wmaraci reklam

Bir ilki gerçekleştiriyoruz. Dünya'da Belki İlk.

57 Mesajlar 6.519 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FPAjans FPAjans WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 02.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ü**
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 12 / 35
    • Ticaret 1, (%100)
    Yerel ve pilot olarak belirlediğimiz ve hiç kimseden bir destek almadan kendi imkanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz ve işleyiş tarzıyla Dünya'da bir ilk olan firmaları doğru konumda bulunmalarını sağlama ve doğru bilgilerini internet ortamına aktarmak için, yerel üretken şehirleri kalkındırmak, dijital dünyada daha ulaşılabilir, daha aktif bir görünüm ile şehri daha ilerilere götürmek adına başlatığımız projemizi sizlere sunmaktan gururluyuz.

4 Arkadaş çıktığımız bu yolda 4 tablet ile 2 ayda 1900 firmayı ziyaret ederek kayıt işlemini sağladık. Doğru konumlarını güncelledik ve firmalara verdiğimiz üyelik sistemiyle hiç bir ücret almadan onlara bir websitesi sağlamış bulunmaktayız.

Yayınlamamızın amacı, projemizin fikri mülkiyet hakları korunmaktadır. Hiç bir şekilde içerik ve aynı şekilde faaliyete geçirilmemesi için yine kendi imkanlarımız ile çabalıyoruz. Pilot bölgemiz Bursa'dır fakat ne kadar projemizi anlatmak için Bursa Valiliğine, Bursa Esnaf Sanatkarlar odasına, Bursa Sanayi ve Ticaret odasına randevu başvuru yapsakta, Kosgeb başvurusu ve kişilere bir email göndersekte hiç bir geri dönüş alamadığımızı belirtmek isteriz.

Her gün genişletiyor, her gün güzelleştirmeye çalışıyoruz, maddi manevi gücümüzle...
    Her tablet aldığımızda bir çalışma arkadaşımız daha oluyor, böylelikle bir nebze de olsa işsizliği önlemek içinde çabalıyoruz.

Daha öncesini bilemeyiz ama Biz Türkler istersek her şeyi başarırız.

Projemizin adresi : Bursa

Proje genel bilgisi: Biz Kimiz
    main Loving ilanaratcom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 25.03.2015
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Kayseri
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 310
    • Beğeniler 3 / 62
    • Ticaret 3, (%100)
    hazır script değil mi bu. ilk olan nedir

• Üyelik 02.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ü**
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 12 / 35
    • Ticaret 1, (%100)

aaksu adlı üyeden alıntı

hazır script değil mi bu. ilk olan nedir

Hazır olan bir şey dediğiniz şeyin ne temel olarak kullanıldığı ve hazır olan şeyin içinde yapılan çokça değişiklikler. Keşke bir önce bizler kimiz sayfasını okusanız ve yazdığımız metni tam manasıyla okuyup inceleseniz ne demek istediğimizi gayet anlamış olurdunuz ve bu yorumu yazmazdınız sanırım, öyle düşünüyorum.

OktayEfendi OktayEfendi WordPress Danışmanı Kullanıcı
    • Üyelik 09.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad O** E**
    • Mesajlar 449
    • Beğeniler 89 / 91
    • Ticaret 35, (%100)
    Açıkçası Bursaya yerleşecek biri olarak bu siteyi çok kullanacağımdan eminim :)
    FPAjans

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ü**
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 12 / 35
    • Ticaret 1, (%100)

OktayEfendi adlı üyeden alıntı

Açıkçası Bursaya yerleşecek biri olarak bu siteyi çok kullanacağımdan eminim :)

Geldiğinizde mutlaka çayımızı kahvemizi içmeye bekliyoruz. Belki beraber güzel işlere güzel projelere devam ederiz.

OktayEfendi OktayEfendi WordPress Danışmanı Kullanıcı
    • Üyelik 09.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad O** E**
    • Mesajlar 449
    • Beğeniler 89 / 91
    • Ticaret 35, (%100)

FPAjans adlı üyeden alıntı

Geldiğinizde mutlaka çayımızı kahvemizi içmeye bekliyoruz. Belki beraber güzel işlere güzel projelere devam ederiz.

İnşallah hocam :)

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
    • Üyelik 06.02.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek PHP, SEO, girişimci
    • Konum Ordu
    • Ad Soyad F** R**
    • Mesajlar 791
    • Beğeniler 258 / 257
    • Ticaret 11, (%100)
    Yerel ve pilot olarak belirlediğimiz ve hiç kimseden bir destek almadan kendi imkanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz ve işleyiş tarzıyla Dünya'da bir ilk olan firmaları doğru konumda bulunmalarını sağlama ve doğru bilgilerini internet ortamına aktarmak için, yerel üretken şehirleri kalkındırmak, dijital dünyada daha ulaşılabilir, daha aktif bir görünüm ile şehri daha ilerilere götürmek adına başlatığımız projemizi sizlere sunmaktan gururluyuz.

Buranın tek bir cümle olduğunu anladığımda devamını okuyamadım :) Biraz sade yazmanızı tavsiye ederim sıkıyor insanı. Bu arada başarılar dilerim. Firma sitesi bronz ligine hoş geldiniz.

• Üyelik 02.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ü**
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 12 / 35
    • Ticaret 1, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Buranın tek bir cümle olduğunu anladığımda devamını okuyamadım :) Biraz sade yazmanızı tavsiye ederim sıkıyor insanı. Bu arada başarılar dilerim. Firma sitesi bronz ligine hoş geldiniz.

Firma sitesi oluşturmak değil amacımız fakat yine de teşekkür ederiz. Bizim amacımız firma sitesinden farklı bir şeyi oluşturmak. Bunun detayını burada ilerleyen günlerde özetle yazacağım, soru cevap şeklinde. Ön yargılı cevaplarınızı çok iyi ve gayet net anlıyorum. Sade bir dille de ifade edebiliriz, anlayabileceğiniz şekilde, o zaman sizi sıkmamak için bir sıfır ligine de gelmiş oluruz. Okuyarak zamanınızı aldığımız ve sizi sıktığımız içinde özür dileriz. Çünkü forumlarda bu konuyu paylaşıp, paylaşmamakta muallakta kalmıştık. Şimdi neden geç paylaştığımızı aslında paylaşmamamız gerektiğini de anlıyorum.

Tekrardan teşekkürler, size de başarılar dilerim.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
    • Üyelik 06.02.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek PHP, SEO, girişimci
    • Konum Ordu
    • Ad Soyad F** R**
    • Mesajlar 791
    • Beğeniler 258 / 257
    • Ticaret 11, (%100)

FPAjans adlı üyeden alıntı

Firma sitesi oluşturmak değil amacımız fakat yine de teşekkür ederiz. Bizim amacımız firma sitesinden farklı bir şeyi oluşturmak. Bunun detayını burada ilerleyen günlerde özetle yazacağım, soru cevap şeklinde. Ön yargılı cevaplarınızı çok iyi ve gayet net anlıyorum. Sade bir dille de ifade edebiliriz, anlayabileceğiniz şekilde, o zaman sizi sıkmamak için bir sıfır ligine de gelmiş oluruz. Okuyarak zamanınızı aldığımız ve sizi sıktığımız içinde özür dileriz. Çünkü forumlarda bu konuyu paylaşıp, paylaşmamakta muallakta kalmıştık. Şimdi neden geç paylaştığımızı aslında paylaşmamamız gerektiğini de anlıyorum.

Tekrardan teşekkürler, size de başarılar dilerim.

Siteye tekrar girip baktım ve yeniden firma sitesi olduğu kanısına vardım. Bu demektir ki firma siteleri başarısız olur, başarılı olamaz. Yanılıyorsunuz bakınız sizde bile öyle bir algı oluşmuş ki firma sitesi adını konduramıyorsunuz ama öylesiniz.

Önyargı demişsiniz. Ön yargı olana değil bizlerde önyargıyı oluşturana bakın. He bir de anlam veremediğim dil olayı yapmışsınız. Çok şey yazdım da geri siliyorum bende kalsın. Son cümlenize ithafen forumlarda elbette eleştireceğiz hizmetinizi geliştirebilmeniz için ancak anlayana işte..

O yüzden yine diyorum firma sitesi bronz ligine hoşgeldiniz. Daha fazla cevap atmayacağım anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.

Selametle, hayırlı sahurlar
    FPAjans

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ü**
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 12 / 35
    • Ticaret 1, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Siteye tekrar girip baktım ve yeniden firma sitesi olduğu kanısına vardım. Bu demektir ki firma siteleri başarısız olur, başarılı olamaz. Yanılıyorsunuz bakınız sizde bile öyle bir algı oluşmuş ki firma sitesi adını konduramıyorsunuz ama öylesiniz.

Önyargı demişsiniz. Ön yargı olana değil bizlerde önyargıyı oluşturana bakın. He bir de anlam veremediğim dil olayı yapmışsınız. Çok şey yazdım da geri siliyorum bende kalsın. Son cümlenize ithafen forumlarda elbette eleştireceğiz hizmetinizi geliştirebilmeniz için ancak anlayana işte..

O yüzden yine diyorum firma sitesi bronz ligine hoşgeldiniz. Daha fazla cevap atmayacağım anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.

Selametle, hayırlı sahurlar

Teşekkür ederim, hayırlı sahurlar.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al