wmaraci reklam

Hukuki Bilgiler ve Tavsiyeler

6 Mesajlar 949 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba .İlgini çekip , makalemizi okumaya niyetlendiğiniz için öncelikle teşekkür ederim . Sitemizin tanıtımına geçmeden önce ; hukuk ile ilgili kısa bir bilgi eklemek istiyorum . Hukuk hayatımızın her alanında mevcut olan , vazgeçilmez bir sistemdir. Bazen haksızlığa uğrayabilir , bazense hukuk karşısında ne yapacağımızı bilemiyor olabiliriz . Öncelikle hukukun varlığı yine hukukun kavranılması ile güzelleşir . Bizlerde bunun için bir web sitesi hazırlamaya karar verdik . Bu sayede en kısa zamanda , en zor zamanınızda yardımcı olmayı hedefledik . Bu arada belirtmek isterim ki Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim . Yeni öğrenmiş olduğum konular üzerine hem gelecekteki mesleki hayatım için hem de sizler için faydalı olabileceğini inandığım verileri sizlere sunmaktan hoşnut olmaktayız . Yazımın başında da belirttiğim gibi hukuk hayatımızın her alanındadır , bir gün olmaz dediklerimizle karşılaşabiliriz , belkide çoktan karşılaşmışızdır .

Sitemizin genel anlamda tanıtımına geçersek ; web sitemiz her hukuki konuda , her an karşılaşabileceğiniz durumlar hakkında sizleri bilgilendirmekte olup ; hakkınıza daha çabuk ulaşabilmeniz adına destek mahiyetinde kurulmuştur . Böylece çok karmaşık görünen hukuk sistemimiz basite indirgenmekte ve haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz an neler yapabileceğiniz konusunda elinizin altında bir kaynak olmasını sağlamaktadır . Yeni açılmasına rağmen her gün güncellenen paylaşımları ile daha çok konuda bilgilendirmeye devam etmektedir . Ayrıca site editörlerimiz arasında , 3 Avukat ve 2 Hukuk Fakültesi öğrenci dostlarımız paylaşımlarda bulunmaktadır . Yine belirtmekte fayda görüyoruz ki , sitemiz hukuki danışmanlık yapmamaktadır . Sitemizin kullanımdan kaynaklanan bir ücret tarifesi yoktur . Herhangi bir maddi karşılık beklemeden , hepimizin ihtiyacı olabileceği hukuki bilgilerini sizlere sunmak istedik .

Sitemizde neler yapabileceğiniz konusuna değinmek gerekirse , yeni çıkan kanunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz , Yargıtay kararlarına yayınlandığı an ulaşabilirsiniz , en ince noktalarıyla hukuk fakültesi ders notlarına ulaşabilirsiniz , gerekli bilgilere ; hangi hukuki durumda hangi yolları izleyeceğiniz üzerine fikir sahibi olabilirsiniz . Ayrıca başvurmak istediğiniz bir makama nasıl bir dilekçe yazılmasının uygun olup kabul gördüğü üzerine paylaşımlarımızdan yararlanabilirsiniz .

Site Adresimiz: http://www.hukukbilgim.com/

Son olarak eklemek isterim ki , sitemizin abonelik bölümü yer alıp ; bunu feedburner aracılığıyla sağlamaktayız . Bu sayede yayınlarımızdan daha çabuk haberdar olabilmenizi hedefledik .

Sizleri aramızda görmekten mutluluklar duyarız .

Değerli vaktinizi bizim için ayırdığınız için tekrar teşekkür etmeyi borç bilirim .

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz
wmaraci
reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
İlk olarak tema değişmeli.
Ayrıca başarılı yazılar.
Birde size birçok kişinin yönelteceği bir soruyu sorayım.
Forumda birçok **************lık yapılıyor (şikayetim var bölümünden bakabilirsiniz) bunlar ile ilgili bir hukuki işlem yapılabilir mi ? Yapılırsa dava sonucu ne olur ?
AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

İlk olarak tema değişmeli.
Ayrıca başarılı yazılar.
Birde size birçok kişinin yönelteceği bir soruyu sorayım.
Forumda birçok **************lık yapılıyor (şikayetim var bölümünden bakabilirsiniz) bunlar ile ilgili bir hukuki işlem yapılabilir mi ? Yapılırsa dava sonucu ne olur ?

Görüşünüz için teşekkür ederim nasıl bir tema önerirsiniz acaba temanın sorunları nelerdir benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Bu arada **************lık ile ilgili olarak günümüzde internette yapılan suçlardan dolayı bilişim şubeye şikayet başvurusunda bulunmanızı öneririm . Delil olarak adlandırdığımız kayıtları lütfen silmeyin . Gerek dekont mahiyetinde olanlar , gerek alışveriş yapılan siteler , gerekse epostanıza gelmiş olan ödeme mailleri . bunlarla birlikte dava açılır ödemiş olduğunuz parayı faiziyle birlikte alırsınız . Avukat tutmak isterseniz ilk önce siz harç paraları vs verirsiniz daha sonra karşı taraftan bunlarda alınır avukatlık ücretide karşı taraftan istenir . Olumlu bir dava olanağı görüyorum inşallah kayıplarınız karşılanır .
sedademir denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
masabaşında danışma ücreti alınıyor, internet ortamında neden danışma ücreti alınmıyor?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

Görüşünüz için teşekkür ederim nasıl bir tema önerirsiniz acaba temanın sorunları nelerdir benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Bu arada **************lık ile ilgili olarak günümüzde internette yapılan suçlardan dolayı bilişim şubeye şikayet başvurusunda bulunmanızı öneririm . Delil olarak adlandırdığımız kayıtları lütfen silmeyin . Gerek dekont mahiyetinde olanlar , gerek alışveriş yapılan siteler , gerekse epostanıza gelmiş olan ödeme mailleri . bunlarla birlikte dava açılır ödemiş olduğunuz parayı faiziyle birlikte alırsınız . Avukat tutmak isterseniz ilk önce siz harç paraları vs verirsiniz daha sonra karşı taraftan bunlarda alınır avukatlık ücretide karşı taraftan istenir . Olumlu bir dava olanağı görüyorum inşallah kayıplarınız karşılanır .

Bilgilendirme için teşekkürler, ben bir kayıp yaşamadım umarım yaşamam da. Forumda yaşayan çok arkadaş var. Mesela bununla ilgili bir yazı yazıp forumda paylaşırsanız siteniz baya ilgi görebilir.
Hocam tema konusunda biraz bana göre olmamış. Daha iyi bir tema olabilir. İnternette bir çok tema mevcut. Siteyi daha başarılı ve iyi gösteren bir tema olmalı.

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Şafak Çalışkan adlı üyeden alıntı

masabaşında danışma ücreti alınıyor, internet ortamında neden danışma ücreti alınmıyor?

Ben henüz okuyorum ondan sanirim ama bitincede almam gibi :))

Ek Olarak:

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Bilgilendirme için teşekkürler, ben bir kayıp yaşamadım umarım yaşamam da. Forumda yaşayan çok arkadaş var. Mesela bununla ilgili bir yazı yazıp forumda paylaşırsanız siteniz baya ilgi görebilir.
Hocam tema konusunda biraz bana göre olmamış. Daha iyi bir tema olabilir. İnternette bir çok tema mevcut. Siteyi daha başarılı ve iyi gösteren bir tema olmalı.

Rica ederim asil ben gorusleriniz icin tesekkur ederim . tema konusunda arastirmalara en kisa zamanda baslayacagim . sanirim haklidiniz site paylasimlarindan forumdada paylasip ilgi kazanabilirim
SafakCALiSKAN denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al