu bilerek işe başlayın...
Alasgar

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiye Cumhuriyeti
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Konu guncel yardimlarinizi bekliorum , haber sitesi olupda ajansa para vermeden icerigi biraz degistirib paylasan yokmu hic, boyle kazanan?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al